Skocz do zawartości

Operation Flashpoint 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsza recenzja (wersja PC&X360):

 

http://community.cod...261&postcount=1

 

Dodatkowo papierowe gazety o PieCach dały 7,8 i 89% (Gamestar i PCGamer Sweden), więc jest całkiem nieźle.

Chociaż ja też poczekam na demo, bo za dużo tego wychodzi i trzeba łykać tylko perełki  :turned:

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza

Czytając tą recenzję jest bardziej skłonny uwierzyć, że bardziej kuleje umiejętność dowodzenia oddziałem recenzenta niż sztuczna inteligencja towarzyszy. Jak sam napisał, flashpointa nawet nie skończył, ARMA nie zagrał a to ledwie liznął.

dla odmiany, wg IGN "The AI (...) is often stunning"

Odnośnik do komentarza

Czytając tą recenzję jest bardziej skłonny uwierzyć, że bardziej kuleje umiejętność dowodzenia oddziałem recenzenta niż sztuczna inteligencja towarzyszy. Jak sam napisał, flashpointa nawet nie skończył, ARMA nie zagrał a to ledwie liznął.

dla odmiany, wg IGN "The AI (...) is often stunning"

Dla mnie to i tak bez znaczenia, bo kupuję tą grę dla coopa, ale co ma ukończenie jakiejś gry do faktu, że wydając komendę kolesie zachowują się nie nieadekwatnie do sytuacji na polu walki ... ciężki ostrzał a koleś wyprostowany sącząc kroczki udaje się w kierunku wyznaczonej pozycji? czy też wsiada do pojazdu i zachodzi w głowę jak go prowadzić.

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Owszem, takie minusy odpadaja kiedy gramy na coop, czy wogole w multiplayer. Ale nie zawsze beda koledzy do grania (np. zaden z moich kumpli tej gry nie kupi), a tych pare misji multi moze sie znudzuc i wtedy pozostaje single player. Teraz jestem troche rozdarty, bo chcialem gre kupic. Krotka, z kulejacym SI, za to ze swietnym klimatem, "realizmem" w rozgrywce...Oceny u osob "nie fanow" OF i podobnych klimatow, gra dostala sredniackie oceny, co wg mnie jest sredniakiem. A opiniie fanow to traktuje z przymrozeniem oka, wiecie dlaczego...I co tu zrobic hmmm... :confused:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to i tak bez znaczenia, bo kupuję tą grę dla coopa, ale co ma ukończenie jakiejś gry do faktu, że wydając komendę kolesie zachowują się nie nieadekwatnie do sytuacji na polu walki ... ciężki ostrzał a koleś wyprostowany sącząc kroczki udaje się w kierunku wyznaczonej pozycji? czy też wsiada do pojazdu i zachodzi w głowę jak go prowadzić.

nie wiem jak jest w tej części, ale w pierwszej części to od dowódcy zależało czy żołnierz spaceruje wyprostowany z bronią na plecach w środku pola walki, czy leży na ziemi ostrzeliwując wroga i i czujnie obserwuje okolicę. Wypadałoby żeby dowódca-gracz miał wysoki poziom inteligencji, a nie odwrotnie - tylko jego sztuczni towarzysze. Żołnierz wykonuje rozkazy, a SI to SI nigdy nie będzie doskonałe, zwłaszcza w takiej grze gdzie możliwości działania jest całe multum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...