Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Prodigy

Featured Replies

Opublikowano

Najlepszy elektroniczny album ever.  :lapka:

xD

 

weź sobie posłuchaj 76:14, Tri Repetae albo Selected Ambient Works a potem pisz takie bzdury

  • Odpowiedzi 462
  • Wyświetleń 138,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Nowy singiel i nowy album  

  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pisałem odnośnie "powera" a nie oceny Jak się mam czepiać to dla mnie wokal pojawia się za często i ten arcade synth faktycznie łagodzi całość.      edit      BOOM     

Opublikowano

słuchajcie go albowiem prawde powiada

 

:banderas:

Ale tego po kucu bym sie nie spodziewal, znasz jakis ambient poza tym?

Opublikowano

SAW Apex Twin bardzo szanuję, ale stawiać mi ambient i jego odmiany ponad rave, to jak przekonywać fana TOOL i Pantery że rock jest lepszy od metalu. Weź już wydoroślej z tego hipsterstwa Bambi.  :pawel:

 

 

 

 

 

Opublikowano

Prodigy i rave?? Raczej nie, dobry rave z 2015 ktory naprawde oddaje klimat lat 90 to Missqulater, polecam

Indulge yourself in breakbeat nostalgia expertly crafted for the 21st century. Japanese artist Missqulater aka Keyday Kirze delivers 4 tracks of playful rave-influenced braindance.

Human Traffic sampling 'Bruva Gonna Take You There' is bursting with the infamous hoover sound from the Roland Alpha Juno (Second Phase - Mentasm et al) and the rest of the EP follows suit with tracks reminiscent of the likes of T99 and DJ's Unite. They Rave Us reboots a genre from the golden years of electronic music and has lots of fun in the process.

Edytowane przez Sugan

Opublikowano

SAW Apex Twin bardzo szanuję, ale stawiać mi ambient i jego odmiany ponad rave, to jak przekonywać fana TOOL i Pantery że rock jest lepszy od metalu. Weź już wydoroślej z tego hipsterstwa Bambi.  :pawel:

Napisałeś elektronika więc odniosłem się do całego gatunku.

Opublikowano

Trochę captain obvious, ale bez uciekania się we własny gust i tak obaj nie wskażemy właściwego #1 więc... ¯\_(ツ)_/¯

Opublikowano

elektronika to nie jest gatunek :P:)

Opublikowano

No ty też jakos nie imponujesz :( Znalazles juz gdzie u prodigy jest breakcore i "electronic"?

Opublikowano

Oczywiście, że w utworach Liama słychać Breakcore, tak samo jak Techno czy między innymi Rave. Nie mówię, że są to utwory w 100 procentach w danym stylu.  Prodigy nie można zaszufladkować i przypiąć metkę "techno" czy cokolwiek innego. Sam Howlett często powtarza, że muzyka The Prodigy jest ciężka do sklasyfikowania. Ostatnio, przed premierą nowego albumu " Wall of Death" określił  jako  "techno terror".  W ogóle ten kawałek jest ciekawy bo nie ma stałego BPM. Także momentami zapierdziela jak jakiś hardcore  z lat 90. Muzyka The Prodigy to fuzja różnych gatunków, drogi e-kolego.

Elektronika a właściwie Electronica to oczywiście jest gatunek czy tam styl muzyczny masz taką zakładkę chociażby na BP https://pro.beatport.com/genre/electronica/3  No chyba, że cię źle zrozumiałem. 

Edytowane przez chris85

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ten klip to mocne Top 3, ale #1 jest imo Breathe. Ma miażdżącą jaja stylistykę i klimat. :banderas: 

 

Czy tylko ja zauważyłem że jeden z najlepszych tracków na TDIME to zrzynka z najlepszego singla IMD(?):

 

https://www.youtube.com/watch?v=h3nXMTz230I

 

 

 

 

Opublikowano

Ten klip to mocne Top 3, ale #1 jest imo Breathe. Ma miażdżącą jaja stylistykę i klimat. :banderas:

 

Czy tylko ja zauważyłem że jeden z najlepszych tracków na TDIME to zrzynka z najlepszego singla IMD(?):

 

https://www.youtube.com/watch?v=h3nXMTz230I

 

 

usłyszane za pierwszym razem, ta podje.bana linia basowa i organki z take me to hospital , a w rebel radio są dokładnie te same elementy perkusyjne co w ich jednym klasycznym singlu. W którymś tam numerze pojawiają się też organki z omena i gdzieś tam jeszcze coś, ale nie chce mi się szukać. No ale w końcu ten album to zbiór odrzutów z IMD, więc nie ma co się dziwić.

Opublikowano

No już nie przesadzaj, wspomniana zrzynka, Destroy, Rhytm Bomb, Wall Of Death, czy tytułowy TDIME wyszły im bardzo spoko. 

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:obama:

https://www.youtube.com/watch?v=gYKxfx2USWA

:banderas:

 

Cala plyta to ma takie (pipi)niecie ze nie moge sie pozbierac. Uszy bola ale warto!!!!

 

Najlepsze w niej to ze kazdy znajdzie na niej cos dla siebie i czesto kazdemu podoba sie co innego <3

 

+9/10 Jako album chyba druga najlepsza plyta Prodigy do tego wyszla jeszcze EPka The Night is My Friend ktora tez jest za(pipi)ista <3

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
Opublikowano

może być, brakuje mnie trochę yebnięcia, trochę to za grzeczne, za wolne

Edytowane przez sosnaa
twoja stara

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.