Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz spalony. Po prostu arbiter puscil akcje zgodnie z duchem gry.

No tutaj masz rację. Akurat duch gry był taki, że Silvio zapłacił i wspieramy Milan, jak się da.

 

Wiem, że Realowi to wszystko jedno, ale jeśli Milan kupi sobie też mecz z Ajaksem i wyjdzie z grupy, to będzie trochę chamskie.

Odnośnik do komentarza

Obawiałem się właśnie tego, że Real będzie grał swoją piłkę, a Milan wykona dwie akcje i strzeli dwie bramki. Po części moje przewidywania się sprawdziły, po raz pierwszy w tym sezonie Real traci więcej niż jedną bramkę, na dodatek ze słabymi Włochami.

Od początku meczu wkurzał mnie wywrotki Królewskich, co chwilę jakiś zawodnik z Madrytu leżał na murawie. Zemściło się to na Pepe, który zawalił po części pierwszą bramkę. Boje się trochę tej gry pułapką ofsajdową, bo z lepszymi klubami od Milanu, może być ciężej z upilnowaniem napastników.

Ronaldo zagrał bardzo dobrze, to on zaliczył podanie kluczowe przy pierwszej bramce oraz ściągał uwagę trzech zawodników Milanu. Bezcenne było ujrzeć Ibra(pipi)adovicia, który starawszy się naśladować turlanie piłki podeszwą do tyłu, utracił ją na rzecz kogoś z duetu Alonso- Khedira.

Imponująco zagrał Abate, skurczybyk biegał ile sił za Ronaldo, ma niezłą wydolność, co nie przeszkodziło Kryśce kilka razy nieźle nim popomiatać.

Słówko odnośnie gry Milanu- brzydko, wolno, schematycznie. Allegri słabym trenerem jest, jego wzrok do zdobycia pierwszej bramki mówił wszystko- ' co się dzieje, dlaczego ci w białych tak szybko biegają o_O'

Zabrakło zdecydowania, kilka razy Real miał na tyle dobre szanse, że udokumentowanie ich, powinno być tylko formalnością.

 

Na koniec dodam tylko, że kocham Jose. A te szybkie wyjścia spod bramki, gdzie Real wykonuje trzy, cztery podania klepą, a tifosi biegają za gałą jak bura suka, były warte włączenia Polsatu.

 

Oglądał ktoś studia pomeczowe i wypowiedzi 'ekspertów' w przerwie ? Zależy mnie na reakcjach pijaka Kowalczyka, co ten dureń tam wygadywał.

Odnośnik do komentarza

Real już awansował do następnej rundy :potter:

 

Bla bla bla (o zoltych kartkach z kapelusza dla graczy Milanu nie wspominajac, jak np. ta akcja gdy Gattuso odebral czysto pilke nurkujacemu Marcelo). bla bla bla

Marcelo nie nurkował, a po prostu przeskoczył nad Genaro, kiedy padał brzmiał gwizdek. I nic dziwnego. Faul był za wjazd z wyprostowanymi nogami na przeciwnika. Przepisy się kłaniają :potter:

Odnośnik do komentarza

Boje się trochę tej gry pułapką ofsajdową, bo z lepszymi bogatszymi klubami od Milanu, może być ciężej z upilnowaniem napastników sędziów.

fixd

]

 

ha ha ha ale smieszne ha ha

 

ronaldo, higuain, alonso- tani ci piłkarze byli nie? Real przegra bo nie ma pieniedzy, to dlatego cwiercfinały pozostaja w sferze ich snów...

Odnośnik do komentarza

No jakoś Ronaldo nie dał rady zrobić gola dla swojej drużyny, za to Howard Webb owszem. Nie wiem, czy jest droższy, ale bardziej efektywny.

 

W sumie to, jak już pisałem, Realowi na razie, aż do marca 2011, wszystko jedno w tej kwestii. Jak zremisuje z Auxerre to ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Wkurzeni mogą być tylko przedstawiciele Ajaksu, bo słabszy Milan może awansować ich kosztem.

Odnośnik do komentarza

Real już awansował do następnej rundy :potter:

 

Bla bla bla (o zoltych kartkach z kapelusza dla graczy Milanu nie wspominajac, jak np. ta akcja gdy Gattuso odebral czysto pilke nurkujacemu Marcelo). bla bla bla

Marcelo nie nurkował, a po prostu przeskoczył nad Genaro, kiedy padał brzmiał gwizdek. I nic dziwnego. Faul był za wjazd z wyprostowanymi nogami na przeciwnika. Przepisy się kłaniają :potter:

 

To ty jestes ta kobieta, ktora pisze posty w temacie o pilce noznej?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Real już awansował do następnej rundy :potter:

 

Bla bla bla (o zoltych kartkach z kapelusza dla graczy Milanu nie wspominajac, jak np. ta akcja gdy Gattuso odebral czysto pilke nurkujacemu Marcelo). bla bla bla

Marcelo nie nurkował, a po prostu przeskoczył nad Genaro, kiedy padał brzmiał gwizdek. I nic dziwnego. Faul był za wjazd z wyprostowanymi nogami na przeciwnika. Przepisy się kłaniają :potter:

 

To ty jestes ta kobieta, ktora pisze posty w temacie o pilce noznej?

Nie przecież Wredna, to męski nick.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...