Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ukonczylem Uncharted 2..... po raz drugi - tym razem na poziomie Miazdzacym. :)

Zdobylem platyne.

Zajelo mi to jakos 17h 15min (za pierwszym razem na Wymagajacym 15h 30min), szukalem skarbow i po raz kolejny podziwialem kunszt developerow. :)

 

Znalazlem wszystkie skarby - sam, bez zadnych podpowiedzi czy filmikow z YouTube, lubie szukac poukrywane rzeczy. :)

Swietna gra, kapitalna i rewelacyjna, ale i tak chetnie przejde ja po raz kolejny ! Ciesze sie, ze jest jakas nagroda za otrzymanie platyny bo platyna sama dla siebie nie daje nic poza satysfakcja, a tu dodatkowo mamy cos extra i tak powinno byc w kazdej grze. :)

 

Teraz znowu bede gral na multi - swietny tryb, do tego dzisiaj dostaniemy bonus w postaci dodatkowej mapy i zmieniony wyglad postaci - a to wszystko zupelnie za free, super ! :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ja też ja przechodze po raz drugi :) Skarbów mam coś około 50 bo nie szukałem tylko jak sie znalazł to fajnie a jak nie to tez dobrze hehe ;]

A własnie... Chce ktos ze mna zagrac w kooperacji? Jak coś to serdecznie zapraszam i czekam, moj psn_id macie podany ;) Pozdrawiam poszukiwaczy wrażeń :)

 

ps. mile widziany headset ;p

Edytowane przez deXtro
Odnośnik do komentarza

Saptis z całym szacunkiem, ale na prawdę znalazłeś sam wszystkie skarby? Bez żadnych poradników, filmików itd.?

 

Jeżeli tak no to wielkiiii szacun, bo co jak co ale skarby są cholernie dobrze poukrywane. Nawet biorąc pod uwagę że, etapy są liniowe to i tak odnaleźć wszystkie 100 to nie lada wyczyn.

Odnośnik do komentarza

Ja też znalazłem wszystkie sam, ale dopiero za 3 przejściem gry. Skarby w jedynce do był pikuś w porównaniu z tymi w 2 części (szczególnie 2 sku....).

 

BTW: ciekawe o ile dzisiaj po 19stej wzrośnie ilość osób na serwerach....

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak z podwójną kasą.

Jak zdobywamy jakiś medal to pokazuje podówjną kwotę ale faktycznie gra podlicza nam pojedyńczo.

Ciekawy jestem czy coś zepsuli, czy zrobili to celowo i prawidłowo będzie to działąć od jutra...

Mam dokładnie k..a tak samo :/

 

UP: Na oficjalnym blogu piszą dokładnie to samo - no double cash. Więc to wina ND ;P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

za 12 minut sie przekonam bo wlasnie sciagam aktualizacje ktos chetny do wspolnej gry???

a mowili o weekendzie z podwojna kasa to moze bedzie to sobota i niedziela

 

jest pączkowy drake a na dodatek lazarevic a myslalemze ujze to dopiero jak bedzie 60 lvl dz NG

Edytowane przez Grigori
edytuj posty!
Odnośnik do komentarza

Saptis z całym szacunkiem, ale na prawdę znalazłeś sam wszystkie skarby? Bez żadnych poradników, filmików itd.?

 

Jeżeli tak no to wielkiiii szacun, bo co jak co ale skarby są cholernie dobrze poukrywane. Nawet biorąc pod uwagę że, etapy są liniowe to i tak odnaleźć wszystkie 100 to nie lada wyczyn.

Tak - na prawde znalazlem wszystkie skarby zupelnie sam, bez jakichkolwiek podpowiedzi, poradnikow czy filmikow. :)

Po pierszym przejsciu mialem 77 skarbow, po drugim 96, kolejne zdobylem juz w poszczegolnych rozdzialach. Skarby faktycznie byly bardzo poukrywane, ale ja grajac bardzo lubie sie rozgladac, zagaldac w rozne zakamarki.

Masterowanie takiej gry jak Uncharted 2 to prawdziwa przyjemnosc, szkoda byloby przegapic rozne ciekawe miejsca znajdujace sie w grze, a na prawde jest co podziwiac.

 

W Uncharted: Drake's Fortune brakowalo mi zaledwie jednego do kompletu i skorzystalem z filmika z YouTube, ale w Uncharted 2 na szczescie nie musialem. :)

Bardzo lubie szukac poukrywane rzeczy w grach, w Burnout Paradise znalazlem wszystko sam - 400 bramek, 120 billboardow i 50 super jumpow. :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, już się cieszyłem będą maksy za mecz leciały, czyli 50k, a tu double cash nie działa ;]

 

Nowa mapka po wstępnym obadaniu jest spoko, acz wydaje trochę wymagająca z powodu swojej podłużnej budowy i dużych przestrzeni. Graficznie jest śliczna.

Edytowane przez Hiki
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

taki problem - przeszedłem dziś na poziomie miażdżącym i gra mi tego nie zliczyła.....próbowałem od nowa grę odpalić z savem i nic...o co kaman? każdy chapter mam nawet podpisany że ukończony na miażdżącym... <_<

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Pewnie nie wziąłeś New Game, tylko wybrałeś pierwszy chapter i zmieniłeś poziom trudności. Najwyraźniej tak się nie da. :/

 

 

ale tak samo przeszedłem na wymagającym od pierwszego chaptera i normalnie zaliczyło...co za głupota :confused: tyle męczenia się o platyne w ch&^

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie wziąłeś New Game, tylko wybrałeś pierwszy chapter i zmieniłeś poziom trudności. Najwyraźniej tak się nie da. :/

 

ale tak samo przeszedłem na wymagającym od pierwszego chaptera i normalnie zaliczyło...co za głupota :confused: tyle męczenia się o platyne w ch&^

Ja tak przeszedłem na crushingu i zaliczyło. Nie zmieniałeś po drodze poziomu trudności albo chaptera ? chociaż to drugie nie ma raczej wpływu.

Odnośnik do komentarza

Nowa mapka fajna, ale denerwują mnie tylko te pączkowe postacie. Chciałem se pograć Zorkselem.

Nie marudz - to specjalny bonus z okazji swieta dziekczynienia, normalne postacie beda w poniedzialek wieczorem. :)

 

Nowa mapa mi sie podoba - jest inna niz pozostale, ale fajna. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nowa mapka fajna, ale denerwują mnie tylko te pączkowe postacie. Chciałem se pograć Zorkselem.

Nie marudz - to specjalny bonus z okazji swieta dziekczynienia, normalne postacie beda w poniedzialek wieczorem. :)

 

Nowa mapa mi sie podoba - jest inna niz pozostale, ale fajna. :)

Cieszę się, że są takie formy "promocji", dodatków tylko wyrażam swoją opinię :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...