Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ukyo_PL ( Bry,DJ,Lee,Jul ) vs Ciuh85 ( Jul ) - ( 5:2 ) Cholera nie chciał drań paść 5:0 fajne mecze

Ukyo_PL ( DJ, Kaz, Lee ) vs Mavek ( Feng, Lav, Ste ) - ( 1 : 5 ) Solidny wpie-rdol

ten post jest bledny !!!

poniewaz moje drugie imie to "Mevek" heee

Odnośnik do komentarza

przeczytałem większośc z tego tematu i przyznam że długo, nawet bardzo długo trwały zapisy.[ jak by co pisze osobnik który na online ma nieswój nick: Majzor ,bo gram na nieswojej ps3 [ gram Yoszem ^_^ ] zagrał bym zwami ale niechce sie denerwowac lagami wiec sobie odpuszcze.

Wie ktoś jak załatwic sobie NTSC? chcialbym porównac...

Odnośnik do komentarza
przeczytałem większośc z tego tematu i przyznam że długo, nawet bardzo długo trwały zapisy.[ jak by co pisze osobnik który na online ma nieswój nick: Majzor ,bo gram na nieswojej ps3 [ gram Yoszem ^_^ ] zagrał bym zwami ale niechce sie denerwowac lagami wiec sobie odpuszcze.

Wie ktoś jak załatwic sobie NTSC? chcialbym porównac...

 

Od takich pytań masz inne tematy. Ten tema dotyczy tylko turnieju i prosiłem żeby go nie zaśmiecać.

 

Walki z turnieju będę wrzucał w tym temacie:

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=73300

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagralem dwa mecze grupowe i oba przegralem:

 

FishBone 0:5 C25OH

FishBone 3:5 Komandos

 

Co do tych walk:

Nie wiedzialem ze gra online jest az tak przerabana, wogole nic nie wchodzilo, nie wiem jak moi przeciwicy wykonywali juggle bo mi nie udalo sie ani razu tego wykonac, ogolnie lipa jak 150, w dodatku C25oH mnie zrezal Heihachim 5:0 pewnie dlatego ze wogole nie jestem ograny przeciw tej postaci, z Komandosem przegrywalem 0:2 i przy nastepnej walce wybral Bryana, postac ktora gra moj brat, czyli jestem bardzo dobrze przygotowany na te walki. Z Bryanem wygrywam dwa razy, pozniej jeszcze leje Paula i wygrywam 3:2, Komandos bierze postac dla mnie malo znana pod wzgledem jego umiejetnosci i raz po raz dostaje baty i przegrywam 3:5.

Mozliwe ze byloby lepiej gdybym troche pocwiczyl przed rozpaczeciem walk turniejowych, badz zapoznal sie z gra online. Zbyt duzo czekalem na ten turniej i

przez ostatni miesiac wogole nie tykalem Tekkena.

 

ps.Brollymitsu daj znac kiedy zagramy ostatnia walke grupowa.

 

Odnośnik do komentarza

...... no stary nie wierzę że nie wiedziałeś jak to jest z graniem online , Lag to powinna się nazywać kolejna postać w T6 na cześć łączności w T5:DR......wiedziałeś że wcześniej czy póżniej będzie taki turniej online i nie tykałeś Teka......?????

 

dziwne naprawdę a co do grania i trenowania wystarczy tylko na online wejść i pokój wybrać tak więc coś tu blado widzę te usprawiedliwienia Panie Fishbone

 

moim skromnym zdaniem trening czyni mistrza to wszystko

 

 

 

pozdro

 

 

 

Lag to c%uj :catfight:

Edytowane przez Western
Odnośnik do komentarza

Fishbone no faktycznie lagowało trochę ale nie było aż tak źle. Co do juggli to z tego co pisałeś w innym temacie wynika, że nie potrafisz ich robić nawet w offline, więc nie widzę problemu ;) Ja też w Tekkena nie grałem grubo ponad miesiąc i zacząłem dopiero kilka dni przed turniejem ale się tym nie usprawiedliwiam. Poćwicz trochę i przy okazji następnej edycji turnieju się odegrasz :)

Odnośnik do komentarza

Western:

Jak nie rozumiesz co napisalem to baran z ciebie i fini. A te twoje p.ie.rdo.ly mnie nie interesuja.

 

Komandos:

Bylo calkiem niezle??? Bylo bardzo kijowo. A te juggle to juz mam opanowane, jak ktos juz wspomnial o treningach, tamten temat byl pare miesiecy temu- nie moglem zadnego zrobic przy tych lagach i koniec no..

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza

Panie Ościsty

z tego co widzę to obrażalski jesteś , prawda w oczy kole , no porównanie do barana średnio mi się podoba ale nie ja jeden z tego co wyczytałem skłaniam się ku Twoim argumentom .

Poza tym nie znam Cię gościu i bez spoufalania proszę .Wódki razem nie piliśmy nawet nie graliśmy w lagową grę tak więc prosił bym o większy dystans i odpowiedni takt do wypowiedzi jakie pewnie skierujesz pod moim adresem .

 

 

bo stary juz jestem a gówniarstwa i chamstwa nie zniese......

 

 

beeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

pozdro dla wszystkich

 

bezlagowych gier

Odnośnik do komentarza
...prosił bym o większy dystans i odpowiedni takt do wypowiedzi jakie pewnie skierujesz pod moim adresem .

 

 

bo stary juz jestem a gówniarstwa i chamstwa nie zniese......

 

 

Nic poza tamtym ode mnie nie dostaniesz, nie boj sie. Powiedzialem poprostu to co chcialem powiedziec, ty mi wytknales jakies oszczerstwa i ci odpowiedzialem, to wszystko.

Odnośnik do komentarza

....uff dzięki że spotkałem się z Twoją dezaprobatą ......no coż żadnych oszczerstw nie pisałem było to tylko stwierdzenie realnych faktów dotyczących samej gry (chodziło o lagi i o możność gry z innymi online -gra z innymi zazwyczaj prokuruję wzrost doświadczenia, co u po niektórych osobników ).

żeby nie męczyć oczu i nie zaśmiecać tematu się już nie zamierzam wypisywać co do zagadnienia.

 

 

 

oby upadki na powierzchnie uczyły czegoś w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Fishbone. Ja tez mialem niemile historie podczas grania online z tym, ze w Tekkenie 3. Byłem jechany na prawo i lewo zarówno tutaj, jak i na forum honmaru. Ostatecznie uznalem, ze nie mialem racji. Musisz sie z pewnymi rzeczami pogodzic. Odpusc sobie, nabierz dystansu - ja tak zrobilem i nie mam problemow.

 

W T3O jak się gra przez p2p to problem lagów praktycznie nie istnieje. Dzisiaj akurat grałem i byłem mile zaskoczony :)

Odnośnik do komentarza
Fishbone. Ja tez mialem niemile historie podczas grania online z tym, ze w Tekkenie 3. Byłem jechany na prawo i lewo zarówno tutaj, jak i na forum honmaru. Ostatecznie uznalem, ze nie mialem racji. Musisz sie z pewnymi rzeczami pogodzic. Odpusc sobie, nabierz dystansu - ja tak zrobilem i nie mam problemow.

 

W T3O jak się gra przez p2p to problem lagów praktycznie nie istnieje. Dzisiaj akurat grałem i byłem mile zaskoczony :)

No tak. W tym momencie nie istnieje, bo w tym momencie instnieje mozliwosc grania przez p2p. Natomiast, jak ja grałem, to królowały serwery kaillery. Wielu "dobrych graczy" wolało tam grać, pomimo tego, że później można już było śmigać przez p2p. Po prostu przyzwyczaili się do "stałego laga" i wciskali kombinacje z wyprzedzeniem. Podczas grania przez p2p musieli sie tego z powrotem oduczyc. Ja raczej nie gram online, bo mój internet sie do tego zwyczajnie nie nadaje, poza tym stwierdzam, że brakuje mi dźwięków z tekkena i klimatu. Ale jeśłi chcesz, to możemy sie umówić na spara w T3.

 

Fishbone. Ja tez mialem niemile historie podczas grania online z tym, ze w Tekkenie 3. Byłem jechany na prawo i lewo zarówno tutaj, jak i na forum honmaru. Ostatecznie uznalem, ze nie mialem racji. Musisz sie z pewnymi rzeczami pogodzic. Odpusc sobie, nabierz dystansu - ja tak zrobilem i nie mam problemow.

 

W T3O jak się gra przez p2p to problem lagów praktycznie nie istnieje. Dzisiaj akurat grałem i byłem mile zaskoczony :)

No tak. W tym momencie nie istnieje, bo w tym momencie instnieje mozliwosc grania przez p2p. Natomiast, jak ja grałem, to królowały serwery kaillery. Wielu "dobrych graczy" wolało tam grać, pomimo tego, że później można już było śmigać przez p2p. Po prostu przyzwyczaili się do "stałego laga" i wciskali kombinacje z wyprzedzeniem. Podczas grania przez p2p musieli sie tego z powrotem oduczyc. Ja raczej nie gram online, bo mój internet sie do tego zwyczajnie nie nadaje, poza tym stwierdzam, że brakuje mi dźwięków z tekkena i klimatu. Ale jeśłi chcesz, to możemy sie umówić na spara w T3.

Odnośnik do komentarza

witam ponownie no moja fantastyczna 4 nie dała rady jednemu gościowi i pewnym fenomenom natury technicznej ale cóż gramy dalej

Aki grał Paulem

ja krystynom,edkiem,wangiem i askom

 

......

lag to C%uj

 

 

Aki_WROC_PL vs Western79

 

 

 

5 : 2

 

 

 

 

Aki thx za grę

Edytowane przez Western
Odnośnik do komentarza

Panie Fishbone. Trzeba mieć szacunek dla ludzi, zwłaszcza do starszych (hi West :) ). Tak zresztą pisze do Ciebie od 3 dni w sprawie walki na gg. Nie odpisujesz. Na PSN też wysłałem zaproszenie, nie przyjołeś. Dzisiaj mnie nie było na PSN i nie będzię mnie do czasu odezwania się Ciebie do mnie na

gg 340 68 60. SBB pisałem prawie codziennie, że się nie odzywasz wiec ja Ciebie nie będę już ganiał lecz Ty mnie (tylko, że w moim przypadku otrzymasz ode mnie odpowiedź). Co do "nie trenowania" to ja nie grałem od ok 3ech lat i nie narzekam. Zwłaszcza, że to online wiec biore to za zabawe (zabawy jedynie nie ma gdy sa przewalone lagi :D). Western napisał, trening czyni mistrza. Z tej mądrej myśli powinieneś wyssać całą esencje :).

 

Dlatego jeszcze raz napisze. Prosze skontaktować się ze mną pod nr gg 340 68 60 (PC jest ciągle włączony).

 

Mniej nerwów, to tylko zabawa :)

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...