Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

rozbroil mnie motyw

w 6 rozdziale z basenem i gra w berka.

w zadnej innej produkcji na konsole nie zobaczymy i uslyszymy tak doskonalej gry aktorskiej. nolan north to aktualnie nr 1 wsrod aktorow podkladajacych glosy.

 

No Nolan jest swietny, ale gosciu podkladajacy glos Kratosa tez jest z tej samej ligi ;)

 

Anyway jak tam z muzyka bo w sumie mi w pierwszej czesci naprawde przypadla do gustu taka muzyka "przygodowa" przypominajaca stare filmy przygodowe. Wiem, ze grafika jest miazdzaca (no co ty :P ), gameplay swietny, ale czy muzyka tak mila dla ucha jak w pierwszej czesci?

Odnośnik do komentarza

Jestem po 6 rozdziale i akcja tam przedstawiona jak i widoki są cudne, nie moge się doczekać co dalej :) Podoba mi się detekcja kolizji, to jak przeciwnicy padają na barierki itp. Drake tak samo jak stanie koło trupa to jedną nogą sie może na nim podeprzeć, nigdy nie przenika przez wroga. Akcje stealth też są fajne. Limitkę mam od SOL-POL, dzisiaj kurierem doszła, więc koleś spoko.

Odnośnik do komentarza

Anyway jak tam z muzyka bo w sumie mi w pierwszej czesci naprawde przypadla do gustu taka muzyka "przygodowa" przypominajaca stare filmy przygodowe. Wiem, ze grafika jest miazdzaca (no co ty :P ), gameplay swietny, ale czy muzyka tak mila dla ucha jak w pierwszej czesci?

duzo kawalkow z czesci pierwszej, a nowe sa rowniez klimatyczne. spokojna glowa, muzyka jest kapitalna ;)

 

Jestem po 6 rozdziale i akcja tam przedstawiona jak i widoki są cudne, nie moge się doczekać co dalej :) Podoba mi się detekcja kolizji, to jak przeciwnicy padają na barierki itp. Drake tak samo jak stanie koło trupa to jedną nogą sie może na nim podeprzeć, nigdy nie przenika przez wroga. Akcje stealth też są fajne. Limitkę mam od SOL-POL, dzisiaj kurierem doszła, więc koleś spoko.

diabel tkwi w szczegolach. zwroccie uwage na to jak Drake podchodzi do ognia, to reka zaslania twarz przed zarem. obled!

Odnośnik do komentarza

Gra jest za(pipi)ista! Nie żałuje żadnej ze 190 złotówek jakie na nią wydałem, warto było też przemarznąć, zmoknąć i zostać przewianym na wszystkie strony ta gra wynagradza to wszytko i to z taaaaką nawiązką.

Początek miażdży, najlepszy wstęp do gry jaki zdążyło mi się oglądać/grać. Grafika jest nieziemska, w ogóle nie widać przejść z filmiku do realtime'u (nie licząc zmiany kamery), śnieg wygląda lepiej tylko za oknem na podwórku, woda jest jeszcze ładniejsza niż w UDF, krótko - grafika zachwyca!

Gameplay też jest świetny, stealth jest fajnie pomyślany a reszta tak jak UDF.

Bugów nie uświadczyłem przez pierwsze 2 rozdziały, wszystko działa płynnie i sprawnie.

 

Oj dzisiaj chyba spędzę noc z Natem ;)

Odnośnik do komentarza

Crushing odblokuje się jak przejdę na normalu?

 

Powtórzę to raz jeszcze, a jak będzie trzeba to i z 10000000 razy gra jest kapitalna.

 

Wiecie co jest najgorsze? ;] kurde wczoraj zanim zacząłem grać w U2, to powolutku siupałem sobie w Spyro na x360. Ludzie jak sovbie pomyśle , że będę musiał powrócić do takich gier (tzn. bo U2 chyba dopiero GOW 3 może mnie tak zamieść) pełnych archaizmów i ogólnie bez Nathana to aż mi się odechciewa grać.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, ze wszyscy wypisuja ochy i achy, a niektorzy sa dopiero po 4 czy 6 chapterze. To co bedzie pozniej OMG ;), ja dopiero zagram w piatek, SHIT :(

Ja jestem na samym końcu i mogę to napisać z pełną odpowiedzialnością: początek który widzieliśmy na materiałach z E3, TGS etc. to naprawdę procent tego, co się dzieje w późniejszych planszach.

Stealth w tej grze to coś cudownego. Myślałem, że to będzie zwykła popierdółka, a teraz gdy mi nie wyjdzie zlikwidowanie większości po cichu to jestem z siebie niezadowolony.

Odnośnik do komentarza
Gość synchronick

No i pomyslec, ze ja swój egzemplarz będę miał dopiero w piątek. Nie ma to jak preorder w sklepie, do którego gra przyszła dzisiaj i wyślą jutro...;/. A widząc po komentach, to gra jest przednia i mnie trafia, że jej jeszcze nie mam. Następnym razem nie robie preordera, bo widze, że nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Stealth w tej grze to coś cudownego. Myślałem, że to będzie zwykła popierdółka, a teraz gdy mi nie wyjdzie zlikwidowanie większości po cichu to jestem z siebie niezadowolony.

 

Stealth w tej grze przynajmniej po tym co na razie dane mi było doświadczyć masakruje. MGS4 wypada śmiesznie słabo przy U2, a Snake z szacunku pomimo wieku powinien zwracać się na pan do Nathana.

 

Ta gra jest nie do opisania pod każdym względem. Żadna recenzja, żadne fotki, filmiki nie są w stanie pokazać to co się dzieje na ekranie. Panowie z Naughty Dog stworzyli dzieło. Tą grę i jej autorów powinno się nagradzać wszystkimi możliwymi nagrodami. Nie ma opcji że, jakaś gra w tym roku ją przebije.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...