Skocz do zawartości

FreeMCBoot i ESR


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wgrać FreeMCBoot'a na kartę pamięci ( mam konsolę bez chip'ów ani swap'ów).

ESR może być na pendrivie czy też na karcie, jeśli nie to jak go wgrać na kartę. Gry muszą być na płycie czy mogą być na pendrivie. Mam niepotrzebnego pendrive i chciałem go jakoś wykorzystać.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, a mianowicie chciałem zrobić update FMCB i ściągnąłem Free_Mcboot Noobie_package i mam problem wedug tutorialu na tej stronie pisze żeby skopiować to na pendriva i uruchomić instalator, tylko, że jak uruchamiam plik free_mcboot.elf robi się czarny ekran i nic. Pendrive napewno jest OK ponieważ instalowałem na nim poprzednią wersję FMCB. Co zrobić żeby udało mi się zainstalować najnowszą wersję? Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez matiz23
Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie :D

FMCB nie uruchamia gier. ESR z kolei tylko z CDVD. Patchowuje sie gry tylko po to, aby napęd je przepuścił. FMCB i ESR jako takim nie jest to do szczęścia potrzebne.

 

Jak chcesz jakieś gry z mass:/ co jest imo bezsensowne to poczytaj o USB Advance/USB Extreme.

 

 

@matiz23

To przyznam, że nie wiem jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy. Opisz problem na psx-scene.

Odnośnik do komentarza

Komunikat mówi o tym, że kompilacja nie posiada tablicy UDF. A skoro jej nie posiada to i nie ma co patchować. Zrób hybrydową ISO9660/UDF1.2 i po problemie.

 

Po za tym FMCB nie obsługuje *.avi, tylko SMS. ;]

 

FMCB jest exploitem, który służy do uruchamiania programów z karty, usb albo płyty (a który przy okazji też hackuje OSDSYS, aby można je było podlinkować do menu). TYLKO! Do takich rzeczy jak uruchamianie gier z IDE HDD, USB HDD, odwarzania filmów, muzyki itd. są zewnętrzne programy. Zrozumcie, że nie ma i nigdy nie będzie na PS2 "aplikacji wszystko-mającej". ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Spotkał mnie dziwny problem. Odpalam Rule of Rose, długo mam czarny ekran a później dziwny komunikat "This disc cannot be played due to regional restrictions" :o . Inne gry działają. Najdziwniejsze jest to, że wcześniej normalnie w to grałem, a dzisiaj nie ma szans żeby to uruchomić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...