Skocz do zawartości

Operation Flashpoint 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gra naprawdę daje moc radochy, muza w menu robi wrażenie i stanowi dobre podwaliny pod za(pipi)isty klimat jaki towarzyszy tej produkcji.

Jeżeli chodzi o grafikę to trudno podczas grania zwracać na to uwagę bo przeciwnicy absorbują cię całkowicie (ale powodów do marudzenia nie zauważyłem).

System obrażeń jak dla mnie rewelka postrzał w nogę nie pobiegamy a jak jeszcze dostałeś w tętnice to z bieganiem pal 6, ale jak się medyk nie pośpieszy to zgon murowany oczywiście na strzał w głowę nie ma lekarstwa( nie zależnie od poziomu trudności jaki wybierzemy 1 kula może zabić)

Zrobiłem dopiero 3 misje trudno się rozpisywać o różnorodności zadań co dopiero o systemie komend ( który nie jest dla mnie do końca jasny ale pogram to obadam)

Słabe punkty jakie udało mi się chcąc nie chcąc zlokalizować to brak sypiących się budynków piękny ostrzał artyleryjski a chatki dalej stoją.

Trafiło mi się kilku idiotów - stoi koleś z karabinem w oknie biegnę na niego od frontu stanąłem przy nim pogaworzyliśmy trochę i dopiero po dłuższej chwili zorientował się że jestem wrogiem (tą scenkę rodzajową odgrywałem kilka razy i za każdym razem było tak samo)

Co do towarzyszy broni to trzymam ich krótko i najlepiej przy sobie bo jak mi się rozłażą to z giną? słyszę tylko ... cel na północy, cel na południu, cel na północnym zachodzie, a po chwili nic nie słyszę

Ale to nie ważne ... dzisiaj zaczynam z kumplami kampanię na 4 graczy i tu widzę potencjał:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie zgodze sie z tym ze budynki staja w miejscu, wczoraj z kolega gralismy co-opa we 2 i sprawdzilismy wszystko, przez co kule przechodza, czy wybijaja sie szyby etc etc. budynki prawie wszystkie zniszczylismy doszczetnie, zostala latarnia morska, ktora sie zburzyla do polowy, pociski przechodza przez drzwi i drewniane plotki itp, przez betonowe sciany nie, mozna beczki rozstrrzelac i powoduja ogromny wybuch, podlozylem mine dla wroga ale nie wszedl w nia i zapomnielismy o niej i pozniej biegniemy i caly odzial nasz wybuchl :) wiec troszke smaczkow jest, no i zmienne pory dnia, super, o dziwo nie mozna zestrzelic lamp oswietlajacych drogi czy budynki

Odnośnik do komentarza

Panowie, prose o jakiś krótki opis multi tzn ile maksymalnie graczy ? Czy gra duże osób w tej chwili. JUest wyszukiwarka serwerów czy samo przydziela jak w większości gier na konsole ??

Z multi jest jeden podstawowy problem, że nie można się połączyć.

Ale jak się już połączysz to możesz wybrać szybki meczyk lub grzebiąc w tabelce coś z listy serwerów, dużo tego nie ma, ale istnieje taka możliwość.

Możesz postawić własny serwer i zaprosić znajomych (brak opcji prywatnych rozgrywek, ale można wykopać nieproszonego gościa)

Są chyba 4 tryby rozgrywki w tym coop

Niestety nie było mi dane testowanie multi w pełnym zakresie, bo notorycznie w weekend miałem problemy z połączeniem lub najzwyczajniej w świecie wywalało nas z serwerów.

Max graczy - 8szt(nie widziałem większych serwerów)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

A to skubance... w wersji na PC max graczy to 32 i pełno serwerów (widziałem na YT)... ech :)

Co z tego jak borykają się z identycznymi problemami śledzę fora OF2 jeden płacz i lament

...są zapewnienia, że pracują nad patchem mam tylko nadzieję, że do momentu pojawienia się jego na rynku uporają się z serwerami:)

 

muza z gry:) http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7131341,Muzyka_z_Operation_Flashpoint__Dragon_Rising_za_darmo.html

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Ja zakupilem (150+10 Alle) i wypatruje paczkonosza, zanim przejde kampanie na hardcore to troche wody w rzekach upłynie i mam nadzieje ze w tym czasie polepszy sie kwestia online. A Uncharted tez bardzo necące, wogole prze...srany okres teraz, w przeciągu 2 miesięcy kilka pozycji "must have" :/ ...choć teoretycznie to powód do zadowolenia powinien byc ;)

Odnośnik do komentarza

gra dotarła, odpalona i.... auć. powiem wam - rozczarowanie. Uwaga, bede wybrzydzal teraz - 1sze co sie rzucilo mi w oczy, to trawa, powiem szczerze ze spodziewalem sie troche mniej "PCtowej" grafiki, przypuszczam ze sporo czasu w grze spedzimy pelzająć lub skradając sie w trawie, to rzadko rozmieszczone "płotki" [ bo na pewno nie są to kępki] chamsko wystające z "ziemi" rażą w oczy, to nawet nie imituje stepu porośniętego trawą. Przykro mi to pisac :( ale to co do tej pory zobaczylem zmusilo mnie do napisania tej opinnii. Modele postaci wyglądają nie najgorzej i słonko świeci, ale w przypadku skał - rozciągnięte textury na zboczach w krótych po kolana zanurzają sie nasi kompani... albo detale drzew "pojawiam sie i znikam" kiedy patrzymy normalnie i robimy zoom na lunecie, widac jak cała linia drzew zyskuje - i traci szczeguły, no nie, ludzie.... A gram nawet nie godzine!! Z jadnej strony pocieszam sie ze gra sie rozkreci i przestanie sie zwracac uwage na takie rzeczy, ale z drugiej strony jak tyle knyfów widac po chwili grania toboje sie pomyslec. Widamo ze to nie killzone i nie kupilem tej gry dla oh ah holywood fajerwerków, ale jakis poziom to powinno trzymać. Na chwilę obecną jestem rozczarowany.

 

w dodatku na hardcore - marines bez kompasu? przegięcie :|

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

ja na razie wstrzymuje sie z zakupem tego do odwołania...

wystarczy obejrzeć recenzję na gametrailers żeby się zgasić,

jako gra wojenna może jest to ciekawa pozycja, ale tytuł Flashpoint 2 do czegoś zaobowiązuje...

niestety teraz to już tylko znak towarowy.

paru znajomych oraz przyjaciel z którym gram w OF1 od czasu premiery do dnia dzisiejszego też wydali nieprzychylną opinię i to mi wystarczy...

mimo wszystko mam nadzieje że wypuszczą demo

no i cóż, pozostaje upgrejdować kompa i brać arma2 :whistling:

Odnośnik do komentarza

Update moich odczuć :) 2ga misja poprawiła nieco wrażenie, inna pora dnia, ładniej to wygląda, choć to wciąż te same niedociągnięcie tylko w ładniejszym świetle i kolorystyce, eh, sam nie wiem, jak jutro moje odczucia nadal bedą mieszane to chyba wystawiam do pchnięcia, dopóki jest w cenie ;) szkoda ze nie było dema, pewnie bym ciorał w tym momencie w Uncharted i jarał sie nim jak wszyscy :P EEe, za duzo oczekiwalem chyba po tej grze i kupilem w poł-ciemno.

 

ps. OF2 ma świetny dizajn meusów i muzyczke.

Odnośnik do komentarza

@ humanno

 

Również kupiłem w pół ciemno i twoje posty to dokłądnie to samo co chciałbym napisać o grze. Również żałuję, bo tez mógłbym grać w U2, a tu klops. :/

 

ano widzisz, life is brutal, chociaż cieszyć moze wysoki poziom trudności i kilka motywów jak np wykrwawianie się po otrzymaniu konkretnej rany. Ja narazie gram, zeby nie bylo ze sie nie da, bo na pewno sie da :) ot, taka gra powiedzmy na... 7+

 

ad multi to dziś na chwile z ciekawości włączyłem, jednak tylko w celach rozpoznawczych. Jakby ustawić sie z kilkoma nie przypadkowymi graczami to myśle ze mogłoby byc ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...