Skocz do zawartości

Dialog DSL


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słabsze parametry linii [ ale wtedy jest raczej utrata pakietow] lub przeciążenia . Ale w dialogu chyba tego nie ma , bo oni na swoich łączach jadą, tak?

Ofkoz pingujesz na wyłączonym wszystkim innym ? ;) Przez CMD c'nie?

 

Ale ten ping to serio, tylko dla graczy ważne. Ja jak miałem ping 90 na WP to na serwy w grach minimum było 300. Na szczęście załatwiłem to :)

 

A co do tego czekania, kurde, linie się krosuje raz, ustawiasz parametry na DSLamie i wsio. Nie wiem co ma się zmienić po tygodniu? Kabel się przetka ? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Cos tam mi gosc tlumaczyl, ale nie znam sie na tym. Tydzien poczekam. Ping testuje z wylaczonymi p2p i komunikatorami, zamknieta przegladarka. Lacze ma mi w niedlugim czasie glownoe do Live'a sluzyc, GoW, Halo 3, wiec wazny dla mnie jest ten ping. Moge jakos go poprawic ze swojej strony?

Odnośnik do komentarza

Chodzą plotki że skracając kabel od modemu XD

 

Nie możesz. Tzn jeśli wyłączysz wszystko to już nic więcej zrobić nie możesz. Niby są jakieś wynalazki ale one raczej mają wpływ jeśli na raz grasz i np korzystasz z neta itp.

Odnośnik do komentarza

2Mb neło | Down 2048 kb/s | Up 256 kb/s |

Na rapidzie na prem wyciągam te ~245kB/s . Up na torrentach ~30kB/s Czyli łącze idzie maxem. Pingi jak chcesz mogę sprawdzić jak wrócę z pracy. Ale o ile pamiętam coś ok 23 na WP mam.

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem ze pliki po 100 mega ladnie sie uploaduja, te mniejsze jakos gorzej jednak. O czyms to swiadczy? Uploadowalem przez stronke na rapida plik 100 mb, transfer 31 kb, potem plik 5 mb i byly 3 kb, zamknalem strone, otworzylem znowu rapida i mp3 leciala juz 27-29 kb. Dziwne.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wytlumacze ;] Na pasku zadan mam ikonke polaczenia (dwa mrugajace kompy). Otwieram i widze stan, czas trwania i inne duperele... Obok rozlacz, sa wlasciwosci opcje, zabezpiczenia, siec, zaawansowane.

 

nowyobrazmapabitowasd0.th.png

 

nowyobrazmapabitowahw2.th.jpg

 

aaaaazb9.th.jpg

 

tak ma byc?

Odnośnik do komentarza
http://ping.eu/ to mi podaje zupelnie inne wartosci pingu niz speedtest.net czy tez komenda cmd. Czemu bardziej ufac? Po wylaczeniu avasta jest normalny upload na wszystkim i download lekko skoczyl, czyzby avascik cos blokowal, jak tak to jaka jego funkcja, bo nie chce byc calkowicie bez zabezpieczenia. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No ale ping przez cmd potrafi byc 3 x wiekszy niz na ping.eu ;f i czemu ufac... Avast dobrze mi sluzy, tylko nie wiem jaka usluge wylaczyc, zeby upa nie blokowala...

 

edit: wylaczona oslona www i jest down 1100 z czyms i up 380.

 

btw: co to surfspeed?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Poradzilem sobie z tym wyzej, ale mam nastepny prolem ;/ Jak kabel od netu podpiety jest do sieciowki, to komp wlacza sie strasznie powoli, musze czekac az skonczy migac dioda ADSL i dopiero wtedy wyskakuje pulpit. CO jest grane. Dodam, ze do modemu czasem podpiety jest komp, czasem X360 (wpinam po prostu odpowiedni sprzet pod modem).

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Z tym to różnie jest. Czasami w ogóle nie ma takiej opcji, czasami jest, a czasami jest obwarowana warunkiem, że możesz, ale musisz podpisać nową umowę [czyli nie zwiększasz sobie speeda do końca trwania tej, tylko musisz podpisać nową na rok czy dwa lata.]

Benkowo mają tam jakąś helplinie, zadzwoń i dowiesz się jak to wygląda przy Twojej umowie.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to ze od pazdziernika mamy duze mieszkanie przy domku jednorodzinnym i wlasciciel zapenia nam 2 mega. a My chcemy 6 mega, wieczorami 12, ktore kosztuje tylko 115 zl w Dialogu, wiec bede musial sie z nim dowiedziec jak to jest. Myslalem, ze to normalnie funkcjonuje i bez problemow da sie taki myk zrobic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...