Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

To pierwsza gra którą kupiłem w dniu premery :D Pograłem odrobinę i jest ok... Stroje zdobywa się teraz zdobywając odpowiednie poziomy. Na pierwszy rzut oka widać lepsze oświetlenie. Na planszach bywają różne pory dnia, więc gra się tak nie "opatrzy". Co do zmian w gameplay'u to nie zdążyłem zauważyć bo grałem tylko ok godziny... Co do polskiej wersji to na płytce są wszystkie wersje językowe, więc nie ma obaw o to że mogą być problemy z rodzimą wersją. Lokalizacja jest pełna, łącznie z dubbingiem, ale wypada on raczej kiepsko. Coś na poziomie KZ2... Po PoP i U2 przyzwyczailiśmy się do wyższego poziomu. Gdy usłyszałem briefing do misji treningowej, koleś tak to czytał, że miałem wrażenie, że zaraz wybuchnie śmiechem i parsknie "żartowałem" :/ Dziwne uczucie... ale na szczęście jak komuś nie odpowiada to można włączyć angielski, albo jakikolwiek inny język więc nie ma stresu.

 

Kupowałem w Świecie Gier i wyjaśniła się "tajemnica" niskiej ceny (155zł). Gościu spytał mnie jaka wersja ma być (z headsetem czy bez), po tym jak powiedziałem że bez, odpakował wersję z hs mi dał grę a hs zachował dla siebie. Opylą pewnie je wszystkie na alledrogo i wyjdzie im, że gry sprzedawali po 250zł. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale tak właśnie było. Jak ktoś jeszcze nie ma hs a nie interesuje go MAG to niech obserwuje aukcje ŚG.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zakupiłem i ściągam patch 37 mb, a następnei update 62 mb. Rydzu kiedy gramy?

 

Rydzu, może ten rydzu z rozgrywek Nba live on line u Owiego i Abbadona? hee ale by było

 

Co do lokalizacji Mag to tu chyba naprawdę ma to małe znaczenie, byleby każdy zrozumiał wytyczne (esencją jest online i dobre zrozumienie "rozkazów) itp, nawet malkontentom dubu nie powinno to popsuć zabawy... a może się mylę, bo w sumie jeszcze sam nie grałem?)

 

ps jak tam z singlem jest w końcu takowy?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Jak to nie ma z kim grać? Kupa ludu przecież jest... No chyba że chodzi Ci o rodaków to faktycznie nie spotkałem.

Mam nadzieję, że będą jakieś DLC, zwłaszcza mapy bo jest ich strasznie mało i obawiam się, że mogą się znudzić szybko. Przydało by się drugie tyle tak na prawdę, bo 9 to zdecydowanie za mało.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Jak to nie ma z kim grać? Kupa ludu przecież jest... No chyba że chodzi Ci o rodaków to faktycznie nie spotkałem.

Mam nadzieję, że będą jakieś DLC, zwłaszcza mapy bo jest ich strasznie mało i obawiam się, że mogą się znudzić szybko. Przydało by się drugie tyle tak na prawdę, bo 9 to zdecydowanie za mało.

 

 

No o rodakach mówię-rzadko kiedy idzie z kimś normalnie pogadać bo albo nie ma mica albo nawala taką gwarą angielską,że nie ogarniam(i na ch mi to CPE z anglika?)

 

Ad samych map-grałeś może na tej samej mapie ale w różnych porach dnia jak zapowiadali? Ja jakoś nie trafiłem ; O.

 

SVER baj de łej.

Odnośnik do komentarza

Online shootera do masterowania?

Gralem w bete MAGa - gierki bym raczej nie polecal: moze i jest w miare fajna, ale nie za taka cene (gdyby to byla gierka na PSS to moze bym sie skusil).

Z online shooterow na PS3 polecilbym KZ2, Bad Company 1 / 2 oraz Warhawka.

Ten ostatni to prawdziwa niedoceniona perelka, a masterowania jest naprawde duzo, platyne w tej grze posiadaja nieliczni, a zdobycie jej to prawdziwe wyzwanie (a juz w szczegolnosci, jesli nie chcemy robic ustawek, tylko wszystko zdobyc samemu).

Odnośnik do komentarza

Chyba koledze bardziej chodzi o to, gdzie będzie duże zainteresowanie graczy i co przede wszystkim wsparcie od producenta. Myślę, że MAG zastępuje serię SOCOM od strony Sony. Gra powinna być wspierana przez cały cykl życia PS3 i pewnie będzie nieźle rozwijana. Jakby nie patrzeć nie ma takiej drugiej gry na żadną platformę, a to jest karta przetargowa.

Odnośnik do komentarza

MAG mi się bardzo podoba i nie rozumiem argumentu o cenie bo swoją kopię np dorwałem za 140zł dzień po premierze.

 

Trofea są przesrane-nie tyle trudne, co wymagają w ch czasu poświęconego.

 

Taka rada-gra się o wiele lepiej w swojskim gronie i proponuję się zorientować czy ktoś nie chciałby razem zasuwać(headset obowiązkowo i jest zabawa)

Odnośnik do komentarza

Proste - nie rozumiesz argumentu o cenie, bo gierka ci naprawde przypasowala. Jesli chodzi o mnie, to po pograniu w bete uwazam, ze gierka owszem jest fajna, ale tylko tyle, szalu nie ma.

Jak dla mnie Bad Company / Warhawk / KZ2 sa duzo lepsze. W szczegolnosci zaskoczyl mnie Warhawk - kupilem, kiedy w PSS byla promocja na ta gre i milo sie zaskoczylem. Dawno mnie nie bawilo tak zadne multi (nawet beta Bad Company 2).

No coz - ale to ja. Kiedys uwielbialem i zagrywalem sie w Battlefielda 2, wiec taki mam poprostu gust. MAG to badz co badz kompletnie inna gra.

Od siebie tylko dodam, ze ten kto nie gral w bete, a zamierza kupowac pelna - ten pipa, bo to specyficzna gra, ktora moze nie przypasc do gustu, a taka beta zawsze dawala spojrzenie na sytuacje.

Odnośnik do komentarza

Od siebie tylko dodam, ze ten kto nie gral w bete, a zamierza kupowac pelna - ten pipa, bo to specyficzna gra, ktora moze nie przypasc do gustu, a taka beta zawsze dawala spojrzenie na sytuacje.

 

Mi się akurat beta bardzo spodobała ale pewne rzeczy mnie irytowały(długość sprintu w stosunku do odległości jakie trza na nogach pokonywać, niemożność robienia niczego podczas reloadu etc) więc jak zobaczyłem,że akurat poprawili to rzeczy co mnie irytowały zostałem kupiony z miejsca-swoją drogą wreszcie mamy jakąs grę taniej niż Amerykańce bo u nich to 60 dolców stoi ;F (nvm że inne 2 razy mniej ale ciii, zwycięstwo na jednym froncie chociaż mamy)

Odnośnik do komentarza

Zdobyłem odpowiedni poziom, żeby dowodzić drużyną i mogę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami. Headset do wydawania rozkazów swoim podopiecznym nie jest niezbędny. Znaczniki na mapie w zupełności wystarczą, zwłaszcza że po zaznaczeniu celu postać automatycznie mówi co trzeba zrobić (np. zaznaczając zniszczony bunkier powie "Naprawcie ten bunkier"). Gadania przez hs nie każdy zrozumie a Ci co zrozumieją to i tak mogą się nie zastosować. Znacznik jest wystarczającą motywacją do działania, bo za wypełnienie rozkazów dostaje się więcej punktów. Komunikacja głosowa przydaje się tylko do obgadania zadań z innymi dowódcami. Ogólnie dowodzi się całkiem przyjemnie, ale bywa ciężko, bo oprócz skupiania się na rozeznaniu na polu walki i wydawania odpowiednich rozkazów trzeba normalnie walczyć.

Odnośnik do komentarza

Zdobyłem odpowiedni poziom, żeby dowodzić drużyną i mogę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami. Headset do wydawania rozkazów swoim podopiecznym nie jest niezbędny. Znaczniki na mapie w zupełności wystarczą, zwłaszcza że po zaznaczeniu celu postać automatycznie mówi co trzeba zrobić (np. zaznaczając zniszczony bunkier powie "Naprawcie ten bunkier"). Gadania przez hs nie każdy zrozumie a Ci co zrozumieją to i tak mogą się nie zastosować. Znacznik jest wystarczającą motywacją do działania, bo za wypełnienie rozkazów dostaje się więcej punktów. Komunikacja głosowa przydaje się tylko do obgadania zadań z innymi dowódcami. Ogólnie dowodzi się całkiem przyjemnie, ale bywa ciężko, bo oprócz skupiania się na rozeznaniu na polu walki i wydawania odpowiednich rozkazów trzeba normalnie walczyć.

 

 

Ilekroć byłem dowódcą wróg nie przeszedł przez 1szy cooling tower ;F Zdarzają się idioci co rozrzucają celę po całej mapie(naprawcie ten bunkier 400m na lewo.....a jednak nie, te pojazdy na prawo) albo wyznaczją 1 cel i nic z nim później nie robią jak również tacy nawalający jak szaleni przez hs.

 

Ogólnie gra się przyjemnie jako squad leader, zobaczymy jak to będzie z plootonem bo zaraz będe miał kwalifikacje.

 

btw: jaka frakcja chindoos?

Odnośnik do komentarza

Ilekroć byłem dowódcą wróg nie przeszedł przez 1szy cooling tower ;F Zdarzają się idioci co rozrzucają celę po całej mapie(naprawcie ten bunkier 400m na lewo.....a jednak nie, te pojazdy na prawo) albo wyznaczją 1 cel i nic z nim później nie robią jak również tacy nawalający jak szaleni przez hs.

Ogólnie gra się przyjemnie jako squad leader, zobaczymy jak to będzie z plootonem bo zaraz będe miał kwalifikacje.

btw: jaka frakcja chindoos?

 

Jedyna słuszna, czyli S.V.E.R. ;) W becie też u nich byłem. Taka swojska ekipa, od razu przypadła mi do gustu :D

Też spotkałem takiego dowódcę, który cały czas zmieniał rozkazy i weź człowieku leć na drugi koniec mapy, żeby na miejscu usłyszeć że jednak trzeba wrócić z powrotem :/ W tym przypadku szalenie trafne jest hasło reklamowe gry: "Walczyć potrafi każdy, ale czy potrafisz dowodzić?" ;)

Odnośnik do komentarza

Heh, też w becie grałem S.V.E.R. i w full'u S.V.E.R. ofc., a latam z LMG bo mi przypasił ten typ broni.

 

Ja już przeleciałem przez wszystkie sverowe bronie i powiem tak:

 

Assault Rifle - najbardziej zrównoważone, średni dmg i dobre accuracy ale mały magazynek, najlepszy AR to drugi jaki da się odblokować

MG-(pipi) accuracy(ten heavy ostatni to nieporozumienie jakieś więc sugeruje zostać przy początkowym), moc największa, accuracy jest dobre ale tylko jak się leży, brak tłumików

SMG- Viperia, smg które jest snajperką(nie wierzcie opisowi w grze), tylko ma strasznie mały dmg w porównaniu z innymi brońmi.

 

 

Osobiście zasuwam z drugim AR wypasionym całkowicie-jedynie zbieram teraz na granatnik i będzie komplet xD

 

ps. rada ad pancerzy-proponuję zasuwać w najlżejszym, why? Na początku to bez różnicy ale jak się nazbiera tych upgrejdów to po prostu brakuje punktów, poza tym ta "osłona" przed obrażeniami jest tak znikoma,że dajcie spokój (od naboju dostaje się defaultowo 25 dmg, light dostanie 23-25, medium 20 a heavy 15). Sensu nie widzę, zainwestujcie w increased health i szalejcie ;F

Odnośnik do komentarza

maggametools.com

Bardzo przydatna strona gdzie można znaleźć między innymi statystyki wszystkich broni i kalkulator skilla.

 

EDIT:

Co do dubbingu to po czasie się przyzwyczaiłem i jest ok. Przekleństw w tej grze w ogóle nie ma więc tłumacze nie mieli pola do popisu tak jak przy KZ2 ;) Nie ma również akcji typu "przypadkowe leżenie" czy "weź i uciekaj" znanych z MW2 co się chwali :D Wszystkie kwestie są wypowiadane oczywiście z teatralną manierą ale nie ma w nich błędów w tłumaczeniu, więc da się przeżyć.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

maggametools.com

Bardzo przydatna strona gdzie można znaleźć między innymi statystyki wszystkich broni i kalkulator skilla.

 

EDIT:

Co do dubbingu to po czasie się przyzwyczaiłem i jest ok. Przekleństw w tej grze w ogóle nie ma więc tłumacze nie mieli pola do popisu tak jak przy KZ2 ;) Nie ma również akcji typu "przypadkowe leżenie" czy "weź i uciekaj" znanych z MW2 co się chwali :D Wszystkie kwestie są wypowiadane oczywiście z teatralną manierą ale nie ma w nich błędów w tłumaczeniu, więc da się przeżyć.

bledy chyba są :)

na tvgry w filmie slychac takie babole jak "zniszczyli nam dzialo plot" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...