Skocz do zawartości

Halo3 Auto Update 2


barth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i o co chodzi z tymi nowymi achivmentami ?: zrobic cos na takich mapach jak: Citadel, Heretic, Longshore, Orbital, czy Legendary. Brzmi jak mapy z singla, ale jest napisane "during any ranked or social match". Nie caje ;)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

a ch... ciekawe jak mam korwa rozjechac kogos, albo zabic z chainguna... jak korwa avalanche losuje raz na ruski rok w btb a jak juz wylosuje, to albo teammate cie zabijaja, albo sa takie lagi, ze trzeba strzelac z 10sek wyprzedzeniem... co za (pipi).

Odnośnik do komentarza
Zer, o co ci chodzi? Masz hamburgerowe łącze, skoro ja na swojej syfiastej tepsie zrobiłem to z chaingunnem to ty tym bardziej nie powinieneś mieć z tym problemów.

 

Reseta całkowitego na 120% nie będzie

bo widzisz ja mam hamburgerowe lacze, a nie bigosowe jak twoje... _-_

Odnośnik do komentarza

dzieki pomocy fifola udalo mi sie zrobic splatter spree i oddballa... a pozniej grajac z bigosami i zabojadami, zrobilem 2 kille niosacych flage i chainguna... nie wspomne o drobnym detalu, ze wylaczajac fakt ze nikt nie chcial sie ustawic, to jeszcze nikt nie chcial mnie wozic warchlakiem... musialem sam podjechac, wskoczyc na dzialko i sciagac gosci... do kompletu brakuje mi tylko zabicie kolesia flaga... a to bedzie upierdliwe...

 

kto chce sie ustawic jutro o 24? ja moge 4 pady na raz miec podlaczone, wiec potrzeba jeszcze 12 osob, albo 3 osob z 4 padami, albo 6 osob z dwoma padami, albo 4 osob z 3 padami, albo wariacji od tego...

 

jak ktos chetny jutro o 24.00 robic achv w HEJLO CZY (pafeu na bank!) to niech da znac...

 

Fifol pierwsza achievementowa dziffka ktora ma juz calaka w hejlo... ja na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...