Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos na szybko po ile w poznanskim media markt chodzi Uncharted 2? Naszla mnie chcica jak cholera na ta gierke, a na darmo nie mam zamiaru jechac, hehe. Tak 150-160 zl by stykło.

Najlepiej będzie jak odwiedzisz PlayZone w poznaniu, wtedy 189 złotych powinno starczyć ; )

 

w mm widzialem 2 tyg temu za 169 zeta

 

nie wiem czy dobrze zauwazylem ale niestety nie ma podwojnej kasy ajak u was

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze w Uncharted 2 jest mozliwosc robienia screenow w trybie multiplayer, szkoda, ze w singlu nie mozna (np. podczas pauzy). :)

Porobilem ostatnio kilka screenow: :D

 

180 kilogramow wdzieku:

 

uncharted2amongthieves1t.jpg

 

Skoczny jak Mario:

 

uncharted2amongthieves2e.jpg

 

Jednak gdy trzeba - powazny i grozny jak Marcus Fenix:

 

uncharted2amongthieves1q.jpg

 

To po prostu pączkowy Nate. :D

 

Nowa mapa "Fort", a na niej niespodzianka z Uncharted: Drake's Fortune:

 

uncharted2amongthieves1h.jpg

 

Psucho Mantis w Uncharted 2 ? :blink: - jasne, ze tak: :thumbsup:

 

uncharted2amongthieves1z.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy dobrze zauwazylem ale niestety nie ma podwojnej kasy ajak u was

A u mnie nie wiem czy dobrze zauważyłem ale w Deathmatch'u za kill'e jest. No chyba że wcześniej też płacili po 500$ hyhyhy

 

BTW: Baletnice (wykonał Kris) xD

balet.jpg

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu zastanowiło mnie jak ci goście z pierwszych miejsc osiągają takie wyniki. Oczywiście poprzez tzn. lagswitch. Jakby inaczej. Spotkałem właśnie przed chwilą takiego frajera. Pierwsze 3 minuty grał normalnie. Potem czarny obraz i kill streak wynoszący coś około 30. Beznadzieja. Najpierw statystyki nie działają jak powinny a potem przychodzą tacy frajerzy i przekłamują wyniki. Moim zdaniem wszelkie leaderboardsy powinny zostać usunięte. W prawie każdej grze pierwsze miejsca zajmują oszuści. Killzone, Call of Juarez, MotorStorm itp. Można wymieniać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza

Tak. Na szczęście juź to naprawili. Teraz, jak próbujesz tam wejść odrazu giniesz. Widziałem raz jak kilku tak grało i potem sami (kilka osób) z prywatnej grze sie tym bawiliśmy (pozwiedzaliśmy mapę "z drugiej strony"). Stamtąd można było nie tylko strzelać, ale też zawiesić się na krawędzi ukrytej tuż po ziemią i łapać ludzi chodzących nad nami (wciągało się ich pod ziemię xD).

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=GotxZUs7opQ&feature=related

Zawsze zastanawiało mnie, kto mi z dupy strzela na tej mapie. Ciekawe, czy poprawili to w ostatnim patchu.

omg, co za koleś (nie ty, autor filmiku;]). Wyzywać ludzi od dziwek i faggotów tylko dlatego, że nie umie się z nimi wygrać? lol.

To nie jest przecież ingerencja w kod gry, czy coś w tym stylu, tylko wykorzystywanie tego, na co gra pozwala. Każdy może sobie tam wejść.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Ale lagswitcha nie na naprawili. Tego się chyba nie da naprawić. Dostajesz serię na klatę nie wiadomo skąd a po śmierci okazuje się, że gość był za tobą lub kule przelatywały przez ścianę. Jak ktoś ma ratio około 10 to znaczy, że cheatuje i na replayu to wychodzi.

 

Snake: Nie umie się z nimi wygrać??? Po pierwsze to oni nie grają tylko robią z siebie idiotów (a raczej nie robią tylko są). Co z tego, że gra na takie coś pozwala skoro gra na tym nie polega. Podam Ci skrajny przykład bo widzę, że z pomyślunkiem to u Ciebie ciężko.

 

Grając w szachy możesz drugiemu graczowi dać gazrurką po łbie. Teoretycznie wygrasz bo drugi gracz nie będzie w stanie kontynuować gry. Teraz rozumiesz?

 

Albo lepszy przykład. Załóżmy, że glitch polega na tym, że drużyna przeciwna jest nieśmiertelna i zabija przeciwników jednym strzałem. Developer miał słabych programistów. Bywa. I co wtedy powiesz?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Tak. Na szczęście juź to naprawili. Teraz, jak próbujesz tam wejść odrazu giniesz. Widziałem raz jak kilku tak grało i potem sami (kilka osób) z prywatnej grze sie tym bawiliśmy (pozwiedzaliśmy mapę "z drugiej strony"). Stamtąd można było nie tylko strzelać, ale też zawiesić się na krawędzi ukrytej tuż po ziemią i łapać ludzi chodzących nad nami (wciągało się ich pod ziemię xD).

 

Raz tam wskoczyłem zupełnie przez przypadek. Takim dłuuugim skokiem, nie tak jak oni wchodzą. Mam jeszcze demko z tego, ciekawe czy nadal będzie działać.

Na tych ściągających ludzi przez podłogę był łatwy sposób. Jak już wiedziałeś, że koleś siedzi pod podłogą, wystarczyło podejść w glitchowe miejsce i nawalać puncha. Cziter dostawał wtedy pięknego kopa w twarz przez podłogę ;] Kick Off ma większy priorytet niż Pull Down, więc mamy w tym momencie przewagę.

 

Na czym polega lagswitch?

Odnośnik do komentarza

 

 

Snake: Nie umie się z nimi wygrać??? Po pierwsze to oni nie grają tylko robią z siebie idiotów (a raczej nie robią tylko są). Co z tego, że gra na takie coś pozwala skoro gra na tym nie polega. Podam Ci skrajny przykład bo widzę, że z pomyślunkiem to u Ciebie ciężko.

 

Grając w szachy możesz drugiemu graczowi dać gazrurką po łbie. Teoretycznie wygrasz bo drugi gracz nie będzie w stanie kontynuować gry. Teraz rozumiesz?

Sorry, ale po czym wnioskujesz, że ciężko u mnie z myśleniem? Ja za to widzę, że ciężko u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem. Danie drugiemu graczowi gazrurką po łbie, jak to ująłeś, to czynność spoza gry, a to jest zupełnie co innego niż wykorzystywanie tego, na co system gry pozwala. To jest takie samo 'lamerstwo', jak ten opisywany przez ciebie lagswitch (co do którego też zgadzam się, że jest cheaterstwem i powinien być tępiony). W przypadku tego glitcha gracze wykorzystują po prostu to, co jest zawarte w grze, i co każdy gracz jest też w stanie wykorzystać.

 

Aha, i skąd wiesz że "gra na tym nie polega"? Coś takiego nie jest zabronione przez sposób działania samej gry. Tzn. nie było, bo teraz patch to zmienił - nie mam nic przeciwko, to w końcu gra stworzona przez ND, mogą ustalać takie zasady, jak im się podoba :)

Odnośnik do komentarza

Ale zwykle na dużych, 'poważnych' turniejach takie rzeczy są po prostu banowane, o ile wcześniej nie zostaną wyeliminowane patchem/wypuszczeniem jakiejś nowej wersji. W fps'ach jest tak samo, dlatego taki randomowy zlagowany online traktuje się raczej jako zabawę, bo jedynym słusznym sposobem sprawdzenia kto jest lepszy, są lany ;) Nie wiem jak można brać na poważnie grę online w jakiejkolwiek grze, a jeszcze bardziej nie kumam jarania się jakimiś rangami, tak jakby w jakikolwiek sposób odzwierciedlały one poziom danego gracza.

 

W takim MvC2 podstawą gry są infinity, a niektóre postacie nie mają po prostu szans na wygraną - i nikt nie narzeka, bo każdy ma dostęp do tych samych rzeczy. A jak się komuś nie podoba, to nikt przecież nikogo nie zmusza do grania w daną grę. Zresztą, glitch z wchodzeniem pod ziemię został już naprawiony, więc nie ma o czym gadać.

 

Koniec offtopa ;p

Odnośnik do komentarza

Uncharted 2 świetna gra. Przechodziłem ją 3 razy i mi się jeszcze nie znudziła. I to pierwsza gra, z której mam platynę ;D

 

Ale fakt faktem, gra ma parę błędów. Począwszy od malutkich (gram, a w rogu ekranu dalej widzę kręcący się analog), po poważniejsze (skaczę na północ, ten leci na północny wschód do dziury, albo każę mu się ukryć za filarem, to albo się nie ukryje, ale pobiegnie w drugą stronę i skacze na dno).

 

Multiplayer fajny, ale trzeba długo czekać na rozpoczęcie gry. Dobrze, że nie było większych trofeów typu "Miej najwyższy ranking" xP

 

Co do nowych skórek - gruby Drake i Lazarevic? Lepsze byłyby pulchna Chloe i Elena ;P W ogóle to Chloe ma prawie identyczny głos do mojej kuzynki. Grałem trochę Chloe, fajowa sprawa (sexy ruchy itd. ;)) i śmieszne było, jak Chloe gadała głosem Boberka: "Jak zza rogu wyjdą zombie..." :P

Odnośnik do komentarza

Ja to zroblem w ten sposob :

 

jak tylko dochodzisz do ostatniego checkpointa przed zwiecha, wylaczasz gre (nie musisz konsoli, chociaz i tak robilem na poczatku), wlaczasz gre ladujesz i biegniesz na pale przez moment ktory sie zwieszal. Grajac pierwszy raz na hardzie dostalem zwieche, drugi raz na easy tez dostalem zwieche, trzeci raz zwiechy nie bylo. Dokladnie ten sam patent dzialal mi w U1. ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...