Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

to akurat nie sztuka bo tamten film ssie. oryginalnej trylogi juz do piet nie siega imo

Jedynka nie sięgała bo sporo zapożyczała z "Poszukiwaczy zaginionej arki". Nie wiem dlaczego mutanty były wielkim zaskoczeniem dla wielu osób. Dwójka ma już swój unikatowy klimat i nawet jak odtwarza jakieś schematy to w swój własny sposób. Sekwencja w pociągu to klasyka zarówno filmów jak i gier przygodowych. Nigdy jednak nie było to tak świetnie zrealizowane jak w U2.

 

Świąteczne przebrania w multi są nieciekawe i powinny być opcjonalne. W końcu to święta i nikt chyba nie chce być do czegoś zmuszany.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Świąteczne przebrania w multi są nieciekawe i powinny być opcjonalne. W końcu to święta i nikt chyba nie chce być do czegoś zmuszany.

Racja. Chociaż jak w walentynki zmuszą nas do grania tylko Chloe i Eleną w odpowiednim przebraniu to jestem za :P:D

Lepiej by było jakby dali możliwość gry każdą postacią z czapką jak u Drake'a.

Odnośnik do komentarza

Witam własnie na swieta Bozego Narodzenia sprawiłem sobie Uncharted 2: Among Thieves PL i musze przyznac ze juz pierwsza czesc gry podobała mi sie Strasznie !! ,ale druga czesc to poprostu MIAZGA!!.Wykonanie,fabuła,grywalnosc, istny majstersztyk . Dochodzi jeszcze pełna Polska wersja gry mi akurat bardzo się to spodobało choc widziałem wielu przeciwników spolszczenia tej gry. Uwazam że ten tytuł powinien posiadac każdy szanujacy sie gracz! :thumbsup:.Juz czekam na 3 czesc przygód Drejka ;)

Edytowane przez RUMAKo
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Witam własnie na swieta Bozego Narodzenia sprawiłem sobie Uncharted 2: Among Thieves PL i musze przyznac ze juz pierwsza czesc gry podobała mi sie Strasznie !! ,ale druga czesc to poprostu MIAZGA!!.Wykonanie,fabuła,grywalnosc, istny majstersztyk . Dochodzi jeszcze pełna Polska wersja gry mi akurat bardzo się to spodobało choc widziałem wielu przeciwników spolszczenia tej gry. Uwazam że ten tytuł powinien posiadac każdy szanujacy sie gracz! :thumbsup:.Juz czekam na 3 czesc przygód Drejka ;)

 

Widzisz Grigori? GameTrailers nie może się mylić! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

jestem z wami :D gra jest świetna i pokonała mnie w poszukiwaniu "100 Skarbów". przy 60 zacząłem korzystać ze źródeł pomocniczych :/ juz nie mogłem :)

a co z tego wynikło?

iz wszystkich "Skarbów" jest tyle samo co dalmatyńczyków.

na dzień dzisiejszy mam już Platynę, a w ciąż brakuje mi Szóstego Skarbka w "serce z Lodu.

ktoś wie, gdzie jest tam Szósty?

 

Teraz pora na 1 Cześć z tej Serii :D

Odnośnik do komentarza

jestem z wami :D gra jest świetna i pokonała mnie w poszukiwaniu "100 Skarbów". przy 60 zacząłem korzystać ze źródeł pomocniczych :/ juz nie mogłem :)

a co z tego wynikło?

iz wszystkich "Skarbów" jest tyle samo co dalmatyńczyków.

na dzień dzisiejszy mam już Platynę, a w ciąż brakuje mi Szóstego Skarbka w "serce z Lodu.

ktoś wie, gdzie jest tam Szósty?

 

Teraz pora na 1 Cześć z tej Serii :D

skarbów z tego co wiem to jest 102, bo 100 zwykłych, Relic i jeden bonusowy pod koniec gry, dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza

skarbów z tego co wiem to jest 102, bo 100 zwykłych, Relic i jeden bonusowy pod koniec gry, dobrze pamiętam?

 

wiec napisz mi prosze, gdzie jest 6'osty skarb w chapter'rze "Serce z Lodu" ???

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest to rozdział 18 to

:) jezeli nie to kliknij sobie w odpowiedni.

 

Jest to osiemnasty :smile:

1 z kolei na filmie, to ten, którego mi brakowało.

Dzięki :D teraz jest wszystko jasne :)

p.s

Polecam film pt. "Avatar" - Film Roku wg. mnie .)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...