Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem kilka minut, bo nie mam zbytnio dzisiaj czasu, jutro pewnie więcej go znajdę to pogram dłużej. Co do samej gry to dalej świetnie się gra i na pewno jak dojdzie mój pre-order spędzę sporo czasu grając online. Sprawdziłem też ice cave i grafika rzeczywiście fajna, ale żeby wywołała jakiś opad szczeny i nie wiadomo jaki zachwyt to raczej nie.

Odnośnik do komentarza

Ano widzisz z wrażenia zapomniałem napisać o wrażeniach :) Grafika przyjemna i kolorowa. Wszystko działa płynnie. Nie zauważyłem na razie problemu z v-synciem. Dziwnie się trochę gra jak biegnie przed tobą dwóch Nathan'ów. Mam nadzieję, że da się to jakoś ustawić w opcjach. Chodzi o to żeby w jednej drużynie nie było 8 Nathan'ów lub Elen :)

Odnośnik do komentarza

Ano widzisz z wrażenia zapomniałem napisać o wrażeniach :) Grafika przyjemna i kolorowa. Wszystko działa płynnie. Nie zauważyłem na razie problemu z v-synciem. Dziwnie się trochę gra jak biegnie przed tobą dwóch Nathan'ów. Mam nadzieję, że da się to jakoś ustawić w opcjach. Chodzi o to żeby w jednej drużynie nie było 8 Nathan'ów lub Elen :)

 

W poprzedniej becie była całkiem spora gromada postaci do wyboru włącznie z jakimś starym kolesiem z pierwszej części i tą babką z czarnymi włoasami. (Nie bić. Niedługo będe dopiero pierwszą część przechodził ^_^ )

Odnośnik do komentarza

ja mam za sobą wcześniejszą betę więc na tą dzisiejszą się nie napalałem.Ogółem proponuję kubeł zimnej wody dla tych którzy myślą,że multiplayer w Uncharted wyznaczy nowe standardy.Jest mocno średni pomimo dość sporej liczby trybów i rozbudowania.To takie skrzyżowanie MGO z GTA4 online i większość z nas pogra w niego zaledwie kilka godzin.To nie jest i nigdy nie była w planach konkurencja dla CoD4,Bad Company,Killzone2 czy ModernWarfare2.Multi w U2 to tylko miły dodatek do gry,którą się kupuje tylko i wyłącznie do miażdżącego singla.

 

Dwie nowe miejscówki względem wcześniejszej bety śliczne,ogółem warto zagrać w betę by się mniej więcej nastawić na to co będzie w sferze graficznej oferować full-jest płynnie,świetna animacja,piękne tekstury,detale i widoki.Polski dubbing jest niezły ale Nate podobnie jak kratos po prostu musi przemawiać w oryginale czyli po angielsku.

 

btw.info dla tych co chcą dzielić betę na jendym koncie-śladem wczesniejszej bety czy też bety Killzone2 jest blokada 24h

 

edit"byłbym zapomniał-poprawili w tej becie celowanie,jest bardziej precyzyjne i lepiej headshoty wchodzą

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

zagrałem jeden team deathmatch i jeden coop - łącznie może 25 minut. ogólnie jestem pozytywnie nastawiony - gra się przyjemnie, ale zgadzam się z tym co napisał Ficuś - będzie to raczej mało znaczący dodatek i nie nawet nie myślę że spędzę z nim kilkadziesiąt godzin. liczę na to że ze znajomymi przyjemnie pogramy w coopie, a zwykle multi po kilku-kilkunastu godzinach pozwolą mi na tyle nabrać skilla że w końcu zdobędę platynę w pierwszym Uncharted, bo jak na razie to hard jest dla mnie za trudny ;)

Odnośnik do komentarza

Witam a ja jako jedyny (chyba) mam problem z betką. Mianowicie wlaczam opcje gry wieloosobowej ukazuje mi sie pasek ładowania (łączenie) po czym dochodzi do 70% (na oko). Staje w miejcu i ukazuje mi sie okienko w ktorym pisze "synchronizacja danych livedata" w ktorym tez jest pasek tyle ze przesuwa sie slamazarnie wolno :) i jakbym mial czekac to chyba musialbym czekac do rana. Ktoś wie o co mniej wiecej chodzi i czym moze byc to spowodowane ?

Edytowane przez MrC-ek
Odnośnik do komentarza

Jako, ze mialem tez poprzednia bete to skrobne na szybko drobne porownanie.

 

Na plus:

-2 nowe mapy (lacznie 4) + 1 jakby testowa mapka (dostepna we wlasnej grze, w ostatnim trybie).

-Calosc ogolnie wyglada minimalnie lepiej.

-Sporo trybow gry do wyboru i mozliwosc dokonczenia tej misji co-op (poprzednio konczyla sie jak wyskakiwal boss).

 

Na minus:

-Zepsute odbicia ruchomych elementow otoczenia i ludzi w wodzie. Latwo mozna to sprawdzic na Placu. Wyglada to tragicznie i mam nadzieje, ze to wina jakiejs niedorobki i ze w pelnej wersji bedzie jak trzeba (w poprzedniej becie bylo dobrze).

-Animacja postaci kiedy idziemy powoli. Nie ma animacji chodu tylko pozostaje bieg.. ale jakby w slo-mo.

 

Zastanawia mnie, czemu wypuscili nowsza bete z takim niedorobkami, skoro poprzednia wersja byla ich pozbawiona...

 

E: Ach, ten slynny snieg... zadna rewelacja. Lepszy byl chociazby w Lost Planet. Nie ma tutaj zadnej deformacji ani nic w tym rodzaju. Tak wiec nie ma mowy o "najlepszym sniegu jaki widzielismy w grach".

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

ja mam za sobą wcześniejszą betę więc na tą dzisiejszą się nie napalałem.Ogółem proponuję kubeł zimnej wody dla tych którzy myślą,że multiplayer w Uncharted wyznaczy nowe standardy.Jest mocno średni pomimo dość sporej liczby trybów i rozbudowania.To takie skrzyżowanie MGO z GTA4 online i większość z nas pogra w niego zaledwie kilka godzin.To nie jest i nigdy nie była w planach konkurencja dla CoD4,Bad Company,Killzone2 czy ModernWarfare2.Multi w U2 to tylko miły dodatek do gry,którą się kupuje tylko i wyłącznie do miażdżącego singla.

 

Dwie nowe miejscówki względem wcześniejszej bety śliczne,ogółem warto zagrać w betę by się mniej więcej nastawić na to co będzie w sferze graficznej oferować full-jest płynnie,świetna animacja,piękne tekstury,detale i widoki.Polski dubbing jest niezły ale Nate podobnie jak kratos po prostu musi przemawiać w oryginale czyli po angielsku.

 

btw.info dla tych co chcą dzielić betę na jendym koncie-śladem wczesniejszej bety czy też bety Killzone2 jest blokada 24h

 

edit"byłbym zapomniał-poprawili w tej becie celowanie,jest bardziej precyzyjne i lepiej headshoty wchodzą

 

Nie zgadzam się, multi jest bardzo dobrze zrobione, mnie ta gra bawi bardziej niż wszystkie CODy czy Killzony. Jest dużo możliwości taktycznych, broni, świetnie zaprojektowane areny i wszystko inne żeby pozamiatać w multi.

Odnośnik do komentarza

Na plus trzeba zaznaczyc naszą ojczystą lokalizacje która jest naprawdę (sugerując się trailerem) na wysokim poziomie. Aktorzy w końcu przestali się zachowywac jak skały i grają to z uczuciem,przeżyciami.Po Boberku spodziewałem się naprawdę wiele,pomimo to zaskoczył mnie pozytywnie i głos który podłożył pasuje do głównego bohatera.Nie zmienia to jednak faktu że oryginalnego głosu Nathana, nie pobije nic. Jak ktoś wcześnie wspomniał "ta ironia w głosie" :). Choc, "nasz Nathan" też coś takiego posiada chocby w tekscie "Skąd Ty go wytrzeasnełaś?"(kto oglądał trailer ten wie;p). Jeżeli lokalizacja w calej grze będzię trzymac poziom trailera to śmiem stwierdzic iż będzie to najlepszy dubbing w grach na ps3.

Killzone 2 wygląda naprawde blado w tym temacie na tle Uncharted2.

 

PS. Filmiki w calej grze są renderowane ? Czy chodzą na silnigu graficznym gry ?

 

PS2. Co-op wymiata :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...