Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

dobra byłem własnie w kfc i zjadłem bossa i duetos, żebyście wy juz nie musieli, obie rzeczy słabe

 

duetos 2 małe trójkąty , tak naprawde coś w stylu mini twistera w formie trójkąta, ale sos chyba był jakiś w stylu azjatyckim i wg mnie słabo pasował, jedyny plus ze kosztuja 5zł

 

boss - kurfa gorsza wersja bigmacka (którego nie lubie) - buła - suchy kurczak - buła - suchy kurczak - buła, znikoma ilość sosu i jakiejś sałaty i ogórka, ogolnie całość była tak sucha że ledwo zjadłem, w dodatku kurczak w tej słabszej panierce. nie polecam. i kompletnie nie kumam po cholere wrzucać kolejną bułke do środka burgera, to nielogiczne, robiliście kiedyś kanapke z dodatkowych chlebem w środku? bo ja nie..

Odnośnik do komentarza

chyba 13zł

 

zwykły jedno piętrowy boss był ok, ale ten byl naprawde strasznie suchy, i oprocz suchego mięsa i bułki miał naprawde znikomą ilość innych mokrych dodatków

 

grander jest znacznie lepszy, nie dosc ze wiecej dodatkow to mięso jest z nogi kurczaka a nie z piersi więc ma wiecej smaku i jest mniej suche

Odnośnik do komentarza

sprobowalem dziś kolejnego w miare nowego burgera na ursynowie - nazywa sie max burger (tuż obok metra stokłosy)

 

był to poprawny dosyć zwykły burger, zwykłe normalne składniki, bez zachwytu, ale napewno lepszy niż makdonald, ale jednak brakuje "tego czegoś" jakiegoś niuansu wybijającego na plus. w domu można zrobić identyczne biorąc bułe, kotleta, pomidora, sałate i ogórek - wszyatkie skłądniki bardzo typowe. osobiście robie znacznie lepsze burgery w domu bo mają właśnie to coś, coś co powoduje że kipią smakiem

 

ceny dosyć przystępne 12-16 zł za zwykłe wersje, od zwykłego poprzez ser, ser bekon, ostry, bbq itp (każdy rodzaj ma wersję "max" droższą o ok 4-5zł, zakłądam że ma ona 2 kotlety)

 

jadłem najzwyklejszą wersje bez żadnych udziwnien bo sie spieszyłem (dlatego też nie zrobiłem foto), być może dlatego moja ocena to jedynie "poprawny", zapewne z serem i bekonem byłby lepszy, pewnie jeszcze kiedyś go wypróbuje

 

na wielkość byś też poprawny, niektóre burgerownie robią większe

 

na koniec dodam że w menu mają też burgery z kurczaka, i inne potrawy (steki)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A ja pare dni temu poszedlem do biedry. Kupilem 800g miesa, 8 bulek, opakowanie sera "czedar" i cole original. Za wszystko dalem niecale 20zl. W lodowce bylo jeszcze troche frytek. Doliczajac je i warzywa i mocno zaokraglajac za 8 burgerow po 100g miesa w kazdym zaplacilem max 30zl. Jedyny minus to mieso wolowe, ktore bylo fhui tluste (a niby Sokolow, wiecej nie kupie).

 

Burgerownie spoko, ale cenowo w ogole mnie nie zachecaja do ich odwiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Fast-food'y nigdy nie zachecaja cenowo. Wiadomo, że wszystko można zrobić taniej samemu. To tak jak człowiek idzie do KFC, kupi Grandera, rozwodniona cole, zimne, słone frytki, zapłaci dwie dychy, a ktoś skomentuje, że za 20 zł to kupi dwa kurczoki, siatke zimnioków, kalafiora, dorzuci do tego kompot z piwnicy i naje sie 6 dziecioków i chłop po robocie. Taki paradoks, ze za (pipi)owe, niezdrowe żarcie z budki czy innej kanciapy trzeba duzo zapłacić.

Odnośnik do komentarza

Ale co mnie obchodzi co jest w cenie hamburgera? A moze jest tam czesc raty za majbacha wlasciciela albo skladka na xboxlive dla jego dzieci - nie interesuje mnie to w ogole. Ktos oferuje mi produkt x w cenie y i tylko to sie liczy. Jeszcze ku.rwa powinienem pewnie z tego vat i skladki na chorobowe poobliczac.

 

Moj burger robiony w chacie przypomina ten z burgerowni za to w ogole tego z maca. Pradoksalnie wiec latwiej mi wydac kase na mcroyala niz "domowego hamburgera".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co mnie obchodzi co jest w cenie hamburgera? A moze jest tam czesc raty za majbacha wlasciciela albo skladka na xboxlive dla jego dzieci - nie interesuje mnie to w ogole. Ktos oferuje mi produkt x w cenie y i tylko to sie liczy. Jeszcze ku.rwa powinienem pewnie z tego vat i skladki na chorobowe poobliczac.

 

Moj burger robiony w chacie przypomina ten z burgerowni za to w ogole tego z maca. Pradoksalnie wiec latwiej mi wydac kase na mcroyala niz "domowego hamburgera".

 

Aha czyli pubu na piwo też nie idziesz bo w domu masz taniej?

Odnośnik do komentarza

Twoj para-argument moze nie bylby inwalida gdybym sam sobie mogl piwo warzyc w chacie.

 

A co to za problem? Mój ziomek warzy sobie w chacie.

ale co sie d(pipi)sz do kolegi co? idz wpie,rdalac pokrzywy, albo wlacz sobie saetie, nie wiem no.

 

tatuśku bo naśle M na ciebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...