Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Czy przegrają, czy zwyciężą będą wygranymi. Chyba, że porażka będzie na tyle dotkliwa, iż nie będą mieli jakiegokolwiek wytłumaczenia, dlaczego tak się stało.

Kolejorz jedzie do paszczy lwa i jest przegrany z góry. Każdy punkt wywieziony z City będzie będzie wielkim sukcesem.

 

Lech Poznań przede wszystkim ma skupić się na obronie mistrzowskiego tytułu. Zajmując trzecie od końca miejsce w ligowej tabeli jest od tego bardzo daleki. Zatem dobry wynik z Obywatelami jest mało prawdopodobny, ale zdobycie mistrzostwa w takiej sytuacji w jakiej znajduje się Duma wielkopolski jest dopiero niemożliwe.

 

Jeszcze parę słów o najbliższym meczu w LE. Jeśli podopieczni Jacka Zielińskiego myślą o dobrym wyniku z tym przeciwnikiem, należy strzelić jak najszybciej bramkę, która w pewnym stopniu ustawi cały mecz. The Citizens będą musieli zdobyć wyrównującego gola, aby myśleć o wygranej. Najlepszy scenariusz to sytuacja z Dnipro na wyjeździe, gdzie szybko zdobyty gol, spowodował niemałe zamieszanie wśród tamtejszych piłkarzy.

 

Im więcej upłynie czasu, a wynik będzie oscylował pomiędzy 0:0, a 1:0 dla Manchesteru, to zespół z Poznania nie da rady odrobić straconej bramki. Wiemy, jak jest z przygotowaniem fizycznym Lecha Poznań. Jeśli kluby z naszej rodzimej ligi potrafią zajechać zespół Jacka Zielińskiego, to co się stanie w przypadku, gdy naprzeciwko Kolejorza staną takie gwiazdy jak D. Silva, Jo, czy Adebayor.

 

Z nadzieją przychodzi nam historia. Pamiętam, jak piłkarze z małego miasteczka, notabene z Wielkopolski potrafili eliminować Manchester City w ówczesnym Pucharze Uefa. Jak zdobywać gole na City of Manchester Stadium pokazał Sebastian Mila, który uradował nie tylko Grodzisk Wielkopolski, ale całą Polskę przepięknym strzałem z rzutu wolnego.A, że historia lubi się powtarzać wiemy nie od dziś. Czekamy zatem na powtórkę!

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Poza tym pamiętajmy że City lekceważy Lecha. Jeszcze wczoraj mówiło się że napewno nie zagra Tevez, Kolo Toure ii ktoś tam jeszcze. Dzisiaj podobno media dowiedziały się że Mancini ma wystawić drugi skład, bo oszczędza tych swoich nędznych grajków na mecz z Arsenalem. Wiadomo że jeden rezerwowy z City jest więcej warty niż cały Lech, ale pieniądze nie grają. Ja obstawiam wynik 1:1. Prowadzenie Lecha i wyrównujący gol City.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie :( Czuję się rozdarty przez to, bo fajnie by było coś ugrać, ale jak coś ugrają to znowu popadną w samozachwyt i prze(pipi)ą 3 najbliższe spotkania w lidze, bo przecież wielki Lech wygrywa już przez sam fakt pojawienia się na boisku ekstraklasy ;/

 

No nic, zobaczymy, skrzyneczka już u kumpla się chłodzi, tak więc mam nadzieję że emocje będą.

Odnośnik do komentarza

jesli Lech zagra ofensywnie, nie bedzie murowania bramki w rozpaczy to moze byc ciekawie.

 

Najgorszy mozliwy scenariusz byłby taki, ze Lech zamierzałby sie bronic przez 90 minut, chcąc dowieźć 0-0 :blink:

 

Przypomnij mi mecz w którym Lech murował bramkę przez 90' min. Aaa, z Juve murowali. No i z Saltzburgiem. I we wcześniejszych rozgrywkach też. Oj, ale ten Kolejorz ma styl. Jadą za granicę i murują bramki. Typowe polskie, robotnicze podejście do zawodu. Przodownicy pracy, stachanowcy, murarze pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza

jesli Lech zagra ofensywnie, nie bedzie murowania bramki w rozpaczy to moze byc ciekawie.

 

Najgorszy mozliwy scenariusz byłby taki, ze Lech zamierzałby sie bronic przez 90 minut, chcąc dowieźć 0-0 :blink:

 

Dokładnie. Bronienie wyniku nam wybitnie nie wychodzi. A i przeważnie takie mecze kończą się nie dobrze dla drużyny broniącej. Nie chciałbym też szybko dostać bramki(2 to już w ogóle kaplica). Jak powstać z gruzów pokazał wczoraj Totenham.

Odnośnik do komentarza

Stonek Lech gra fajnie ale...wiesz, chodzi mi o to ,ze gdy zwietrzy szanse ze mozna , ze jest blisko...zamuruje sie. Od dawnaaa juz sledze piłke i widziałem juz sporo polskich drużyn , które tak zagrały. A to byłoby samobójstwo....

 

...bo Juventus, choc jest ma pierwszą miłoscią piłkarską (i nadla kocham Starą Damę!) to obecnie nie ta klasa co City (chociaż ostatni meczy wyszedł Juve...no plac budowy w rzeczy samej - tak podsumowac mozna te druzyne w obecnym momencie). Nazwiska piłkarzy z manchesteru - oniesmielają.

 

Dobra- konkluzja jest taka- dzis wszyscy jestesmy Pyrami :D

Odnośnik do komentarza

Nie zagwarantujecie, że przegrana z City da kopa Kolejorzowi na mecz z Górnikiem. Równie dobrze mogą przegrać z Manchesterem, a następnie w Zabrzu. I wcale się nie zdziwię, jeśli tak się zakończy. Lepiej, żeby "gwiazdeczki" zagrały na przyzwoitym poziomie, a co dalej będzie to nawet Zieliński nie wie ; ).

 

Patrząc na piłkarzy Lecha tuż przed meczem w LE, a przede wszystkim na Tchibambe, który pstryka zdjęcia na każdym kroku oraz Wichniarka z Peszką. Nie jestem pewny, w jakim celu oni tam pojechali. Oczywiście zarzekają się, że to nie jest "wycieczka" powołując się na spotkanie z Juventusem. Obym się po raz kolejny nie rozczarował.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

a tak btw - jak obserwuje mecze Lecha to zachodzę w głowe czemu taki Arboleda nie gra w jakims bogato-zachodnio-europejskim średniaku czy walczy o miejsce w pierwszej 11 w jakijś klasowej druzynie...swietny stoper, jakby odjąc błedy piłkarzy pomocy (mówimy o pasciarskiej ekstraklasie) to ta skała byłaby niemal nie naruszona

 

 

city bez Teveza, który "odpoczywa' , nic tylko ich skarcic, och 3 pkt wyjąć

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Jeśli Wichniarek wejdzie, to pewnie będzie żuł gumę. Jak to zazwyczaj czyni. Zapowiadana jest "ofensywa transferowa" w zimowym okienku, tylko coś mi się nie zgadza. Mianowicie, w zimowym oknie transferowym miały być dwa transfery, a reszta pieniędzy miała iść na przedłużenie kontraktów z zawodnikami. Teraz dowiadujemy się, że w zimę ujrzymy kilku nowych piłkarzy. Czyżby po raz kolejny zagrywka zarządu ?

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem, Manu za dużo ostatnio gwiazdorzy i już nie ma tej mocy co w zeszłym sezonie.

Co do pykania fotek, to przy każdym wyjeździe to robią, mają spacer na którym się szwendają po mieście i albo oglądają broszurki z autami albo pykają foty lustrzanką nadwornego fotografa klubowego. Ja tam w tym nic złego nie widzę, to nie poziom repy gdzie mila łazi z kamerą po stadionie przed meczem ;)

Będzie remisik! ha!

Ciekawe jak tam Juve z Redbullem se poradzi. , jak by przegrali to ale by była draka :potter:

Odnośnik do komentarza

3bamba za Rudnevsa :whistling: Bardzo dziwna decyzja, nie wiem co jest przyczyną takiej rotacji. Fakt, że Łotysz ostatnio nie spisuje się najlepiej, ale nie sądzę, że 3bamba jest lepszą opcją :unsure:.

 

W pierwszym składzie zobaczymy Wilka. Środkowa linia będzie wyglądać: Wilk - Injac - Krivec - Drygas -Peszko.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...