Skocz do zawartości

Punisher: War Zone


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.punishermovie.com/

 

Po luźnej konwencji filmu z 88, i kompletnej klapie z 2004, a także całkiem przyzwoitej grze, Punisher powraca na ekrany kin tym razem z podtytułem "War Zone". We Franka Zamka wcieli się Ray Stevenson, a jego przeciwnikiem będzie Jigsaw (ten sam co w grze), w którego rolę wcieli się Dominic West, a reżyserem jest Lexi Alexander - mało znany reżyser, który nakręcił "Hooligans" i "Johnny Flynton" . Mimo tego, trailer prezentuje się nieźle, byle by tylko nie był taką klapą jak film sprzed czterech lat.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Duzym plusem tego filmu bedzie kategoria R :) Ma byc masa krwi i brutalnosci. I bardzo dobrze. Jak to wszystko bedzie w filmie to wielki szacun dla pani rezyserki.

 

 

IGN: Will this be a hard "R" Punisher and what if any guidelines has the studio given you about the content?

 

Alexander: It will definitely be a hard "R" and luckily Lionsgate has been great about it. They haven't given me any guidelines in terms of violence. I think they are a really good studio to make a violent movie [with], because you know, I really like violent movies [laughs]. So it's definitely going to be a hard "R."

 

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza
IGN: Will this be a hard "R" Punisher and what if any guidelines has the studio given you about the content?

 

Alexander: It will definitely be a hard "R" and luckily Lionsgate has been great about it. They haven't given me any guidelines in terms of violence. I think they are a really good studio to make a violent movie [with], because you know, I really like violent movies [laughs]. So it's definitely going to be a hard "R."

 

Od lionsgate mamy wszystkie czesci "saw", swietne i brutalne "Devils Rejects"... Oby zrobili War Zone w konwencji Franka Castle kompletnego psychola ogarnietego rzadza zemsty, byl taki komiks wydany w PL przez Marvel Comics z cyklu War Zone, Punisher mial "diabelskie" oczy i walil z karabinu grubo gdzie popadnie, huh. W takiej konwencji to ja bym to zrozumial. :twisted:

Odnośnik do komentarza

pierwszy gruby WAR ZONE był świetny, tam strzelali nie nabojami ale głowicami bojowymi :slinotok: no i sama fabuła była dość dobra. zawsze ciężko jest przenieść coś podobnego na ekran. Punisher będzie miał twardą konkurencje w postaci Hellboya 2 i nie liczę że podoła, to może być kolejny film na lato, zupełnie jak indiana 4

Odnośnik do komentarza

Trailer jest ostry jak brzytwa: dużo krwi, trupów, oraz wymyślnych sposobów niszczenia ludzkiego ciała. Mam nadzieje, że film nie okaże się takim badziewiem, jak AvsP2:R. W tamtym przypadku trailer również zabijał i byłem przekonany, że film pójdzie w stronę pierwszego Predatora czy Alienów. Po premierze okazało się, że jest to mierna szmira, która bazowała na słabych scenach mięsnych i nędznych efektach specjalnych (o scenariuszu nie ma co wspominać).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To juz potwierdzone:] Bedzie PG-13. No to tak jak pisałem w 2 poscie. KLAPA. Kolejny film dla dzieci. Brutalnosc to była w trailerach, ale ta wersja montazu została odrzucona i zwolnili rezyserkę. Pewnie zmontują to tak, że bedzie czarno-biała krew i pociete sceny, albo wirujaca kamera i zero widocznosci. Moze dadzą też przypalanie lodam i grilowanie jak w poprzedniej wersji. Lepienie bałwana? Wojna na sniezki? Czemu nie?

 

Zawsze w kinie chodziło o kase, ale ludzie. Teraz to jest przegięcie na całej lini. Najpierw przenoszą premierę Harego Pottera z listopada 2008 na lipiec 2009 mimo, że film jest gotowy, bo 'lato to lepszy okres na wydanie filmu', a teraz mamyy kilka brutalnych w teorii pomysłów na film z kategorią wiekową od 13lat. Tak jak Max Payne

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tu czegoś. Przecież wszystkie sceny zostały już nagrane, tak jak przyjęta została ostateczna koncepcja filmu. A teraz usilnie będą ciąć wszystko ? Ile zostanie z tego filmu 70 minut? Od pierwszego trailera zapewniano fanów, że Lionsgate i Marvel przeniosą w pełni klimat papierowy na ekrany kin. Pierwszy trailer to MOC. Teraz słyszę, że Ktoś stwierdził na kiblu, iż film będzie od lat 13. (pipi).a to nie mogli wcześniej tego uzgodnić, tylko robili "smaka" mięsnymi fragmentami.... a teraz decyzja: No BLOOD: Frank będzie klepać wrogów po ramieniu i wybaczać grzechy resztkami swej chrześcijańskiej mentalności.

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem tu czegoś. Przecież wszystkie sceny zostały już nagrane, tak jak przyjęta została ostateczna koncepcja filmu

Zostały nagrane, ale wersja została odrzucona na pokazie. Zwolnili reżyserkę i kompozytora, a teraz skrecą to po swojemu, żeby było dla dzieci od 13 lat. Ciekawi mnie dlaczego zwolnili też kompozytora? Chcą wkręcić piosenki Eminema i 50Centa?

 

 

Odnośnik do komentarza

No żesz, się trochę obsrałem na wieść o tym, ale z tego co się przed chwilą dowiedziałem pogrzebawszy trochę to żadnego cięcia kategorii wiekowej nie będzie, Lexi dalej jest reżyserką no i w ogóle wszystko zmierza w kierunku jakże szczęśliwego(pipi)azakończenia ;F

Edytowane przez safferon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...