Skocz do zawartości

X-Blades


Dr.Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer HD

 

Jeśli chodzi o mnie, trailer nie przekonał mnie specjalnie do tej produkcji, przegadany, i powiedziałbym że mało co pokazano, ale i tak lepsze to od prostoplasty teasera.

 

Oficjalna Strona - http://www.x-blades.com/ , całkiem........ wypchana O_O.

 

Tekst zaczęrpnięty z gry-online.pl

 

Oniblade(Rosyjski tytuł) to trzecioosobowa gra akcji, wizualnie przypominająca m.in. produkcje z Kraju Kwitnącej Wiśni takie jak Devil May Cry. Niech jednak nie zmyli was mangowa kreska - za stworzenie tego projektu odpowiedzialni są ludzi z rosyjskiej firmy developerskiej, Gaijin Entertainment, którzy w swoim portfolio mają dwie części gry Adrenalin czy Paragraph 78.

 

W Oniblade wcielamy się w postać skąpo odzianej i dość ponętnej bohaterki, która do swoich niezaprzeczalnych, zewnętrznych atutów dołączyć może znajomość magii, sztuk walki oraz umiejętność posługiwania się dwoma mieczami, posiadającymi dodatkowo właściwości typowe dla broni palnej. Jedną z najważniejszych cech gry jest nieliniowa fabuła, która koncentruje się wokół tajemniczego artefaktu, straszliwej klątwy i zagadek starożytnych cywilizacji.

 

Decyzje podejmowane w kluczowych momentach rozgrywki wpływają na rozwój późniejszych wydarzeń, a w efekcie na aktywację jednego z dwóch zakończeń zabawy. Na gracza czeka 20 dużych i bajecznie kolorowych lokacji, pełnych mrocznych przeciwników. Do ich eksterminacji wykorzystać możemy wspomniane już miecze, jak również bogaty arsenał innych broni oraz 14 rodzajów zaklęć. Dodatkowo nasze umiejętności jak również bronie możemy ulepszać, zyskując dzięki temu większą siłę przebicia Oprócz tego nasza bohaterka może zmienić swoją postać zyskując dodatkową moc oraz szybkość.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale trzeba przyznać że mimo wszystko screeny z gry są interesujące. Co do samej postaci to wygląda trochę..... jak Nariko O_O. Również jednak nie uważam by ten tytuł był Bóg wie czym, robią go Ruscy (w dodatku nie mają Bóg wie jakiego dorobku, zrobili serię Adrenalin, PC-towego ,,Burnouta", robią też nową część Il-2 Sturmovik, na PS3 i Xboxa).

 

- Mamy gameplay - http://www.gametrailers.com/player/38922.html

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ta gra sama w sobie ma problem. Jest tak kolorowa i "głupawa" (wystarczy popatrzeć na trailery) a jednocześnie brutalna, wniosek ? - za głupia dla starszych, nieodpowiednia dla młodszych. Tytuł jak z GaCka wzięty szczerze mówiąc (bez tej krwi rzecz jasna :P).

 

BTW - Edycja Kolekcjonerska...

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Ale trzeba przyznać że mimo wszystko screeny z gry są interesujące. Co do samej postaci to wygląda trochę..... jak Nariko O_O. Również jednak nie uważam by ten tytuł był Bóg wie czym, robią go Ruscy (w dodatku nie mają Bóg wie jakiego dorobku, zrobili serię Adrenalin, PC-towego ,,Burnouta", robią też nową część Il-2 Sturmovik, na PS3 i Xboxa).

 

- Mamy gameplay - http://www.gametrailers.com/player/38922.html

Wyglada jak Nariko? W ktorym momencie :lol:

Rozwalil mnie jej design, wielkie buciory, podkolanowki i te stringi :lol: Dziekuje postoje bo ta "Britney" wogole do mnie nie przemawia ;)

Odnośnik do komentarza
Wyglada jak Nariko? W ktorym momencie

Chodziło mi wtedy o posturę, nie ogólnie o wygląd XD (przy niej Nariko to miss 2009 of course :P).

Wkurza mnie właśnie desing tego tytułu, przypomina mi tytuły w jakie człowiek mógł się zagrywać na GC, ale jest niepotrzebnie brutalny, tak mielibyśmy 1 kolorową platformówkę z blondi :P.

 

Taaa Ruscy potrafią ......... (robić mange).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie wiązał bym z tą grą dużych nadziei.. to actionRPG a nie platformówka... Takie mangowe diablo w3d.. W sumie to przypomina mi trochę .HACK z PS2ki

 

Wiązałem spore nadzieje z nowymi przygodami księcia.. niestety zawiodłem się... rozgrywka jest za prosta...poziom trudności... jakiej trudności tu powinien byś stopniowany posiom łatwości :huh: (chcesz grać na Easy, Very Easy czy na Autoplay ) w pewnych momentach gra kojarzy mi się z sonikiem... magiczne trampoliny.

Edytowane przez Kenet
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Przeszedłem, wbiłem platyne i gra raczej łatwa:)  Żaluje tylko że pierwsze przejście wziąłem na Hard, bo było trudniej niż później na Pro i trzeba się było sporo namęczyć. Gra nawet przyjemna, za 40/50 PLN mozna nawet spróbować.  Niezadługa, bo zbyt długie bardziej mnie męczą niż sprawiają frajdę.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...