Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w multi spotkałem dwa razy drużynę, która obok ksywek miała logo Guerrilla Games. Twórcy K2 czy po prostu jak się coś zdobędzie w K2 to wyskakuje to logo :P? Jeśli twórcy to cienko, bo ostre wciry dostali xP

Twórcy, ostatnio można było spotkać pracowników Naughty Dog (pisali o tym na oficjalnym blogu PS).

Odnośnik do komentarza

Twórcy, ostatnio można było spotkać pracowników Naughty Dog (pisali o tym na oficjalnym blogu PS).

 

Logo było Guerrilla Games więc musieli być to twórcy K2. (Nom sprawdziłem na blogu twórcy ND mają czerwoną łapkę. Kurka mogłem się zapytać kiedy K3 T_T)

 

Emet sprawdziłem Cinema i nie była widać loga, ale za to ksywki już zapisałem. Od czasu do czasu się sprawdzi może w profilu będą już grać w K3 xD

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Grałem w czerwcowej becie, grałem w demo multiplayer, gram teraz i widać ile meczy rozegrałem i nie miałem żadnych przerwanych gier. Jedynie czasem nie mogę do niektórych osób dołączyć w poczekalni, nie wiem czemu tak się dzieję.

U mnie to samo - zero problemów w pierwszej i drugiej becie oraz w pełnej grze - raczej to wina Twojego łącza/routera killdante.

Odnośnik do komentarza

Haha no to ładnie. Coś jest nie tak teraz z multi? Bo nie mogę się w ogóle połączyć, łączenie idzie w nieskończoność, nie ma nawet tego czarnego paska, tylko ikonka odświeżania ciągle. Jakieś prace trwają czy co?

 

Edit: Dobra za 4 razem się udało, nigdy tak nie miałem, myślałem, że jakaś awaria czy coś.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

mam jedna uwage po skonczeniu gry.

jak mozna bylo tak popsuc skoki!? w u1 ta kwesta tez kulala ale w drugiej czesci jest jeszcze gorzej. niby jest kilka animacji skoku i ladowania/lapania sie krawedzi ale tylo w 1 przypadku na 10 wyglada to naturalnie. w wiekszosci to szarpane i/lub urywane ruchy drakea nieadekwatne do odleglosci skoku. to samo tyczy sie chwytow wszelakiego rodzaju krawedzi. tomb raider w tej kewstii zjada uncharteda nosem.

dla mnie psuje to odbior calosci gry ( w sumie to jeden z kluczowych elementow).

Odnośnik do komentarza

Grałem w czerwcowej becie, grałem w demo multiplayer, gram teraz i widać ile meczy rozegrałem i nie miałem żadnych przerwanych gier. Jedynie czasem nie mogę do niektórych osób dołączyć w poczekalni, nie wiem czemu tak się dzieję.

U mnie to samo - zero problemów w pierwszej i drugiej becie oraz w pełnej grze - raczej to wina Twojego łącza/routera killdante.

To samo, zero problemów, od czasu premiery może raz mnie wywaliło.

Odnośnik do komentarza

Załozylem gre online bo chcialem pare rzeczy posprawdzac, bylem oczywiscie jako jedyny na mapie a kiedy postanowiłem wyjsc to odjeło mi 40tys. pkt, idiotyzm. Czy ktos miał podobne problemy czy jestem odosobniony a jeszcze jedno czasem mi zatrzymuje postac na 2/3 sec i ruszyc sie nie moge ale to chyba wina neta a zeby nie bylo ze marudze to uważam ze gra jest cudowna zarówno w singlu jak i multi oczywiscie jest pare bzdur ale tak naprawde nie ma sie czego czepiac.

Odnośnik do komentarza

Haha no to ładnie. Coś jest nie tak teraz z multi? Bo nie mogę się w ogóle połączyć, łączenie idzie w nieskończoność, nie ma nawet tego czarnego paska, tylko ikonka odświeżania ciągle. Jakieś prace trwają czy co?

 

Edit: Dobra za 4 razem się udało, nigdy tak nie miałem, myślałem, że jakaś awaria czy coś.

 

Też nie miałem większych problemów z multi, aż do dzisiaj. Ani się z kumplem połączyć nie mogę, ani mi graczy nie wyszukuje. Czary mary kurde :dry: .

Odnośnik do komentarza

Gra skończona, nareszcie :).

Nie daje dychy, bo:

-Zagadki- to gra przygodowa, a chyba tylko niedowład umysłowy mógłby spowodować, że ktoś miałby z nimi problem. Nazywanie "zagadką" czynności zwanej CZYTANIEM, jest logicznie nie trafione.

-Gra jest nierówna- pod koniec mamy do czynienia z "pomysły na fajne akcje nam się skończyły, to wrzućmy 30 wrogów lub powielmy te same sekwencje akcji które daliśmy 3 levele wcześniej", tak więc emocje opadają. Grafika też ma taką tendencję z wyjątkiem pewnego widoku(każdy wie o co chodzi), po którym :woot:

-bugi- a to wpadniemy w kółeczko i biegamy jak chomik, a to Drake skacze nie tam gdzie powinien(frustrujące zgony).

-słabe AI- to już standard w dzisiejszych produkcjach, mam wrażenie, że developerzy cofnęli się w erę "przed Half-Life'm".

To pierdoły, ale wpływają na ocenę (zwłaszcza te zagadki :( ), bo gra jest zacna, ale nie genialna. Dla mnie 9+ 8) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...