Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

7 osobowy ?

te 2 ostatnie miejsca sa jakby za kare w kazdym samochodzie.

wiem bo ostatnio przerabialem ten temat.

najlepsze byly w volvo xc90, albo santa fe(ale auto chu'jowe)

ogolnie jednak bym na to nie patrzyl, bo tam z tylu ledwo mozna z 5 kilosow przejechac, no chyba ze bedzie tam siedzialo dziecko to moze sie nadac.

 

Odnośnik do komentarza

VW Sharan?!

 

Ja nie lubię takich aut. Ale dla rodziny idealne. Jeszcze ma wbudowane foteliki dla dzieci :D To jest bajer :P Póki co mnie to nie dotyczy i (pipi)ę. Mój dzieciak będzie siedział w kubełkowym foteliku dziecięcym i wsłuchiwał się dźwięk turbiny świszczącej pod maską :D

 

A tak to pogadaj ze starym, żeby kupił normalne auto skoro Ty będziesz tym jeździł. Niech zaoszczędzi kasy a kupi fajny "miejski" samochód. A Ty se przypilnujesz silnika :D Np Subaru :D 2,5 l spokojny slinik :P

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Nie wiem jak sytuacja wygląda z Foresterem, ale jakości wykonania materiałów w nowszych Legacy wiele nie można zarzucić, zaś spasowanie tworzyw i elementów karoserii jest na wysokim poziomie. No i auto się nie psuje, co jest faktem. Nie oznacza to jednak, że eksploatacja będzie tania - wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

hehe, nowe forestery maja niezla jakosc wykonczenia wnetrza. (stare zreszta tez)

pozatym zaje'biscie sie prowadza, nie ma zadnych przechylow na boki ( pomimo ze to suv)

wnetrze nowego forestera oczywiscie nie jest to full opcja w skorze, ale naprawde jest ergonomiczne, i ladnie spasowane.

subaru sie nie psuja, lecz pala jak smoki.

no ale jak stac cie na zakup to pewnie stac cie tez bedzie na utrzymanie :)

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, to stary wybiera. Benzyna nie musze sie martwic, samochod starego, ale ma jeszcze Viano wiec powiedzial ze jak bede chcial/potrzebowal to da, oplacony i zalany zawsze bedzie. Zobaczymy czy mu z a4 przemowie do rozsadku.

Odnośnik do komentarza

czy kupując radio do samochodu mieliscie przy nim kostkę? kupiłem blaupunkta sd 48 używanego, bo mój fundusz wynosił max 300 zł wiec mogłem albo to albo nowe za 300zł. Gosć podesłał radio tyle, że bez kostki i dokumentów :huh: , ale dokumenty dośle inaczje odstępuję od umowy . kostka to tam chyba małe piwo. radio ma 50w, myślałem nad kupnem takiego czegoś do przodu http://www.allegro.pl/item640012993_glosni...vw_aq_352c.html i czegoś do tyłu, mże nawet używanego. warto to brać, nie znam się nic na tych systemach car audio. ma po prostu grać i by dobrze mi ramstein leciał, i ksiega tajemnicza k44, jakiś kazik, techno i inne radiowe gó.wna. bez mega rewelacji bo to "tylko" (i aż) fiat uno.

Odnośnik do komentarza

A masz z tyłu kolorowe kabelki? Kupujesz kostkę iso, podłączasz kabelki według specyfikacji radia i samochodu. Najlepiej jak masz do jednego i drugiego schemat. A jak się nie znasz za bardzo na tym, to zawsze możesz podjechać do elektryka samochodowego, który zrobi Ci ro za parę złotych.

I pamiętaj o plusach stałych i ze stacyjki, bo z blałpunktami może być problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...