Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja natomiast same pozytywne wrażenia, całość ściągnęła mi sie w około 2h, dzisiaj zaraz po 19 sie zalogowałem i teraz dopiero skończyłem rozgrywkę i jest bardzo fajnie. Snajperów jakoś nie dostrzegam :) albo to oni mnie hehe. Raz grałem snajperem i było dobrze ale później zmieniłem na karabin z reddotem i było jeszcze lepiej. Grafa może być, prawidłowa. Nie odczuwam i niewiedze tego ze jest 124 graczy. Mapy przepiękne ale Zipper zawsze umiało robić piekne mapy (socom). Całoś przypomina mi Battelfieda 2142 i to raczej zaleta.

Z poczatku a dokładnie podczas pierwszego meczy to chaos, niewiedziałem co się dzieje ale szybko idzie wszystko połapać i jest dobrze... z czasem okazuje sie ze nie ma chaosu i wszyscy robią co do nich należy, podoba mi sie tylko czy ta gra będzie miałą szanse z nowym Battlefieldem, nie wydaje mi sie.

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj miałem meczyk. O panie. Chyba z 350 xpków nabiłem. Taką miejscówkę znalazłem do snajperzenia, że bania mała ;) Ale to w sumie strasznie dużo zależy od planszy. Często jest też tak, że jestem na jakiejś mapie 2 raz i jeszcze nie znam tych fajniejszych spotów. No ale z drzewka snajpera mam już chyba wykupione prawie wszystko. Jeszcze teraz na tłumik zbieram i już pakuję w coś innego. Strasznie mi się ta gierka podoba mimo, że nie lubię FPSów ;)

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj miałem meczyk. O panie. Chyba z 350 xpków nabiłem. Taką miejscówkę znalazłem do snajperzenia, że bania mała ;) Ale to w sumie strasznie dużo zależy od planszy. Często jest też tak, że jestem na jakiejś mapie 2 raz i jeszcze nie znam tych fajniejszych spotów. No ale z drzewka snajpera mam już chyba wykupione prawie wszystko. Jeszcze teraz na tłumik zbieram i już pakuję w coś innego. Strasznie mi się ta gierka podoba mimo, że nie lubię FPSów ;)

 

Ja narazie dopakowuje postac. Potem bede sie bral za karabin :)

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się system unlocków i customowanie broni i postaci. Pochwalić należy to ,że beta jest po polsku .

Dostaje się kupę punktów za mecz , ale trudno zaczaić za co właściwie je dostajemy :P

Dołączanie do gry jest dziwne ( kolejkowanie ? nie łatwiej dać listę serwerów? ).

 

Grafika najlepsza nie jest, ale to wciąż beta. Ta gra ma szanse być drugim Warhawkiem.

Odnośnik do komentarza

Po meczu masz rozpiskę za co dostajesz punkty. Nie wiem tylko od czego zależy Frago Bonus. Nie wiem też czemu mam dostęp tylko do Acquisition.

 

Tryby gry sie zmieniaja ...nie wiem czy losowo czy operator to robi. Na pocztaku mialem tylko domination na 256 graczy, teraz Acquisition dla 128.

Frago bonus dostajesz jesli robisz fragi w okolicy zaznaczonej przez dowodce druzyny (Cel jest zaznaczony na radarze animowanym prostokatem). Na przyklad jesli dowodca zaznaczy bunkier do naprawy, dostaniesz frago bonus za kazdego fraga naokolo bunkra. Nie musisz byc blisko bunkra, mozesz sciagac przeciwnikow ze snajperki z drugiego konca mapy :) . Sa to takie bonusowe punkty za trzymanie sie rozkazow dowodzacego.

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...