Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Coz, unikalem tego tematu by nie psuc sobie wrazenia i przyjemnosci z grania w kontynuacje U:DF. Jedynka to byla moja pierwsza gra w jaka gralem na PS3, gdyz kupilem ja wraz z konsola i dzieki niej wiedzialem, ze te prawie 2000zl wydane na maszynke tylko do grania nie zostaly zmarnowane. Po dzis pierwsza czesc uwazam za jedna z najladniejszych na PS3. Wiedzialem, ze U2 bedzie jeszcze piekniejsze i bardziej ''dopieszczone" ale nawet nie sadzilem, ze to bedzie az tak wygladac!

Wszystko poczawszy od tekstur, architektury leveli, fizyki, animacji, charyzmatycznych postaci (Drake,Chloe) a skonczywszy na przepieknej muzyce zostalo dopracowane bardzo starannie. Widac, ze tworcy wlozyli duzo serca do produkcji nastepnej czesci przygod Drake'a.

 

Moment gdy zobaczyłem piekna panorame miasta w Nepalu ze szczytu hotelu lub tez cudne krajobrazy w czasie misji w jadacym pociagu przy akompaniamencie adekwatnej do scenerii i sytuacji muzyki spowodowaly, ze znow poczulem ta radosc z grania jaka od pewnego czasu we mnie stawala sie coraz mniejsza. A takze przekonalo mnie, ze nadal warto byc graczem.

 

Jeszcze pewnie troszke gry mi zostalo, ale juz teraz moge smialo powiedziec, ze jak dla mnie to najladniejsza produkcja na ta generacje konsol, deklasująca nawet moje ulubione Killzone 2. Smialo moge stwierdzic, ze to jest gra ktora pokazuje na co stac sprzet od Sony.

Tak trzymac panowie i oby trzecia czesc byla rownie dopracowana jak ta w ktora mam przyjemnosc aktualnie grac.

 

 

W pelni zasluzona nagroda i mam nadzieje, ze na tej sie nie skonczy.

Odnośnik do komentarza

orientuje sie ktos majac dopalacz "całun" trzeba zabic 5 osób strzałami niecelowanymi by zdobyć medal jednooki i czy trzeba zrobić to długą bronią bo jak walę pistoletami to wydaje mi się że muszę zabić więcej

 

Żeby wbiło Ci "jednookiego" za 10k musisz zabić 5 wrogów strzałami niecelowanymi. Nie zaliczy Ci jesli zabijesz ich:

 

- shotgunem

- strzelbą pistole (dziwna nazwa, ale taka już jest ;P)

- bazooką

- chyba granatnikiem

 

Natomiast zaliczy jeśli zabijesz ich:

 

- Uzi

- Ak-47

- FAL

- M4

- Piostolet 1 i 2 (nie pamiętam ich nazw, te zwykłe takie...)

- GAU (chyba też, pewien nie jestem)

- Snajperką (co jest trudne)

 

Więcej nie pamiętam. Najlepiej idzie Uzi na Grabieży (zarobisz 50k jak dobrze pójdzie), zawsze możesz też dobić gością ręką po uprzednim nafaszerowaniu nabojami. Też powinno zaliczyć. Popróbuj. ;]

Odnośnik do komentarza

Jak się okazało patch poprawia błąd synchronizacji u niektórych. Podobno musieli pewnym graczom cofnąć rangi do 1. Szczęście, że mnie to nie spotkało, bo 55lvl piechotą nie chodzi. ;P

 

BTW. O której aktualizacja PSS, bo się nowych skinów nie mogę doczekać? :D

Tu chodziło o inne rangi. Lvl został u każdego taki na jaki sobie zapracował :P Na stronie ND jest to zresztą opisane.

Odnośnik do komentarza

Jak się okazało patch poprawia błąd synchronizacji u niektórych. Podobno musieli pewnym graczom cofnąć rangi do 1. Szczęście, że mnie to nie spotkało, bo 55lvl piechotą nie chodzi. ;P

lvl cofnęli do 1 tylko tym, którzy mieli problemy z wejściem do multi(jakiś błąd z synchro czy coś). I nie lvl od WLG, tylko ten ogólny.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

No chodzi o to, ze skonczylem gre na Hardzie, wchodze w Bonusy i mam "klodeczke" caly czas - czy musze skonczyc gre na Crushing (jestem w polowie :P), zebym mogl odblokowac/zakupic ta opcje ?

Z tych cheat'ów możesz korzystać tylko na UKOŃCZONYM poziomie trudności.

 

Emm...jest glitch, ktory pozwala uzywac Tweaks na poziomach trudnosci jeszcze nie ukonczonych.

1.Wlacz gre na poziomie, ktory chcesz grac

2.Pauza, opcje, zmien poziom na ten na ktorym juz gre skonczyles

3.Wlacz cheaty ktore chcesz

4.SAVE GAME i wyjdz do glownego menu

5.Opcje w glownym menu i zmien na poziom na ktorym chcesz grac

6.Wybierz Continue

 

W ten sposob masz cheaty na kazdym z poziomow trudnosci.

 

 

Na pewno nie dostaniesz za takie zmiany poziomu trudności pucharu za przejście.

 

Sprawdziłem to i działa ;) od wczoraj mam platynę.

 

oryginał wątku znajduje się tutaj

 

 

 

A co do samej gry- jest po prostu piękna. Przy trybie dla jednego gracza spędziłem niecałe 30 godzin, teraz czas na multi :)

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...