Skocz do zawartości

Punisher: War Zone


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fabuła raczej nie powali (nie mówiąc o innych elementach sztuki filmowej), ale jako fajny filmik klasy B z cyklu "zobacz zwoje mózgowe rozłożone na ścianie", może się sprawdzić.

P.S. Czy ten aktor, nie grał przypadkiem epizodu ("zabójcza gazeta") w drugiej części Bournea?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nowego Punishera trzeba zobaczyc, dla fanow komiksu bedzie niezly ubaw, szaraki nie zaznajomione z uniwersum Marvela powinni odebrac to jako dobry film akcji w starym stylu. Film nie powala efektami, dialogami czy fabula bo ta nie zaskakuje i do cholery to film o "Franciszku Zamkowym" a nie intryga kolejnej czesci "Pily". Film w USA ma metke "R" i zasluzenie - bywa ostro, kule dziurawia bezkompromisowo cielska oponentow a jucha wesolo tryska na okolo. O dziwo jest nawet sporo bluzgow i generalnie mi sie to dobrze ogladalo. Jigsaw jest odpychajacy, wykrecony i taki mial byc. Polecam! :]

 

Btw. plakaty rzadza, sa IMO cholernie klimatyczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nowy punisher broni sie tylko dzieki brutalnosci, cala reszta to mocno kiepski film, z kiepskimi charakterami, zalosnymi dialogami, przewidywalna akcja, i ogolnie smierdzi potem.

 

gdyby nie gore, to dalbym 1/10.

jigsaw to jakas pomylka, dawno nie bylo tak zalosnego badassa w filmach, wyglada jak kretyn, ubiera sie jak kretyn, ma brata kretyna, i gada jak kretyn.

Odnośnik do komentarza
nowy punisher broni sie tylko dzieki brutalnosci, cala reszta to mocno kiepski film, z kiepskimi charakterami, zalosnymi dialogami, przewidywalna akcja, i ogolnie smierdzi potem.

 

gdyby nie gore, to dalbym 1/10.

jigsaw to jakas pomylka, dawno nie bylo tak zalosnego badassa w filmach, wyglada jak kretyn, ubiera sie jak kretyn, ma brata kretyna, i gada jak kretyn.

 

Powstrzymywalem sie z brutalnym komentarzem do czasu az zrobi to ktos inny, lubie Punishera bo to najbardziej ludzka postac ze swiata komiksów i nie mam jaj zeby zmieszac z blotem film noszący plakietke Punisher. Poprzedni mi sie podobał ale ten wypada skomentowac jak powyzej. Aktor grajacy Franka do dup.y i mam wrazenie ze akcja calego filmu dzieje sie w przeciagu jednej nocy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

jako, ze wyszla juz bardzo dobra kopia do ukradniecia moglem obejrzec ten bardzo oczekiwany przez mnie film.

i sie cholernie zawiodłem.............

 

Całość wyglada jak jakis niedorobiony teledysk z mtv. Filtry, kolorki, klipowy montaz, parkurowcy robiacy fokolki na budynkach, niu metalowa muza ilustrujaca jak bardzo zli zli ida w spowolnieniu przed siebie z groznymi minami etc zal.

Film wyreżyserowany jest fatalnie, monotonny, przewidywaljny, slabo zagrany i z bardzo suchymi dialogami. Nie pada ani jeden dobry tekst. Para glownym zlych to najbardziej zenujacy duet jaki widzialem w komiks-filmie, a scena, w ktorej

brat Jigsawa zabija w szpitalu spasionego pielęgniarza to najdurniejsza scena jaka widziałem od lat

;]

 

Rey jak Punisher bardzo mi podpasowal i wg mnie byl najlepszy z reszty Punisherow. Przynajmniej w tym aspekcie film daje rade. Brutal :) Spoko rola.

 

No i jeszcze jest krew i flaki. Sporo tego. miażdżenia twarzy, dobijania, fatality i rozne roznosci. W wiekszosci dobrze zrealizowane. No ale sam gor nie uratuje filmu.

Spodziewalem sie najlepszego Punishera, a dostalem najgorszego ; ( Straszny zawod. Jednak baba rezyserujaca krwawe kino akcji to nie jest dobry pomysl ;]

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No oglądałem. Cudów na wszelakich frontach się nie spodziewałem, ale przynajmniej fajnie czaszki pękają. Trochę zbędnej akrobatyki (początek z żyrandolem :mellow: ), film równie dobrze można oglądać z włączonym "mute", co nie przeszkodzi w jego zrozumieniu, jednak główną rolę (nawet przed Paniszerem) gra tutaj Kref :)

Odnośnik do komentarza

IMO troche pi.e.r.d.o.lic.ie; masturbujecie sie przy komiksach z "Pogromca", ze wymagacie od filmu Bog jeden raczy wiedziec czego? Jest dobrze - jest rozwalka, fabula rodem z komiksu, jest po prostu na poziomie Punishera. Gdzieniegdzie draznilo mnie poczucie humoru, ale flashe z retrospekcji Castle'a o rodzinie daja rade, ro.z.j.e.bka jest mocarna, widac, ze film jest z LionsGates, hehe. Dla mnie lekko milo i przyjemnie - dobry nowy Punisher jest. Nie oczekujcie cudow, ja sie bawilem przednio!

 

Odnośnik do komentarza
No ja sie przede wszystkim oczekiwałem mrocznego, powaznego i brutalnego filmu na jaki zasluguje Punisher, a dostalem tylko brutalnosc + jako bonus traginczne dialogi, nude i brak klimatu ;] Moze gdybym od poczatku wiedzial co ten film oferuje to byc moze tak bym nie narzekał.

 

Ja tam oczekiwalem dobrej rozrywki i wyrzynki a na powazny film o Punisherze i mrocznego klimatu to ze swieca szukac, slaby target by mial film i $$$ z tego, a kasa rzadzi tym biznesem. Napisz do Roba Zombie, on lubi klimat psycholi a Lions Gates mu wszystko puszcza pod swoim szyldem wiec moze byc srogo. :twisted:

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Jako fan Punishera bałem się tylko brak brutalności. (Zaskoczenie) Brutalności było w nadmiarze i na plus, zawiodła cała reszta.

 

Ile osób nie śmiało się jak ten mały psychol z wąsikiem zjadał pielęgniarza, albo wybijał głową lustra?:]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...