July 16, 200817 yr Największe zaskoczenie targów. Render miazdzacy klimatem, ekipa od Assasin's Creed. Ciekawe, co z tego wyjdzie.
July 17, 200817 yr Po tych linkach z materialami z gry i info o grze, ktore zamiesciles, faktycznie dobrze sie zapowiada. <_< Edited July 17, 200817 yr by komar737
July 17, 200817 yr Bardzo ciekawy pomysł, chociaż poza renderem nic nie zobaczyliśmy Jednak gra na pewno warta zainteresowania. Czekamy na kolejne info.
July 17, 200817 yr Po tych linkach z materialami z gry i info o grze, ktore zamiesciles, faktycznie dobrze sie zapowiada. <_< dokładnie, czwarty skrin to wręcz zamiata pffffff
July 17, 200817 yr Jakby ktoś był ciekawy trailera -> http://www.gametrailers.com/player/36319.html Gra ma się pokazać na wiosnę przyszłego roku [link] Ciekawe co tym razem Piękna Jade nam wysmaży :]
July 17, 200817 yr Trailer dużo nie mówi,ale również bardzo mi się podoba.Ciekawe jak gra będzie się rozwijać.Już nie mogę się doczekać premiery Edited July 17, 200817 yr by Mefi23
July 17, 200817 yr idiotyczny jest ten render, 3 typa goni jednego za butelkę wody - w usa nie potrafią szabrować? pewnie i tak na końcu okaże się że to tylko VR;f ubi od jakiegoś czasu jest po prostu beznadziejne
July 17, 200817 yr trailer ma niby przedstawiać jak bardzo ciężka jest sytuacja, i najprostsza rzecz taka jak woda na wagę złota o! ale ciężko mi faktycznie uwierzyć że po 6 dniach zabrakło wody... nawet gdyby doszło do skażenia wód, to w tak dużym mieście (gdzie pewnie większość umarła od razu) wody butelkowej powinno wystarczyć na jakiś czas
September 29, 201114 yr UBI (w końcu) zapowiedział oficjalnie (właściwie to już po raz drugi) I am alive. Gra wyjdzie na XBLA/PSN zimą. http://www.youtube.com/watch?v=CMtEa-UvqBI
September 29, 201114 yr Ciekawie sie to prezentuje, szczegolnie biorac pod uwage, ze bedzie to tytul na XBLA/PSN.
September 29, 201114 yr A dlaczego ? :ph34r: Dlatego, że... To miało być coś większego, a nie przygodówka klasy B w dodatku z DLC...
September 29, 201114 yr Nie wiem, nie raz gry z arcade zaskoczyły mnie rozbudowaniem i wykonaniem, więc nie dyskredytowałbym jej ze względu na formę dystrybucji zbyt szybko...
September 29, 201114 yr Nie chodzi o sam sposób dystrybuowania gry, tylko oto, że gra na początku była zapowiedziana jako duży tytuł, potem długo nie było żadnych newsów, następnie dowiedzieliśmy się, że gra zmienia dewelopera, potem zaś długo brak informacji, na początku roku bodajże jak wyszła plotka, że gra faktycznie wyjdzie w cyfrowej dystrybucji, to UBI temu zaprzeczyło, a teraz, na końcu, się okazuje, że jednak gra wyjdzie na XBLA/PSN. Nie świadczy to chyba za dobrze o jakości tytułu?
September 29, 201114 yr No tak to niestety jest jak ktoś mając tylko wstępny pomysł od razu zapowiada całą pełnoprawną grę. Potem okazuje się, że jest problem z zajęciem gracza na te ustawowe 10 godzin i myśli się co dalej. Ubi zapewne stwierdziło, że nie będzie się męczyć z patentami na gameplay tylko wypuści 'I Am Alive' jako tytuł arcade.
February 19, 201214 yr Dabman nie wiem skąd masz tego skrina ,ale 800msp to chyba dla osób z branży http://www.onlinecenter.pl/9247/Aktualnosci/I-Am-Alive-wspinaczka.html gdzieś była na xbox.com rozpiska z grami z HP i cenami i gra była po 1200msp .
February 19, 201214 yr sam zrobiłem:| gram już od pierwszej bety:| a dokładniej z mojego tajnego pomieszczenia, więc wierze temu źródłowi: Edited February 19, 201214 yr by Dabman
February 19, 201214 yr skoro jesteś tego pewny... wątpię aby grę która jest w fazie certyfikacji wrócili i zmienili koszta:) ps. chyba że z DLC to 1200... ale podstawa 800...
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.