Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie rozbieżność opinii na tym forum i forum "konkurencji". To ludzie opisują grę jako dobrą- oczywiście mówię tu o becie- a tam jadą po niej jak po starej kobyle. Hmm...

 

Może jest to spowodowane tym, że fanboje XO opanowały forum co zauważyłem już dawno temu zresztą :P

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

W sklepie sendit.com też jest tylko niestety ani w jednym ani w drugim nie akceptują eKarty mBanku więc nie kupię a chciałem :/.

 

EDIT:

Musiałem trochę pokombinować parę razy ale w końcu zaakceptowali moją kartę i pre-order już złożony :D

 

EDIT2:

Patrząc na ceny w naszych sklepach (SE 209zł, normalna 189zł) widzę, że zrobiłem dobrze zamawiając na thehut :D

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze nic nie przesądzał. W końcu beta była tylko przez tydzień. Z tego co pamiętam to statystyki pokazują że większość tych którzy ściągnęli instalkę z PS Store nie dociągnęło pozostałych 2GB danych. MAG działa, nie ma większych bugów, wygląda dobrze, rozgrywka jest dobrze wyważona, więc gra może ewentualnie nie trafić w czyiś gust. Ci co preferują bardziej taktyczne strzelanki na pewno się nie zawiodą.

Odnośnik do komentarza

MAG zapowiada sie ciekawie. Sam co prawda gram tylko w sieciowe strzelaniny na kompie. Ale kibicuje tej pozycji bo moze wniesc jakis powiew swiezosci do konsolowych zmagan online. Pewnie Bad Company 2 nie pobije, ale i tak moze troszke zamieszac w tym segmencie growym.

 

wg mnie gra jest bardziej zbalansowana i taktyczna niż MW2.

O to akurat nie trudno. W koncu tak plytkie i skopane multi jak w MW2 bije na glowe kazdy lepszy ''szuter''...

Odnośnik do komentarza

 

czyli w zeszłą środę w Londynie grałem "tylko" ^_^ w "pełną" wersję pudełkową bo na dzień dobry dostaniemy patcha (60-80MB):

http://blog.mag.com/blog/2010/01/mag-beta-vs-final-game/

 

Zmiany na plus [ zwłaszcza veteran mode [patrząc pod kątem złotych pucharków] :thumbsup: tylko jednego nie mogę skojarzyć:

Whereas before, the Beta version of MAG only offered six maps and two modes, the retail version has a full five modes with 15 maps to play.

 

mowa oczywiście o otwartej becie bo miałem jeszcze te wcześniejsze 1.3X i 1.4X i trybów niby pięć naliczyłem:

 

-trening 32vs32 x3 mapy [taki TDM, szkoda tylko że wewnątrz frakcji czyli np SVER vs SVER]

-sabotaż S&D 32vs32 x3 mapy

-przejmowanie CTF 64vs64 x3 mapy

-dominacja C&H 128vs128 x3 mapy

ALE -derektywy ; polegały na tym że przekierowywało nas optymalnie do jednego z trzech poprzednich trybów.

 

więc skąd te 15 map ? czyżby całkiem nowy tryb z trzema dodatkowymi mapami ? chyba że chodzi o "The final game also includes a handy offline training mode" , ale do tego chyba by nie robili trzech map...

Odnośnik do komentarza

Zmiany bardzo mi się podobają. Jeśli dobrze myślę amerykańce miały dzisiaj u siebie premierę, ojropa czeka do 29 tak? 3 dni nie zbawią a chętnie gierkę łyknę ; F

 

btw: jeśli kogoś to interesuje to na znanym serwisie aukcyjnym idzie już dorwać MAGa za 155zł, ja jestem kupiony choć jeśli ktoś miał do czynienia ze sprzedawcą, o którym mówię gaaaaaaaaaaaaa to jakby był tak miły i dał swoją opinię-nie mam zamiaru składać preordera żeby czekać 2 tygodnie na niego potem.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

MAG w teorii wydaje się genialny. W praktyce może nie być już tak wesoło. Przy takiej ilości graczy odsetek ćwierćinteligentów, półgłówków i bez-mózgów przypadających na jedną drużynę niepokojąco wzrasta.

tekst dnia :)

 

Obawy są słuszne, ale grając w betę na szczęście tylko raz zdarzyło mi się, że przez impotencję umysłową graczy z mojego składu nie dało się komfortowo grać. Jeden koleś biegał z nożem i zabijał swoich, drugi robił to samo ze snajperki, a dowódca składu biegał i krzyczał przez hs, że wszyscy jesteśmy upośledzeni, debile itp. chociaż sam nie wykazywał jakiś szczególnych zdolności w walce. Poza tym jednym przypadkiem, przez tydzień grania nie trafiłem na szczęście na większe objawy pustogłowia u graczy.

Odnośnik do komentarza

Odwołałem preordera na special edition z thehut i zamówiłem w ŚG zwykłą wersie PL, bo skusiła mnie cena

 

Świat gier mówisz? Powodzenia w sumie,z tego co słyszałem nikt od nich nie dostał preordera w dobrym terminie(też mnie to spotkało 2 razy)

 

Osobiście jak grałem w betę raz trafiłem na kompletnego 12letniego debila prującego się piskliwym głosem przez hs, bijącym każdego nożem + grantami i ogólnie biegającego w kółko jakby uciekał przed niedźwiedziem gwałcicielem. Poza tym grało się przyjemnie tylko mam pewne obawy-aktualnie na serwerach siedzi około 8k ludzików z usa 3 dni po ich premierze, bardzo średni wynik-mam tylko nadzieję,że ta gra za szybko nie umrze.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...