Jump to content

Punisher: War Zone


Recommended Posts

http://www.punishermovie.com/

 

Po luźnej konwencji filmu z 88, i kompletnej klapie z 2004, a także całkiem przyzwoitej grze, Punisher powraca na ekrany kin tym razem z podtytułem "War Zone". We Franka Zamka wcieli się Ray Stevenson, a jego przeciwnikiem będzie Jigsaw (ten sam co w grze), w którego rolę wcieli się Dominic West, a reżyserem jest Lexi Alexander - mało znany reżyser, który nakręcił "Hooligans" i "Johnny Flynton" . Mimo tego, trailer prezentuje się nieźle, byle by tylko nie był taką klapą jak film sprzed czterech lat.

 

Link to comment
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Duzym plusem tego filmu bedzie kategoria R :) Ma byc masa krwi i brutalnosci. I bardzo dobrze. Jak to wszystko bedzie w filmie to wielki szacun dla pani rezyserki.

 

 

IGN: Will this be a hard "R" Punisher and what if any guidelines has the studio given you about the content?

 

Alexander: It will definitely be a hard "R" and luckily Lionsgate has been great about it. They haven't given me any guidelines in terms of violence. I think they are a really good studio to make a violent movie [with], because you know, I really like violent movies [laughs]. So it's definitely going to be a hard "R."

 

Edited by Snejk
Link to comment
IGN: Will this be a hard "R" Punisher and what if any guidelines has the studio given you about the content?

 

Alexander: It will definitely be a hard "R" and luckily Lionsgate has been great about it. They haven't given me any guidelines in terms of violence. I think they are a really good studio to make a violent movie [with], because you know, I really like violent movies [laughs]. So it's definitely going to be a hard "R."

 

Od lionsgate mamy wszystkie czesci "saw", swietne i brutalne "Devils Rejects"... Oby zrobili War Zone w konwencji Franka Castle kompletnego psychola ogarnietego rzadza zemsty, byl taki komiks wydany w PL przez Marvel Comics z cyklu War Zone, Punisher mial "diabelskie" oczy i walil z karabinu grubo gdzie popadnie, huh. W takiej konwencji to ja bym to zrozumial. :twisted:

Link to comment

pierwszy gruby WAR ZONE był świetny, tam strzelali nie nabojami ale głowicami bojowymi :slinotok: no i sama fabuła była dość dobra. zawsze ciężko jest przenieść coś podobnego na ekran. Punisher będzie miał twardą konkurencje w postaci Hellboya 2 i nie liczę że podoła, to może być kolejny film na lato, zupełnie jak indiana 4

Link to comment

Trailer fajny, dobrze ze ma byc brutalnie. Koles napewno bardziej pasuje do roli, niz jego poprzednik. Tylko outfit mi sie nie podoba, brak wielkiej czachy na klacie zawodzi.

Link to comment

Brutalnosc jest, klimat wylewa sie z trailera, tylko serio ta czaszka jest badziewna, powinna byc bialutka oryginalan, bo ta nawet ksztaltem sie rozni. Najlepszy Punisher bedzie, co z reszta nie jest zadnym wyczynem.

Link to comment

Trailer jest ostry jak brzytwa: dużo krwi, trupów, oraz wymyślnych sposobów niszczenia ludzkiego ciała. Mam nadzieje, że film nie okaże się takim badziewiem, jak AvsP2:R. W tamtym przypadku trailer również zabijał i byłem przekonany, że film pójdzie w stronę pierwszego Predatora czy Alienów. Po premierze okazało się, że jest to mierna szmira, która bazowała na słabych scenach mięsnych i nędznych efektach specjalnych (o scenariuszu nie ma co wspominać).

Link to comment
  • 3 weeks later...

To juz potwierdzone:] Bedzie PG-13. No to tak jak pisałem w 2 poscie. KLAPA. Kolejny film dla dzieci. Brutalnosc to była w trailerach, ale ta wersja montazu została odrzucona i zwolnili rezyserkę. Pewnie zmontują to tak, że bedzie czarno-biała krew i pociete sceny, albo wirujaca kamera i zero widocznosci. Moze dadzą też przypalanie lodam i grilowanie jak w poprzedniej wersji. Lepienie bałwana? Wojna na sniezki? Czemu nie?

 

Zawsze w kinie chodziło o kase, ale ludzie. Teraz to jest przegięcie na całej lini. Najpierw przenoszą premierę Harego Pottera z listopada 2008 na lipiec 2009 mimo, że film jest gotowy, bo 'lato to lepszy okres na wydanie filmu', a teraz mamyy kilka brutalnych w teorii pomysłów na film z kategorią wiekową od 13lat. Tak jak Max Payne

Edited by gekon
Link to comment

Nie rozumiem tu czegoś. Przecież wszystkie sceny zostały już nagrane, tak jak przyjęta została ostateczna koncepcja filmu. A teraz usilnie będą ciąć wszystko ? Ile zostanie z tego filmu 70 minut? Od pierwszego trailera zapewniano fanów, że Lionsgate i Marvel przeniosą w pełni klimat papierowy na ekrany kin. Pierwszy trailer to MOC. Teraz słyszę, że Ktoś stwierdził na kiblu, iż film będzie od lat 13. (pipi).a to nie mogli wcześniej tego uzgodnić, tylko robili "smaka" mięsnymi fragmentami.... a teraz decyzja: No BLOOD: Frank będzie klepać wrogów po ramieniu i wybaczać grzechy resztkami swej chrześcijańskiej mentalności.

Edited by Guts
Link to comment
Nie rozumiem tu czegoś. Przecież wszystkie sceny zostały już nagrane, tak jak przyjęta została ostateczna koncepcja filmu

Zostały nagrane, ale wersja została odrzucona na pokazie. Zwolnili reżyserkę i kompozytora, a teraz skrecą to po swojemu, żeby było dla dzieci od 13 lat. Ciekawi mnie dlaczego zwolnili też kompozytora? Chcą wkręcić piosenki Eminema i 50Centa?

 

 

Link to comment

No żesz, się trochę obsrałem na wieść o tym, ale z tego co się przed chwilą dowiedziałem pogrzebawszy trochę to żadnego cięcia kategorii wiekowej nie będzie, Lexi dalej jest reżyserką no i w ogóle wszystko zmierza w kierunku jakże szczęśliwego(pipi)azakończenia ;F

Edited by safferon
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.