Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o to co by miał Jak4 przyslonić :P

 

Danon to psychofan tej serii :D Dla niego informacja o tym,że Naughty Dog będzie pracować nad Jak4 będzie jednym z najszczęśliwszych dni w jego życiu :P.Musielibyście wiedzieć jak się chłopak nerwuje widząc jakie cuda serwuje engine na potrzeby Uncharted i jak jego oczami wyobraźni przełożyłoby się to na grafikę nowego Jaka :P

 

Unchartedy,Ratchety itp to dla Danonka nędzne substytutki Jaka $ Dextera :P

Odnośnik do komentarza

Video recenzja od serwisu IGN

http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/14225971/uncharted-2/videos/uncharted2_vdr_091809.html;jsessionid=1haq4q363lmrk

 

Oczywiscie same "ochy i achy", ale jak moglo byc inaczej? :)... Co mnie ucieszylo to fakt, ze singiel starczy na ok 10 godz. ( ja uwazam to za wysmienity wynik). Rozgrywka jest roznorodna (jest nawet stealth mission), i ma miejsce w roznych lokacjach. Ucieszyly mnie swloa recenzenta, ze "Uncharted 2 is much bigger experience than the first one" :)... Nic tylko czekac na premiere

Odnośnik do komentarza

Czy mi sie wydaje , czy narazie Uncharted 2 zgarnia same 10? no i jedno 21/20 ;P

 

Mialem przyjemnsc obowac z ta gra 2 razy podczas bety mulit. I patrzac jak miodna jest ta przystawka (deser ;P) do dania glownego, to U2 bedzie dla mnie najlepszym przezyciem w grach od kilku lat.

 

Uncharted ktore zgarnialo oceny w granicach 8 jest wg mnie najlepsza gra na PS3, wie U2 zgarniajae same MAX bedzie czyms niezapomnianym

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

PS. Dużo spoilerów w tej wideo recenzji IGNu?

jeśli pamiętasz pierwszy trailer w którym Nathan wisi na spadającym pociągu to jest pokazany ułamek co się dzieje na końcu. ale tak na prawdę i tak każdy przypuszczał jak to się skończy więc nie ma co się przejmować ;)

 

do tego pokazuje jak wygląda stealth w tej grze oraz parę mega ujęć przy których będziemy się zbiorowo onanizować przez najbliższe kilka miesięcy

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Co tam IGN'owi nie pasowalo, ze wystawili "tylko" 9.5/10?

 

Ponoc scenariusz w U2 jest swietny - wreszcie! Od czasu MGS4 nie gralem w gre z porywajacą fabulą na PS3. Miodzio :blush:

Pasowało im wszystko bo nie było minusów tylko w podsumowaniu same + prezencja, fabuła, multiplayer

Jednym słowem zachwycali sie nad tytułem. Co to dużo pisaać mamy kolejny hit, i gre roku ?

Odnośnik do komentarza

Co tam IGN'owi nie pasowalo, ze wystawili "tylko" 9.5/10?

 

Ponoc scenariusz w U2 jest swietny - wreszcie! Od czasu MGS4 nie gralem w gre z porywajacą fabulą na PS3. Miodzio :blush:

Pasowało im wszystko bo nie było minusów tylko w podsumowaniu same + prezencja, fabuła, multiplayer

Jednym słowem zachwycali sie nad tytułem. Co to dużo pisaać mamy kolejny hit, i gre roku ?

ehhh, to czemu łochy nie wystawili grze 10/10, tylko teraz zanirzyli srednia... <_<

 

Czepiam sie, ale chcialbym, zeby Uncharted 2 znalazlo sie na liscie najlepszych gier wszech czasow, i to gdzies w czolowce - bo na bank zdecydowanie na to zasluguje :blush:

Odnośnik do komentarza

Oj już przestancie bo znowu zaczyna się gadka jak z KZ2. Jak się ludzie nagrali to potem okazało się, że wiekszość stwierdziła, że gra jest jednak na 9 lub 9+ a nie na 10 (mimo, że wcześniej besztali wszystkich za oceny poniżej 10).

 

Popieram nie ma co się za bardzo spuszczać, jak gra będzie świetna to się sama obroni ;) i dychy będą wpadać same.

Odnośnik do komentarza

Lol Don Pedro, ty to najlepiej ze wszystkich wiesz ze gra zasluguje na 10, bo przeciez juz w nia grales, przeszedles, moze napisales gdzies nawet recenze.

 

Ty to wiesz ze TO JEST gra na 10. :o

 

Popieram Emeta, dobre prawi.

 

Edit.

 

Obejrzalem kilka minut tego gameplay z tvgramy czy jak to sie nazywa. Koles prowadzacy jest zabawny ;] Ale nie o tym. Slychac tam krzyki boberka... ja wiem ze juz o tym mowilem ale, tego sie po prostu sluchac nie da :( Oderwane od gry, brzmia jakby robil strasznie duza kupe a nie byl na granicy zycia i smierci w spadajacym pociagu... Nie rozumiem jak ktokolwiek moze mowic ze jest to rewelacyjne. Rewelacyjna jest oprawa, to na pewno. Dobrze ze mozna sobie poustawiac jezyki jak sie chce w menu.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Pierwszy level.

http://tvgry.pl/?ID=619

 

Widziałem kawałek... śnieg jest niesamowicie wykonany!

snieg - faktycznie rewelka.

 

Ogolem grafika zdaje sie byc lekko podrasowana wzgledem pierwowzoru - mamy ladniejsze postacie, lepsze animacje, skrypty i wybuchy. Oczywiscie U:DF to wciaz jedna z najpiekniejszych gier tej generacji ^_^

 

Gameplay identyczny jak w czesci pierwszej - troche platformowki w stylu Ico, troche strzelania.

 

Tak czy siak pierwsze Uncharted to dla mnie po dzis dzien jedna z najlepszych gier na PS3 - platynowe trophy oraz 5 ukonczen mowia same za siebie. Czekam na sequel z wypiekami na twarzy :wub:

Odnośnik do komentarza

Ktos tu powiedzial, ze w przypadku Uncharted 2 mamy do czynienia z najlepszym poczatkiem gry w historii. Zgadzam sie w 100%! Podczas gdy czesto inne pozycje zanudzaja treningami, albo wolno sie rozkrecaja, U2 wrzuca gracza od razu w lekko klopotliwa sytuacje :D Elementy platformowe znow zarządzą (sa identyczne jak w pierwowzorze), doskonale skrypty sprawia, ze U2 jeszcze bardziej przypominac bedzie film!

 

Czekam na kolejny odcinek "gramy" na gry-online ^_^

Odnośnik do komentarza

No na prawdę lokalizacja daje radę. Dalej wolę oryginalne głosy, ale to chyba normalne. Ważne, że aktorzy starają się akcentować i grać, a nie tylko czytają kwestie z kartki.

 

Początek faktycznie świetny, wrzucający od razu do akcji. Nathan jak zawsze ma pecha... Ten pomysł z flashbackami niegłupi i stopniowo przedstawia historię sprzed incydentu. Śnieg rewelacyjny, płomienie, animacje, blur. Faktycznie jak na razie najładniejsza gra i co ważne nie stawia tylko na efekciarstwo.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to co by miał Jak4 przyslonić :P

 

Danon to psychofan tej serii :D Dla niego informacja o tym,że Naughty Dog będzie pracować nad Jak4 będzie jednym z najszczęśliwszych dni w jego życiu :P.Musielibyście wiedzieć jak się chłopak nerwuje widząc jakie cuda serwuje engine na potrzeby Uncharted i jak jego oczami wyobraźni przełożyłoby się to na grafikę nowego Jaka :P

 

Unchartedy,Ratchety itp to dla Danonka nędzne substytutki Jaka $ Dextera :P

 

Dla tych gier kupiłem PS3 :D

 

Wczoraj miałem okazję pograć w betkę i muszę przyznać że zapowiada się miodzio multi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...