Skocz do zawartości

Super Stardust HD


ziemia1

Poziom trudności Trofeów  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Super Stardust HD?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      5
    • Trudne
      4
    • Endless!
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gra oszukuje, wlaczylem sobie stoper i gralem w endless zginalem przy 7:20 a trophy sie nie aktywowalo

 

 

 

To cos dziwnego,tez robilem ze stoperem i rowne 7 minutek;)

 

Po ciezkich bojach jest "Calaczek":)

Gratki faranell (pierwszy polski calak na PS3??)

 

 

 

Dzieki;) No wiesz nie wiem czy pierwszy,ale nikogo nie spotkalem kto ma 100%;)

Odnośnik do komentarza
Dzieki;) No wiesz nie wiem czy pierwszy,ale nikogo nie spotkalem kto ma 100%;)

rowniez gratuluje :) zauwazyles o ile podskoczyl pasek "expa", gdy zdobyles platyne? i ktory masz teraz lvl? :) (bo zakladam ze tylko w stardust zdobywales, bo gdzie indziej sie jeszcze nie da)

 

 

Oczywiscie tylko stardust;) Lvl 2 i brakuje kawaleczke do 3;) EDIT(no troszke wiekszy kwaleczek;D tak 1/4)

A platyny sie nie dostaje w SS niestety,jest 9 bronzow.6 srebrnych i 2 zlote;) Po nowym updejcie firmware 2.41 zmienila sie ikonka Platinum,teraz pucharek wyglada zacnie.

 

Deadeye mozesz sam sprawdzic na friendliscie ;)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza
Dzieki;) No wiesz nie wiem czy pierwszy,ale nikogo nie spotkalem kto ma 100%;)

rowniez gratuluje :) zauwazyles o ile podskoczyl pasek "expa", gdy zdobyles platyne? i ktory masz teraz lvl? :) (bo zakladam ze tylko w stardust zdobywales, bo gdzie indziej sie jeszcze nie da)

 

 

Oczywiscie tylko stardust;) Lvl 2 i brakuje kawaleczke do 3;) EDIT(no troszke wiekszy kwaleczek;D tak 1/4)

A platyny sie nie dostaje w SS niestety,jest 9 bronzow.6 srebrnych i 2 zlote;) Po nowym updejcie firmware 2.41 zmienila sie ikonka Platinum,teraz pucharek wyglada zacnie.

 

Deadeye mozesz sam sprawdzic na friendliscie ;)

faranel sam zrobiles co-op??? ustawiles sie na srodku wlaczyles bron na zloto i strzelales dookola?

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Sam robilem,ale staralem sie jak najmniej strzelac,jak zaczniesz od razu nawalac to bedzie sie pojawiac duzo "kamieni". Ustawilem sie na srodku,tam lataja cos 4 kawalki na samym poczatku,przez jakies 1:30 udalo mi sie zostac w jednym miejscu,czasami trzeba sie odrobine ruszyc to spokojnie da rade nawet samemu 2 statki;) A potem to juz ogien i walic w to co sie zbliza.

Odnośnik do komentarza
Update do wersji 4.0 Stardusta pojawia się automatycznie po włączeniu gry? Czy trzeba jakoś innaczej do niego podejśc?:)

 

Automatycznie po wlaczeniu gry.

teraz nie - przynajmniej mi sie nic nie wlacza. domyslam sie ze patch wycofali razem z 2.40, i do teraz nie wprowadzili.

 

//no chyba ze ten patch sciaga sie tylko posiadaczem solo packa? ja go nie mam, ale wydaje mi sie ze patch i tak sie sciagnie?

 

 

Faranel jaki masz id? Bo nie masz w profilu forum a kilkudziesieciu stron spisu posiadaczy ps3 nie bede przeszukiwal xD

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
Update do wersji 4.0 Stardusta pojawia się automatycznie po włączeniu gry? Czy trzeba jakoś innaczej do niego podejśc?:)

 

Automatycznie po wlaczeniu gry.

teraz nie - przynajmniej mi sie nic nie wlacza. domyslam sie ze patch wycofali razem z 2.40, i do teraz nie wprowadzili.

 

//no chyba ze ten patch sciaga sie tylko posiadaczem solo packa? ja go nie mam, ale wydaje mi sie ze patch i tak sie sciagnie?

 

 

Faranel jaki masz id? Bo nie masz w profilu forum a kilkudziesieciu stron spisu posiadaczy ps3 nie bede przeszukiwal xD

 

No to lipa jak jeszcze patcha nie macie,powinni go dodac od razu,jaki maja teraz problem jesli dali juz poprawiony firmware? Deadeye,raczej dodatek nie ma tu nic do gadania,przynajmniej na 2.40 to mi sie sciagnal patch bez tego,a moj ID to "faranel" przez jedno L na koncu;P

Odnośnik do komentarza
No to lipa jak jeszcze patcha nie macie,powinni go dodac od razu,jaki maja teraz problem jesli dali juz poprawiony firmware?

patch do stardusta tez mial buga, zawieszal sie przy instalacji gdy wlozona byla dowolna plyta do napedu ps3. nie wiem czy to blad 2.40, czy samego patcha, ale pewnie dlatego tym razem przetestuja go pozadnie zanim opublikuja. mam nadzieje ze bedzie to szybko, bo dalej nie mam zadnej gry w ktorej mozna zdobyc trophies ;/

Odnośnik do komentarza
No to lipa jak jeszcze patcha nie macie,powinni go dodac od razu,jaki maja teraz problem jesli dali juz poprawiony firmware?

patch do stardusta tez mial buga, zawieszal sie przy instalacji gdy wlozona byla dowolna plyta do napedu ps3. nie wiem czy to blad 2.40, czy samego patcha, ale pewnie dlatego tym razem przetestuja go pozadnie zanim opublikuja. mam nadzieje ze bedzie to szybko, bo dalej nie mam zadnej gry w ktorej mozna zdobyc trophies ;/

 

 

Ja mialem plyte w napedzie i instalacja patcha do SS przeszla bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
No to lipa jak jeszcze patcha nie macie,powinni go dodac od razu,jaki maja teraz problem jesli dali juz poprawiony firmware?

patch do stardusta tez mial buga, zawieszal sie przy instalacji gdy wlozona byla dowolna plyta do napedu ps3. nie wiem czy to blad 2.40, czy samego patcha, ale pewnie dlatego tym razem przetestuja go pozadnie zanim opublikuja. mam nadzieje ze bedzie to szybko, bo dalej nie mam zadnej gry w ktorej mozna zdobyc trophies ;/

 

 

Ja mialem plyte w napedzie i instalacja patcha do SS przeszla bez problemowo.

wiadomo ze nie wszyscy, ale jakas tam czesc osob miala problem z tym patchem - nie wiem czy przez firmware czy wina byl sam patch. w kazdym badz razie, patch juz jest - wlasnie go sciagam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...