Skocz do zawartości

I Am Alive


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale tak szczerze dabman, na ch*j tutaj wklejasz zdjecia ze sciagasz gre lub innego (pipi) ?, pytam bez zlosliwosci

 

ps, masz brudna sciane i swieta juz sie skonczyly ;P

 

a teraz tak na powaznie skoro juz grasz to nie lepiej napisac wrazenia z gry ?

 

mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego crap jak Amy ;/

 

love, peace & happiness

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po ograniu triala od razu zakupiłem :) tak, jest wiele uproszczeń, liniowość, szwankuje sterowanie itp, ale urzekł mnie klimat. Grając miałem odczucia podobne jak przy Limbo (w perspektywie 3D), trochę Max Payne, trochę Alan W, trochę Fallout. Poza tym, gierka przypomina mi jeden z ulubionych gatunków i mój feeling gameplayu jest podobny do PoP, lub TR. Za tę cenę od ręki, bez wychodzenia z domu, zakup na spontanie - to jestem zadowolony. Ale ostatnio też nie jestem wybredny, albo inaczej - mam specyficzne podejście/potrzeby w stosunku do gier :P Na pewno nie każdemu podejdzie, ale polecam ograć trial :)

Odnośnik do komentarza

NO nie wiem ,napaliłem się strasznie na tę grę miałem duże oczekiwania .... ale po demie to jestem zszokowany , ba dema nawet nie ukończyłem bo mnie zanudziło dosłownie po 10min gry :confused: , graficznie bieda ... klimat... chyba go jeszcze nie wyczułem . zrobię jeszcze jedno podejście i postaram się przejść całe demo . Ale pierwsze wrażenie to zawód ... spory .

Odnośnik do komentarza

Jak na 1szy raz taka porażka, to 2gi nic nie zmieni. Raczej strata Twojego czasu. Sam nie miałem żadnych oczekiwań, nie ogłądam od dawna żadnych "makin of" i innych materiałów (nie hypuje się). Triala sprawdziłem z ciekawości i akurat podszedł. Pisałem, że gra jest specyficzna i nie każdemu podejdzie :) Mi się bardzo podoba, choć widzę jej wady to dla mnie ma to coś, co mnie przyciąga. Im starszy tym bardziej casualowy jestem :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Sz(pipi)a! Dwie godziny biegania i zbierania pierdół w pyle, aż tu jakiś gostek wyskakuje, jeden strzał i wszystko psu w odbyt. Zapomniałem, że nie mam żadnej powtórki. Lekka masakracja z tymi punktami zapisu.

 

 

PS.

Nie dostałem acziwa za przejście na Survivor. WTF? Domyślam się, że wpada dopiero za drugim przejściem, no ale (pipi)a mogli uprzedzić :confused:

 

Ja właśnie ukończyłem grę na Survivor i achiv wpadł za pierwszym podejściem.

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...