Skocz do zawartości

Simple Media System


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam SMS na karcie pamięci i odpalam go dzięki Free McBoot. Wszystko fajnie tylko mam kilka pytań.

 

1. Czy da się przesuwać film? (odtwarzam z pendrive)

2. Dlaczego film Skarb Narodów 2 w Xvid odtworzyło bez problemu a jeden z odc. Świata według Kiepskich (też Xvid) był problem (tzn. tak jakby zaraz po załadowaniu film sam się wyłączył)?

3. Dlaczego podczas oglądania filmu mniej więcej w połowie wyszło do menu SMS-a?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najnowszy sms ma coś skaszanione i niewszystkie filmy na Pendrivie działają. te niedziałające ce(pipi)ą się właśnie tym że nie można przewijać i gaszą się same w połowe. Osobiście czekam na nowszą wersję z poprawkami a aktualnie polecam używania wersji 2.5.

Nie radze też odpalać go z Free MC Boota bo nie banglają płyty z filmami (jeśli nie masz chipa) radzę odpalać go Swapem.

Odnośnik do komentarza
Nie radze też odpalać go z Free MC Boota bo nie banglają płyty z filmami.

 

Powinny działać (dvd) jeżeli nagrasz je tak jak własne kompilacje homebrew pod esr. Czyli odpalasz np. nero --> Utwórz DVD video --> i wrzucasz aviki do root'a albo jakiegoś folderu.

 

bios powinien taką płyte przepuścic, -->chyba<--

 

aktualnie polecam używania wersji 2.5.

 

Burgund zapomniałeś dodać że wersje v2.5Rev3, bo z rev2 było chyba coś nie tak.

Edytowane przez marvin
Odnośnik do komentarza
Filmy tylko z pendrive, żeby nie katować lasera.

No wiesz co??

SMS ma w opcjach kilka prędkości działania płyt CD, pozatym przez 2 lata prawie codzień oglądam DivX'y na PS2 z płyt DVD a korzystam z najróżniejszych płyt: BenQ MediaStore TDK Hawki (do gier tylko TDK DVD-R) i czasem tylko jakaś płytka spontanicznie nie była rozpoznana, ale reszta działa bez problemu, więc uważam że coś takiego jak paniczne oszczędzanie lasera w każdy możliwy sposób bo szybko padnie to MIT! A jakby się kiedyśtam popsuł, to na Allegro nowy za 70 zł jest, a to nie są takie duże pieniadze które można od święta wydać...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nie wiem co pisać.Wczoraj wydano wersję 2.9 najlepszego playera na PS2 i jednego z najlepszych programów homebrew na konsole EVER!!!.To się mi kiedyś w głowie nie mieściło ,by PS2 miało taką funkcjonalność jak teraz dzięki Simple Media System.Założyłem ten topic z czystej ciekawości chcąc się dowiedziec co wy sądzicie na temat tego wspaniałego programu.Ja kiedyś bardzo w niego wątpiłem uznawając go za szajs ,ale odtwarzanie FLAC czy oglądanie filmów w HD na PS2 powaliło mnie na kolana.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam mały problem, posiadam dysk (kieszeń) usb z dwiema partycjami: ntfs i fat32,

o ile usb extreme i UL bez problemy dysk ten obsługują, o tyle mam z nim problem w programie sms player, urządzenie usb jest widziane po podłączeniu, natomiast dane na nim już nie...

Z pendrive'ami nie ma żadnego problemu. Wyczytałem gdzieś w sieci, że partycję fat32 należy ustawić jako "aktywną" - tak też uczyniłem, dalej sms otwiera "pusty" dysk.

Jako pierwszą mam partycję ntfs, drugą fat32, może zamienić, chociaż wolałbym tego nie robić, za dużo danych siedzi mi za dysku...

Zna ktoś rozwiązanie problemu?

 

Aha, sms w najnowszej wersji 2.9 rev1 ze strony skapps

 

---------------------------------------

Update:

 

Problem rozwiązany, partycja fat32 musi być a) stworzona jako pierwsza, b) aktywna.

 

Temat do zamknięcia/usunięcia.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Dzieje sie tak z tym napisem. To jest error 216 bodajze. Mam wersje 2.1. Jak narazie to jedyne napisy w formacie HH:MM:SS:Text jakie sprawdzalem. Przerobilem te napisy na .srt i dzialaly.

 

Czasem jest tak, że kiedy wystąpi w napisach niepotrzebny enter to SMS zwraca nam błąd napisów, wskazując linię tekstu, która ten błąd zawiera. Prawdopodobie ta 216 linia ma pustą linię. Usuń ją i będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanie - czy jest taka możliwość by SMS'a odpalać bezpośrednio z karty pamięci?

 

Mam PS2 Slim, korzystam ze Swapa, większość filmów oglądam z pendrive'a. Żlonglerka płyt jest troche uciążliwa - Swap -> płyta z kompilacją programów -> włączenie SMS'a -> podpięcie pendrive'a. Czy nie zrobić wszystkiego bez żonglerki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...