Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ludzie mam wkurzający błąd graficzny podczas grania w U2. Mianowicie w dolnym prawym rogu ekranu czasami pojawia mi się zlepek jasnych pixeli (taki mały kwadrat w kolorze białym lub innym jasnym). Czy ktoś z Was też ma taki błąd? I jak ja niby mam to teraz zareklamować?

 

Co do samej gry to tylko jedno słowo mi przychodzi do głowy - EPICKA.

 

Ja również mam coś takiego. W becie też występowało, ale tylko w menu głównym. W normalnej wersji też występuje w menu i w niektórych scenkach. Mam telewizor samsung b650 32 cale.

Odnośnik do komentarza

Imo najpoważniejszy ból związany z tym tytułem to brak pełnego coopa, ND zapowiedziało że nie dodadzą nowych map do tego trybu z powodu zbyt dużej ilości danych do pobrania na dysk (cały level). A coop jest niesamowity, najlepsza i najdłuższa mapa to "gumpa", jesli dobrze zapamiętałem. Boli jak współgrający nie mają hs., dlatego na tej mapie nie usłyszeli albo nie zrozumieli tego co należy zrobić dalej na mapie moi towarzysze. 10 minut ciskania mięsem i nic. Ale pograłem też z ludźmi z hs i zabawa jest przednia zwłaszcza że jeden to był rusek drugi chyba anglik.

 

Jak odblokować wyższe trudności w coop, przeszedłem grę na hard a mam tylko 2 opcje łatwy i normalny?

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem sobie z rana pograć w U2 przed pracą, doszedłem do 5 chapteru o ile pamiętam i jak do tej pory to akcja i widoczki w Nepalu zrobiły na mnie największe wrażenie. (oczywiście reszta też fenomenalna, żeby nie było :)) Potem chciałem sobie sprawdzić multi ze względu na skiny z edycji specjalnej i wsiąkłem na 2 godz. Multi jest świetny, akcje takie, że głowa mała no i jeszcze te nowe mapki niedostępne w becie są świetne. 10/10 JAK NIC! Trudno będzie w tym roku żeby coś pobiło U2.

Odnośnik do komentarza

hmm, powiem wam panowie, ze chociaz nie jestem fanem wyciagania gier na 100%, bo nigdy zbytnio polowanie na trofea/archievementy mnie nie jaralo, to tak jak w Uncharted, i tutaj bede chcial wyciagnac calaka. spokojnie, powolutku az w koncu wpadnie. to przyjemnosc, zdobywac w grach ND platyne.

 

teraz relaksuje sie soundtrackiem na iTunes. Nate's Theme 2.0, Reunion, Warzone i Among Thieves sa najlepsze. sciezka dziewkowa na poziomie hollywoodzkiej produkcji ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Spoiler fabularny

Pamiętam jakoś na początku tego tematu jak pojawił się pierwszy trailer. Zaczęły się gadki o śniegu i o tym że, może Yeti będzie. Hehe no i w sumie trafione przepuszczenia; w lodowej jaskini mam stworki Yeti podobne.

 

 

Edit: No właśnie szukam soundtracku, który swoja drogą jest rewelacyjny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Do Uncharted 2 doskonale pasuje przysłowie, im dalej w las, tym lepiej.

 

Po grałem troszkę, a mianowicie udało mi się dojść do 25 aktu ?! Akt, chyba tak to można nazwać, z tego co wyczytałem nie wiele zostało do końca. :( Ok do rzeczy, moje spostrzeżenia na temat tego małego cudeńka.

 

Grafika, to totalny nr 1 na rynku konsol, kapitalne oświetlenie, cieniowanie, tekstury, ilość detali i przepiękny "dizajn" . To co się dzieje na ekranie jest bajecznie piękne, nie idzie się na patrzeć, takich tekstur z takimi detalami do świat nie widział. Warunki pogodowe, pierwsza klasa, deszcz, śnieg, świecące słońce, po prostu masakra!!! Ale nie wszystko jest piękne i można się do czegoś przyczepić, po pierwsze, drzewa a raczej liście i kopuły na tle reszty wypadają słabo, do Crysis'a nawet nie ma co porównywać, nie ta liga ND musi nad tym jeszcze popracować. Jungla bardziej podobała mi się w jedynce, tu wygląda po prostu dobrze, bez uchów i achów, co do tekstur, warto też wspomnieć, że gdy spojrzymy na nie za ramienia Nathana są rozmazane. Ta sama sytuacja jest GEoW, mam tu na myśli pancerze głównych bohaterów, z bliska już nie są takie ładne. I tyle można się czepić ale po co ? skoro gra nadrabia mocno resztą.Warto też wspomnieć że postacie wyglądają kapitalnie, na cut scenkach to już w ogóle miazga.

 

Ocena: 9+

 

Dodam też, że gra nie wywołała u mnie opadu szczęki i nie krzyczałem na lewo i prawo OMG, w tym roku wyszło naprawdę dużo ładnych gier, które mnie już na to przygotowały. Mowa o KZ2, RE5 i nowym Batmanie, widać że gry, z roku na rok wyglądają co raz lepiej, co mnie cholernie cieszy, U2 jest najładniejsza z najładniejszych, ale naprawdę nie czaję aż takiej ogromnej zgrzewy na grafikę w U2.

 

Muzyka, kocham ten motyw z pierwszego U1, dobrze że i tu można sobie go posłuchać, wszystko idealnie dopasowane, na tip top, dubbing bardzo fajnie się udał.

 

Ocena: 10

 

 

Gameplay, niby ten sam choć nie do końca SP jest wyreżyserowany kapitalnie, zero nudy, non stop dobrze prowadzona akcja, wszystko przemyślane, tu postrzelamy, tu pochodzimy , a tu się po wspinamy. Wkurza mnie tylko "cover system" który czasami nie wyrabia i Nathan przykleja mi się nie tam gdzie chciałem, no i dalej nie czaje czemu do tych typów tyle trzeba strzelać :/ Momentami sprawiają wrażenie nieśmiertelnych, podskakują sobie na granatach i przeżywają RPG :/ Plus że nie wyskakują za pleców tak jak w jedynce, i fajnie że zagadki są intuicyjne.

 

Ocena: 9

 

Za całość mocne 9+, to już było, ale jak za każdym razem będą to tak robić, to ja chce więcej

Odnośnik do komentarza

Kurde tak sobie dzisiaj gram i gram i dochodze w końcu do

Tybetu, gdzie powolutku zwiedzamy miasteczko witając się ze wszystkimi, kopiąc piłkę z dzieciakami czy poklepać po plecach byka (dla zainteresowanych- podejdźcie do tyłka tego byka i kliknijcie kwadrat) i klimat w tym miasteczku po prostu mnie urzekł. Chciałbym aby ktoś kiedyś zrobił grę z tak oddaną wioską i takim klimatem gdzie było by to miasto wypadowe i wyruszalibyśmy na jakieś questy, zawsze wracając do tego miasteczka z powrotem. Po prostu szkoda mi było wychodzić z tej osadu:(

Odnośnik do komentarza

Jestem w 4 etapie, miejsce gdzie zaraz po cutscence zabieram granaty ze stolu, włącza mi się napis co i jak nacisnąc by rzucic granatem, obraz staje i ja nie moge nic zrobic, naciskam wszystko, i tak za kazdym razem, jakies rady ?

spróbuj nie brać granatów i zobacz co się stanie, jak będzie zwiocha to masz coś z płytą.:/

Odnośnik do komentarza

No i kurde zonk jeśli chodzi o bonus w postaci kasy za platynę w jedynce :/ Pomimo posiadania platyny i 100% w grze, Uncharted 2 nie widzi w sklepie save'a z Drake's Fortune. Wciskam kwadrat w sklepie, sprawdza przez moment i wywala mi komunikat, że brak save'a. Ma ktoś takie coś?

można poradzić na to na ściągając save z

http://www.gamefaqs.com/console/ps3/save/932984.html

albo jeszcze raz przejść 1 w tym samym regionie

Odnośnik do komentarza

Po 3.5h grania, jestem w chapterze 7, aż 35 minut spędziłem w bezruchu oglądając scenerie oO ....gra wyśmienita, niektórych graficznych błędów w ogóle się nie czepiam, bo całość wygląda fenomenalnie; sam śnieg wbił mnie w kanapę.

 

Oczywiście gram na hard, ale zauważyłem, że jest łatwiej niż w jedynce, podejrzewam więc, że crushing będzie trudniejszy, no chyba że ND poszło za przykładem innych i ułatwiania gier.

 

Cieszy duża ilość osiągnięć, a największy polew narazie miałem z marco i polo ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...