Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w MM w Legnicy i dowiedziałem się,że U2 będą mieli już we wtorek i to za 159 zł! Teraz trza będzie anulować zamówienie i jazda we wtorek :D

Ja jutro chyba zadzwonię do Toruńskiego MM z pytaniem kiedy będą mieli i za ile - ale cholera trzeba przyznać że w Legnicy cena miażdżąca - byle i taka była w Toruniu

 

czy ktoś może to potwierdzić że taką cenę będą mieli w MM?

Odnośnik do komentarza

Macie problemy z celowaniem w multi, może celujecie za dokładnie. Nie dam rady już tego sprawdzić dzisiaj, ale to wyjaśnia mi wiele odnośnie braku celności

http://www.youtube.com/watch?v=SCGTE9DIfcI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=d58qJrnhOAA&feature=player_embedded

 

i co na to ND

The aiming issue is as follows:

 

Because U2 isn't first person, the difference in position between the camera and the gun barrel means if we always shot the bullets from the gun you would often not be able to hit what you are aiming at. (Note that this is true even at very long range, so we can't just ignore it unless we're close to a wall. Also note that Gears does the same thing. Any online TPS will. MGS solves this problem by having a double reticle appear, but that can be confusing and frustrating at times.)

 

This can be a problem though, because we don't people to be able to hit someone if that person can't see them. So we do raycasts to check if you are very close to a wall in multiplayer, and if the gun trajectory would intersect from the barrel, we shoot from a barrel if within a certain distance.

 

We do an additional check though, to see if the reticle is over a player, if that is the case, *and* there is line of sight to the player from the gun barrel, we shoot from the camera anyway.

 

The bug you are noticing in the video, therefore, only happens if the reticle is *not* over another player. So although it looks like it's broken when testing aiming at walls, it reality it works perfectly whenever you aim at another player, except in the case where you are hitting someone who *cannot* see you.

 

Therefore, the issue you are seeing has no practical effect in game.

 

I hope that makes sense. Just wanted to clear this up.

 

Travis McIntosh

Lead Programmer

Naughty Dog Inc.

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?p=1345955#post1345955

Odnośnik do komentarza

Byłem w MM w Legnicy i dowiedziałem się,że U2 będą mieli już we wtorek i to za 159 zł! Teraz trza będzie anulować zamówienie na PE i jazda we wtorek :D

 

A nie pytałeś czy będą mieli wersje w metalowym pudełku, ew za ile?

Wyleciało mi z głowy,bo też miałem o to zapytać.We wtorek sprawdzę może i będą mieli i tą wersję ;)

 

Zadzwoniłem do MM w Warszawie(na Okęciu), powiedzieli że będą mieli tą wersje. Ale mi koleś powiedział, że nie wie za ile będą sprzedawać(nawet zwykłą wersje), ale myślę że to przez to że rozmawiałem z nim przez telefon. Natomiast jak zwykła będzie za 159, to w metalowym pudełku może za 199? To byłoby sensowne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

czytal ktos recenzje U2 w Neo+? jezeli tak to czy duzo jest w niej spoilerow? ciekaw jestem co napisza, lecz nie chce sobie tuz przed premiera zaspoilerowac fabuly.

 

Ja czytałem ale początek na temat fabuły ominąłem, potem jeszcze są jakieś leciutkie spoilery to szybko przeskakiwałem ten akapit. Ogólnie nie ma tam jakiejś strasznej ilości spoilerów (pod warunkiem, że się umie czytać z lekkim przewidywaniem:) ), co do recenzji to generalnie same ahy ochy ale czego mogliśmy się spodziewać. Chyba tylko najwięksi malkontenci (faboye) nie będą w stanie docenić tego genialnego kodu,

Odnośnik do komentarza

Poszedłem w piątek do Sony Center zapytać się o U2 (w końcu tam powinni wiedzieć najlepiej co i jak, nie?) i jedyne czego się dowiedziałem, to to, że będą ją mieli (jednak otrzymałem tą jakże cenną informację dopiero po kilkuminutowych konsultacjach jakie przeprowadzili pomiędzy sobą pracownicy SC).

Nic nie wiedzieli o cenie, dostępności metalboxa (pewnie z podaniem daty premiery też byłby problem)... <_<

 

Jakby ktoś coś wiedział o dostępności limitki w Katowicach (lub okolicach), niech da znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...