Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Boberek jako nathan? To ten z rodziny zastepczej? Hahahahh, bede musial to uslyszec. Pieknie sie SCEP kompromituje ;) Daja lektorow rodem z komedii lub filmow dla dzieci. Jeszcze tylko Majki Jezowskiej brakuje :P

 

 

o stary toś pojechał. Boberek to klasyk polskiego dubbingu! Bardzo dobra wiadomość

 

 

Odnośnik do komentarza
Boberek jako nathan? To ten z rodziny zastepczej? Hahahahh, bede musial to uslyszec. Pieknie sie SCEP kompromituje ;) Daja lektorow rodem z komedii lub filmow dla dzieci. Jeszcze tylko Majki Jezowskiej brakuje :P

 

 

Kompromitujesz to sie Ty, takimi beznadziejnymi wypowiedziami. Typowy polak, nie bylo wersji polskich gier marudzili, zaczeli cos robic w naszym kraju, tez marudza.... normalnie dziwie sie SCEP ze maja jeszcze cierpliwosc zeby robic cos na tym podworku.

Czyzby? Sorry, ale nie lubie polskiego dubbingu. Jedyne gry w jakich mi sie podobal to: Gothic oraz Wiedzmin. We wszystkich innych dubbingach w uszy mnie kluje jego cukierkowatosc, czesto slabe aktorstwo, oraz sterylnosc (glosy wydaja sie jakby oderwane od swiata podczas, gdy w przypadku oryginalnego dubbingu odrazu slychac, ze to jest wypowiadane w danym otoczeniu, gdzie dzieje sie akcja). A teraz jako bonus - dobor aktorow. Dobitnym przykladem jest KZ2 - jak uslyszalem glos babki, ktora dubbignowala Scooby Dooby Doo oraz Spidermana (kreskowke) to padlem. Wiec to ty sie wlasnie kompromitujesz atakujac moja osobe. Nie mam nic przeciwko dobrym dubbingom (jak w Wiedzminie), ja poprostu nie lubie lipnych dubbingow psujacych klimat).

W KZ2 oprocz glosu tej laski (nie wiem jak sie ona nazywala :P) niesamowicie wkurzajacy byl rowniez glos Seva (glownego bohatera). Kiedykolwiek sie odzywal - mialem ochote wyrwac sobie uszy.

 

edit: Waldusthecyc - kojarze go glownie z Rodziny Zastepczej, moze bede pozytywnie zaskoczony :P (mam nadzieje, bo dubbing w KZ2 mnie rozczarowal).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Jarosław Boberek :)

 

Gry komputerowe

 

* 2009: Batman: Arkham Asylum

* 2009: Killzone 2 - Visari

* 2009: Burnout Paradise - DJ Atomica

* 2009: Mirror's Edge – Scyzor

* 2008: Assassin's Creed – Tamir

* 2008: Buzz! Master Quiz − Prowadzący Buzz (PSP)

* 2008: Buzz! Brain Bender − Prowadzący Buzz (PSP)

* 2008: Sam & Max: Sezon 1 − Max

* 2007: Wiedźmin (gra komputerowa) – Magister

* 2006: Neverwinter Nights 2 – Bishop

* 2006: Gothic 3 –

o Gelford,

o Dan,

o Ugo,

o Markus,

o Temmy,

o Charles,

o Russel,

o Tippler,

o Mitch,

o Hector,

o Asaru,

o Wutras,

o Merdarion,

o Knut

* 2006: Dreamfall – Kruk

* 2006: Age of Empires III: The WarChiefs

* 2005: Prince of Persia: Dwa trony − Książę

* 2005: Still Life − Gustav McPherson

* 2003: Ghost Master − Prądzik

* 2003: Gothic II: Noc Kruka –

o Milten,

o Paul

* 2003: Warcraft III: The Frozen Throne

* 2003: Świątynia pierwotnego zła

* 2002: Gothic II –

o Milten,

o Pepe,

o Wambo,

o Rupert,

o Valentino,

o Hodges,

o Ulf,

o Dar,

o Niclas,

o Till

* 2002: Warcraft III: Reign of Chaos − Kapitan ludzki

* 2001: Baldur's Gate II: Tron Bhaala

* 2000: Baldur's Gate II

* 2000: Najdłuższa podróż

* 1997: Atlantis − Seth

źródło wikipedia.pl

 

Dla mnie jako Visari byl ok, co prawda do wersji ENG troche mu brakowalo ale to tez jest specyfika naszego jezyka, czasami ENG brzmi lepiej i juz :)

Odnośnik do komentarza
Boberek jako nathan? To ten z rodziny zastepczej? Hahahahh, bede musial to uslyszec. Pieknie sie SCEP kompromituje ;) Daja lektorow rodem z komedii lub filmow dla dzieci. Jeszcze tylko Majki Jezowskiej brakuje :P

 

 

o stary toś pojechał. Boberek to klasyk polskiego dubbingu! Bardzo dobra wiadomość

 

 

Boberek to mistrz i szacunek dla niego za to co potrafi zrobić ze swoim głosem. A wydaje się taki niepozorny ;) Jestem ciekaw jak będzie brzmiał jako Nathan.

Taka lokalizacja mnie się podobuje: dubbing, a jak nie pasuje to ang i napisy PL. Brawo SONY!

Odnośnik do komentarza
Boberek jako nathan? To ten z rodziny zastepczej? Hahahahh, bede musial to uslyszec. Pieknie sie SCEP kompromituje ;) Daja lektorow rodem z komedii lub filmow dla dzieci. Jeszcze tylko Majki Jezowskiej brakuje :P

 

 

Kompromitujesz to sie Ty, takimi beznadziejnymi wypowiedziami. Typowy polak, nie bylo wersji polskich gier marudzili, zaczeli cos robic w naszym kraju, tez marudza.... normalnie dziwie sie SCEP ze maja jeszcze cierpliwosc zeby robic cos na tym podworku.

Czyzby? Sorry, ale nie lubie polskiego dubbingu. Jedyne gry w jakich mi sie podobal to: Gothic oraz Wiedzmin. We wszystkich innych dubbingach w uszy mnie kluje jego cukierkowatosc, czesto slabe aktorstwo, oraz sterylnosc (glosy wydaja sie jakby oderwane od swiata podczas, gdy w przypadku oryginalnego dubbingu odrazu slychac, ze to jest wypowiadane w danym otoczeniu, gdzie dzieje sie akcja). A teraz jako bonus - dobor aktorow. Dobitnym przykladem jest KZ2 - jak uslyszalem glos babki, ktora dubbignowala Scooby Dooby Doo oraz Spidermana (kreskowke) to padlem. Wiec to ty sie wlasnie kompromitujesz atakujac moja osobe. Nie mam nic przeciwko dobrym dubbingom (jak w Wiedzminie), ja poprostu nie lubie lipnych dubbingow psujacych klimat).

W KZ2 oprocz glosu tej laski (nie wiem jak sie ona nazywala :P) niesamowicie wkurzajacy byl rowniez glos Seva (glownego bohatera). Kiedykolwiek sie odzywal - mialem ochote wyrwac sobie uszy.

 

edit: Waldusthecyc - kojarze go glownie z Rodziny Zastepczej, moze bede pozytywnie zaskoczony :P (mam nadzieje, bo dubbing w KZ2 mnie rozczarowal).

 

Nadal brniesz w to? Mozesz sobie wlaczyc ENG i koniec kropka. W sumie gry tez nie musisz kupowac :) Nie da sie usatysfakcjonowac wszystkich. Masz wybor, wiec przestan marudzic.

Odnośnik do komentarza
Czyzby? Sorry, ale nie lubie polskiego dubbingu. Jedyne gry w jakich mi sie podobal to: Gothic oraz Wiedzmin.

 

właśnie chciałem napisać, że w obu grach dubbingował Boberek... ale mnie Neox ubiegł...

teraz to tak naprawdę wszystko kwestia tłumaczenia - jeżeli zrobią je na przyzwoitym poziomie to jestem za i grę wciągnę chętnie po polsku :D

Odnośnik do komentarza

Boberek jako Drake? No nie wiem, nie wiem... Co prawda jest świetnym aktorem dubbingowym, ale jego głos niezbyt mi pasuje do Drake'a.

Co do reszty obsady, to mam nadzieję, że aktorzy staną na wysokości zadania, i nie będziemy musieli słuchać ich wspaniałej gry głosem a'la polska Moya z inFamous...

 

Zresztą i tak będę grał z oryginalnymi głosami (głos Chloe :wub:)

Odnośnik do komentarza

@Neox

Marudzic?

"Kompromitujesz to sie Ty, takimi beznadziejnymi wypowiedziami. Typowy polak, nie bylo wersji polskich gier marudzili, zaczeli cos robic w naszym kraju, tez marudza.... normalnie dziwie sie SCEP ze maja jeszcze cierpliwosc zeby robic cos na tym podworku."

Najpierw rzucasz takie prowokacje a potem sie dziwisz ze odpowiadam? To byla odpowiedz na ta kwestie i uzasadnienie dlaczego mam negatywne podejscie do dubbingow (co nie znaczy ze ich nie lubie samych w sobie, bo jak juz mowilem - w takim Wiedzminie byl spoko). Wiec nie (pipi).

Nie wiadomo jeszcze jak wypadnie dubbing w Uncharted 2 - napewno go obadam.

Sorry, ale ja nie przylepiam latki: wypas, tylko dlatego, ze cos jest polskie. Tak samo niczego w ten sposob nie dyskredytuje. Jak cos zasluguje na krytyke to to krytykuje. Tak samo zreszta jak 99% osob na tym forum, ktore zjechalo dubbing w KZ2.

 

Edit: Jesli Boberek tam dubbingowal, a jego glosu nie kojarze - zapewne ma talent do modulowania glosu, wiec nie zamierzam go krytykowac z miejsca. Po prostu - pierwsze wrazenie bylo jakie bylo. Jakby mial go dubbingowac Jaroslaw Kaczynski pewnie ludzie by podobnie zareagowali (a przeciez nie wiadomo jak sie spisze w danej roli).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
a najlepsze jest to,że nie ma tu nawet procentu udziału SCEP w tym,że mamy wybór.To tylko i wyłącznie decyzja twórców-np na całym świecie grając w k2 by zmienić język trzeba było usunąć save.

 

No brawo!!! Nareszcie ktos napisal prawde, to ja sie pytam gdzie sa teraz Ci co jechali po SCEP za Infamous i K2????? Gdzie sa???? Skoro SCEP nic nie moglo zrobic zeby byl wybor to po kiego wszyscy po tym oddziale tak jechali? Co za kraj, serio niech juz lepiej nie robia w ogole wersji PL, w tym kraju nie da sie wszystkich zadowolic ^_^

 

Odnośnik do komentarza

Pamietaj ze gosc potrafi niesamowicie zmieniac swoj glos.

Nie widze zadnego problemu, jesli nie bedzie sie podobac tym najbardziej wymagajacym, wlacza sobie ENG. Od xx lat gralismy w gry po angielsku i bylo OK.

 

Prosze pamietac ze jest spora grupa ludzi, ktora ma gdzies kto podklada glos, wazne ze gra bedzie w wersji PL. Konsole pod tym wzgledem ustepowaly zawsze Pecetom, przez co u nas rynek konsol byl zawsze mniejszy. Teraz sie to zmienia :)

 

Byle szybciej do pazdziernika!!! :D

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza
Ja najpierw zaliczę wersję Angielską a następnie pod trofea zaczne mieszać ;) Poza tym niewiem co niektórzy mają do Boberka, akurat on w branży podkadania/zmieniania głosów jest w ścisłej czołówce

Szok, panie. Nie wiedziałem, że wybiorą Boberka. W takim razie nie pozostaje nic innego jak wybrać polską wersję.

Boberek nie jest w ścisłej czołówce. On jest numerem jeden. Problem polega na tym jak inni się spiszą. Żeby nie było jak z inFamous gdzie całość pociągnął gość podkładający głos Cole'a. Gdyby nie ten gość polska wersja inFamous zostałaby zmieszana z błotem jak Killzone a tak ma swoich zwolenników. W tym i mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...