Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Polski Baresi.

 

 

 

A Wlosi w tym roku radza sobie przyzwoicie. Inter zaczal od kompromitacji a wygral grupe. Napoli ladnie pocisnelo City i do pewnego awansu wystarczy im nie dac pierwszych punktow Villareal. Milan tez juz awansowal a dzis sprobuje objac prowadzenie w grupie (chociaz znajac zycie, to nawet jak wygraja z Barca, to pewnie zgubia punkty z Czechami). Moze za 10 lat wyprzedza Niemcow w rankingu. Jak ta slaba Borussia bedzie sie kwalifikowac rok w rok do LM, to na pewno.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moze za 10 lat wyprzedza Niemcow w rankingu. Jak ta slaba Borussia bedzie sie kwalifikowac rok w rok do LM, to na pewno.

 

Teraz jesteś odważny, ale wszyscy wiemy, o co się modliłeś podczas losowania grup. Tym razem modły zostały wsłuchane, Milan dostanie lanie dopiero w 1/8, ale nie będą co roku tak trafiać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie sprawdzac kiedy bylo losowanie, ale pisalem wtedy, ze chcialbym by Milan trafil na jakis co najmniej sredniej klasy zespol, bo maja czesto problemy, by sie zmobilizowac ze slabymi rywalami (Real, Spurs, BATE). Wpadla Barca, wiec ok. Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo mam wrazenie, ze piszesz, ze wolalem latwych przeciwnikow, a prawdom to nie jest.

 

 

Jezeli kontuzje i sedziowie nie przeszkodza, to Milan wygra Lige Mistrzow.

Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczu obstawilem przy kursie 13, kurs 4 jest zbyt mainstreamowy ;)

 

 

chociaz... jeszcze pomysle, gdyby gral Cassano bylbym bardziej zdecydowany.

 

 

 

Wpadla Barca, wiec ok. Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo mam wrazenie, ze piszesz, ze wolalem latwych przeciwnikow, a prawdom to nie jest.

 

 

prawdą

 

 

No, ale u mnie to byl zart a u Ciebie niewiedza :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie sprawdzac kiedy bylo losowanie, ale pisalem wtedy, ze chcialbym by Milan trafil na jakis co najmniej sredniej klasy zespol, bo maja czesto problemy, by sie zmobilizowac ze slabymi rywalami (Real, Spurs, BATE). Wpadla Barca, wiec ok. Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo mam wrazenie, ze piszesz, ze wolalem latwych przeciwnikow, a prawdom to nie jest.

 

 

Jezeli kontuzje i sedziowie nie przeszkodza, to Milan wygra Lige Mistrzow.

 

 

No ja lubię dobry żart, choćby powtarzany setki razy, ale jednak tak pod spodem wszyscy wiemy, że z takiej grupy, jaką ma Borussia, Bayer czy Bayern, Milan by nigdy nie wyszedł.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No nie wiemy. To hipotetyczna dyskusja, ktora nie ma sensu. Rownie dobrze mozna napisac, ze Milan wyszedlby z 18 punktami, bo jest na tyle mocny, ze zremisowal w rezerwowym skladzie z Barca na wyjezdzie. Przy ewentualnym zwyciestwie lub remisie mniejszym niz 2-2 na San Siro, w ogole bedzie mozna obwiescic, ze obecnie silniejszego klubu nie ma.

 

Nikt nie kazal Dortmundowi byc na tyle slabym zespolem, by byl losowany z 4 koszyka. Mogli wygrac 3 puchary LM ostatnimi czasy i byc raz w finale, tak jak to zrobil Milan i byloby po problemie.

 

 

Kurs 1X za 2.05 przy stawce rzedu 500 zl wydaje sie kuszacy...

Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczu obstawilem przy kursie 13, kurs 4 jest zbyt mainstreamowy ;)

 

 

chociaz... jeszcze pomysle, gdyby gral Cassano bylbym bardziej zdecydowany.

 

 

 

Wpadla Barca, wiec ok. Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo mam wrazenie, ze piszesz, ze wolalem latwych przeciwnikow, a prawdom to nie jest.

 

 

prawdą

 

 

No, ale u mnie to byl zart a u Ciebie niewiedza :sorcerer:

 

żartownisiu, wygrałeś miejsce w składzie Milanu na dzisiejsze spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Barcelona gra w tym sezonie niemal na poziomie Realu. Są drugą najlepszą ekipą w Europie. Jak im się będzie chciało, to rozjadą mediolańczyków 8-0, ale pewnie będą oszczędzać siły przed ważniejszymi pojedynkami w lidze hiszpańskiej.

 

 

Zresztą dość gadania o sparingach, dzisiaj prawdziwe hiciory: Arsenal-Borussia czy Bayer-Chelsea. No i Zenit-APOEL, to dopiero jest mecz o stawkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

AC MILAN: Abbiati , Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Van Bommel, Aquilani, Boateng, Seedorf, Robinho, Ibrahimovic.

FC BARCELONA: Víctor Valdés, Puyol, Busquets, Mascherano, Abidal, Thiago, Xavi, Keita , Fábregas, Messi , Villa.

 

 

 

Chce zobaczyc tego Seedorfa, ktory te 3 razy w sezonie jeszcze mobilizuje sie na wazne mecze i rozgrywa bardzo dobre spotkanie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...