Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy kupując U-2 za granica też bedzie posiadac Pol wer.?Czy Sony tylko dodaje tlumaczenie na PL?

Tylko w Polsce kupisz pelna polska wersje gry.

Uncharted 2 z UK. nie ma polskiego dubbingu do wyboru, z tego co wiem to sa tylko same napisy. :)

 

mam pytanko, wcięło mi save y po zmianie konsoli, mam do platyny tylko crushing , ale nie mogę go włączyć bo nie mam zaliczonego sava z zaliczonym hardem, czy można przejść na obojętne jakiej trudności czy musze jeszcze raz na hard aby odblokować crushing

Crushing odblokowuje sie po przejsciu Hard. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam pytanie nie lubie az tak przygodowek lubie sportowki ale 1 mnie wcignela czy ta gre oplaca sie wtedy kupic?? I czym sie rozni edycja limitowana od normalniej??

To jest obecnie najlepsza gra na PS3, znacznie lepsza od pierwszej części, więc już masz odpowiedz czy opłaca się kupić.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam pytanie nie lubie az tak przygodowek lubie sportowki ale 1 mnie wcignela czy ta gre oplaca sie wtedy kupic?? I czym sie rozni edycja limitowana od normalniej??

To jest obecnie najlepsza gra na PS3

uuu mocno subiektywna opinia wiec pozwole sobie wyrazic moja subiektywna opinie: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA dobry joke

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam pytanie nie lubie az tak przygodowek lubie sportowki ale 1 mnie wcignela czy ta gre oplaca sie wtedy kupic?? I czym sie rozni edycja limitowana od normalniej??

To jest obecnie najlepsza gra na PS3

uuu mocno subiektywna opinia wiec pozwole sobie wyrazic moja subiektywna opinie: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA dobry joke

E tam, jeśli chodzi o exclusive'y to z pewnością jest to jedna z najciekawszych propozycji jeśli chodzi o PS3. Zaraz za Yakuzą 3.

Odnośnik do komentarza

E tam, jeśli chodzi o exclusive'y to z pewnością jest to jedna z najciekawszych propozycji jeśli chodzi o PS3. Zaraz za Yakuzą 3.

Nie zwracaj na niego uwagi nawet, nie warto. Sądzi chyba, że wie lepiej od innych. Smutni są tacy internetowi napinacze na wszystko co im się nie spodoba, bo jest do bani wg. nich, a innym nawet nie może się coś podobać, to już wyśmiewa jak jakiś troll ;/ Zresztą po co ja to piszę. Będzie i tak żył dalej z misją udowodnienia światu jaki to U2 nie jest.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam pytanie nie lubie az tak przygodowek lubie sportowki ale 1 mnie wcignela czy ta gre oplaca sie wtedy kupic?? I czym sie rozni edycja limitowana od normalniej??

 

kup, pograj, popodziwiaj grafike, sprzedaj. Proste, duzo nie stracisz bo gra jeszcze trzyma cene. Ja tak zrobilem, pogralem a obecnie wystawilem 4sale. Frosta - smaczna i prosta.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam pytanie nie lubie az tak przygodowek lubie sportowki ale 1 mnie wcignela czy ta gre oplaca sie wtedy kupic?? I czym sie rozni edycja limitowana od normalniej??

To jest obecnie najlepsza gra na PS3

uuu mocno subiektywna opinia wiec pozwole sobie wyrazic moja subiektywna opinie: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA dobry joke

To nie jest tylko moje zdanie, ale także ogromnej liczby graczy czy tez internetowych serwisów z całego świata.

http://www.gamerankings.com/browse.html

 

Oczywiście zawsze się znajdzie osoba z odmiennym zdaniem, co wypada tylko uszanować.

Odnośnik do komentarza

uno z exow? demon souls imho 

 

Przeszedlem obie gry, jestem WIELKIM fanem RPG i wszelkiego rodzaju hack and slash i jezeli juz ktokolwiek chce porownywac te dwie gry, to uwazam ze PS3 i gracze wychodza lepiej posiadajac U2.

 

Demon's Souls jest bardzo dobra gra, ale nie dostarcza tego co tytul tego gatunku powinien. Z kolei U2 to jeden z najdoskonalszych okazow swojego gatunku, nawet pomimo ewidentnych wad.

 

Jezeli mialbym wybierac, to moim zdaniem jest gra lepsza z ktorej grajacy wyniesie dla siebie wiecej, ale oczywiscie sa osoby ktore beda uwazaly inaczej i dobrze, bo inaczej nudno by bylo i nie byloby o czym na forum 'pogadac'.

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o exy to dla mnie gra lepsza ktora nie jest "zgapiaczem"

 

taki np demon souls jest gra unikalna i by doswiadczyc tego rodzaju rozgrywki to trzeba kupic wlasnie ps3 podczas gdy "gears of indiana raider 2" nie oferuje jak dla mnie niczego takiego i jesli grales w kilka innych gierek to w ta nie musisz bo wszystko "juz bylo" (na exy patrze wlasnie z tej strony: "czy sa substytuty" i jak bardzo do siebie podobne). gdyby u2 laczyl w sobie strzelanie z gow2 (i dark sector i the club i pare innych) i eksploracje z tr zamiast sie przelanczac z jednego na drugie to moze by byl czyms oryginalnym a tak... w gow2 multi bylo fajniejsze, strzelanie lepsze, bronie lepsze, w tr wspinaczka nie byla na autopilocie i zagadki byly lepsze/czestsze (zalezne od czesci). u2 wpada w "chce zrobic wszystko wiec we wszystkim bede przecietny" (poza grafika ale dla mnie "uuuu look at the preety colors" to troche za malo) a ds "ma to cos"

 

 

Odnośnik do komentarza

Ok, to proponuje spojrzec na to w inny sposob.

 

Ktora gra daje ci tak epickie wrazenia,opowiedziany w tak niesamowity sposob i w tak niesamowitej oprawie? :) To jest unikalne i nie ma nic co zastapiloby U2 w tej kwestii. Nie, zadne MW nie jest nawet w polowie tak epicko poprowadzone jak U2 (tak przeszedlem wszystkie gry).

 

3D dot game tez jest unikalne, co nie znaczy ze jest najlepszym exclusivem na PS3 ;)

 

No ale to inna rozmowa. Sila rzeczy wiekszosc ma racje i nic na to nie poradzisz.. Jezeli miliony gracz oraz setki recenzentow mowia ze U2 jest genialna gra, to tak wlasnie jest, nawet jezeli DLA CIEBIE jest inaczej. Nic tylko sie cieszyc ze jest sie wybranym z tlumu i innym od reszty :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...