Skocz do zawartości

Operation Flashpoint 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się nie lada gratka. Być może natrafimy w końcu na prawdziwego konkurenta dla Call of Duty 4 w tym temacie. Graficznie bije Cod na glowę jednak ile w tym prawdziwego gameplayu? Trailer całkowicie CG ale screeny chyba z gry:O

 

1242_0006.jpg

 

reszta screenów i trailer pod tym adresem:

 

http://www.gamersyde.com/news_6766_en.html

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już dawno temu chciałem założyć ten temat (Operation Flashpoint, to jedyna gra, która stoi u mnie wyżej niż Killzone), ale myślałem, że nikt o tej grze nie słyszał tutaj. W każdym razie, to nie jest prawdziwy sequel OF. Dlatego, że tej części, już nie robią twórcy części pierwszej, czyli Bohemia Interactive. Prawdziwym sequel OF to jest Armed Assault oraz zmierzające Armed Assault 2 (notabene będzie także na PS3). Następna sprawa, że wszystkie screeny i filmiki to rendery, a gra tak naprawdę wygląda sporo gorzej. Nic o tej grze nie wiadomo i poza nazwą, nie będzie miała z OF za bardzo nic wspólnego. Jeżeli ktoś chce dalej grać w nowe Operation Flashpoint, to pozostaje Armed Assault (tylko na PC), bądź czekać na Armed Assault 2 (będzie także na PS3). Co do konkurencji z COD 4, chciałem coś napisać, ale się tylko zaśmiałem. Ten śmieszny shooterek może sobie iść na spacer. No i co do taktycznych shoterów, to na rynku są aktualnie tylko dwa: OF i Armed Assault, więc nie wiem o co autorowi chodzi z "kolejny taktyczny shooter". Chyba nie ma na myśli tego śmiesznego Ghost Recona albo serii Rainbow Six.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, nie mialem kontaktu z nowymi ghost reconami albo rainbow sixami, ale starsze czesci byly jak najbardziej taktyczne. Przeciez w starych Rainbow Sixach przed rozegraniem kazdej misji sie ja planowalo na mapie taktycznej, wiec nie wiem o co ci dokladnie Jacobs chodzi, chyba, ze zapomniales, ze sa inne czesci poza Vegas i Vegas 2 :P Serie SWAT tez chyba mozna zaliczyc do gatunku taktycznych shooterow.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy ten sreen taki dobry jest. Przypaczcie sie dokladnie, slabe tekstury na broni i kamieniach, a reka oraz rekaw zrobione sa na szybko rowniez z slabymi teksturami (wiem czepiam sie). Ta gra jak narazie ma jedna rzecz dla ktorej bym ja kupil: KLIMAT. Szczerze powiedziawszy pierwszy raz widze ta gre i kiedy zobaczylem tego skrina normalnie sie zakochalem w niej i jest to tytul na ktory czekam od tej chwili z niecierpliwoscia :D

 

Odnośnik do komentarza
Operation Flashpoint, to jedyna gra, która stoi u mnie wyżej niż Killzone

Łał ale playlista !, KZ niżej od Flashpointa, nie wierzę !! :P .

 

No i co do taktycznych shoterów, to na rynku są aktualnie tylko dwa: OF i Armed Assault

 

Porównywanie PC-towych produkcji do rdzennie konsolowych to różna liga, więc pod innymi kategoriami na pewno znajdzie się masa ,,tactical shooter's" .

 

Ehh Pamiętm Flashpointa (i dodatek Resistance), masa grania i zero meczy online (@%$$#@%! GameSpy :/).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Łał ale playlista !, KZ wyżej od Flashpointa, nie wierzę !! :P .

 

Eee, umiesz czytać ze zrozumieniem? :P. Flashpoint stoi wyżej u mnie od KZ.

 

Porównywanie PC-towych produkcji do rdzennie konsolowych to różna liga, więc pod innymi kategoriami na pewno znajdzie się masa ,,tactical shooter's" .

 

Ehh Pamiętm Flashpointa (i dodatek Resistance), masa grania i zero meczy online (@%$$#@%! GameSpy :/).

Zaraz, przecież OF jest na starego Xboxa także. Ponadto nie stracił niczego ze swoich pecetowych wartości, więc da się :P. Da się zrobić na konsolach takiego tactical shootera, jak OF. Problem jest taki, że ludzie wolą jakieś Vegasy i inne badziewia, no cóż, nie moja wina. Po prostu OF i Armed Assault są tak realistyczne, że można przy nich czasem kur... dostać :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Eee, umiesz czytać ze zrozumieniem? . Flashpoint stoi wyżej u mnie od KZ.

Kurr wybacz, co innego pomyślałem, co innego napisałem, miała być ironia wyszedł miszmasz :P, przeczytaj na odwrót to zrozumiesz co miałem na myśli.

 

Zaraz, przecież OF jest na starego Xboxa także

A te nowsze Ranbow Six-y na PC również so what ? :P, mam na myśli ,,rdzennie" .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Ehh Pamiętm Flashpointa (i dodatek Resistance), masa grania i zero meczy online (@%$$#@%! GameSpy :/).

eee przeciez gamespy wcale nie jest do tego potrzebne, mozna wchodzic po IP na zwykle serwery lub dedykowane,

u nas na serwie caly czas stoi flashpoint, wlasnie skonczylismy grac CTI.

 

Armed Assault lezy na polce praktycznie od premiery :/

dlatego ciekawi mnie co sie bedzie krylo pod tym (niby) flashpointem2.

Odnośnik do komentarza

Prezentacja z targów E3.

 

Klik

 

Muszę przyznać, że zapowiada się godny następca Operation Flashpoint. Wyspa o powierzchni 220 km kw. a gra wygląda jak Call of Duty 4 ^_^ Do tego piękne animacje.

 

Tutaj trochę nowego info na temat OF 2:

 

Twórcy powiększyli liczbę wszystkich pojazdów do 50. Gra wieloosobowa będzie posiadała dwa tryby: VERSUS (do 32 graczy) COOP (do 8 graczy) Warto zaznaczyć, że każdy gracz w pierwszym trybie będzie mógł dowodzić kilkoma żołnierzami sterowanymi przez AI, więc całkowita ilość żołnierzy w tym trybie wynosi 256.

 

Aktorzy odtwarzający animacje Motion-capture (których w grze będzie ok. 400) to prawdziwi żołnierze z jednostek specjalnych.

 

Ujawniono też kilka ciekawostek dotyczących wyspy: twórcy wybrali się na jej rzeczywisty odpowiednik i zrobili mnóstwo zdjęć oraz filmów (ponad 400GB), by jak najwierniej odtworzyć cały teren. Przejście na piechotę z jednego końca na drugi zajmie ponad cztery godziny.

 

Źródło: ofp2.pl

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...