Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Korekado z Kojima Productions i Kenji Saito z Platinum Games'][/color]

W rozmowie z Official Xbox Magazine, opowiadali o pomysłach na przeciwników Raidena oraz zmianach, jakie zaszły na tym polu po oddaniu projektu w ręce Platynowych:

 

 

"Byliśmy pewni, że bossowie, jakich opracowaliśmy na potrzeby Metal Gear Solid: Rising, byli jednymi z najlepszych w serii, ale Saito z Platinum Games przyszedł i powiedział, że starcia z szefami w Revengeance będą wyglądały inaczej.

 

Muszę przyznać, że bossowie w Metal Gear Rising są unikatowi, a pojedynki z nimi wyjątkowe. Zrozumiałem, że dynamiczny model rozgrywki, jaki wprowadziło PG, nie pasował do pierwotnego koncpetu bossów, gdyż starcia z nimi miały bardziej charakter bezszelestnej infiltracji."

 

Keiji Saito z Platinum Games dodał:

 

"Ostatecznie, najważniejszy koncept gry, który pozostał niezmieniony, to świat Metal Gear."

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Fajne to demko :) na początku nie ogarniałem sterowania, ale szybko sie przyzwyczaiłem. sa jakies błedy, słabsze tekstury, gra wysypuje konsole po wciśnięciu L2+UP na prawym analogu + jakis dowolny przycisk geometryczny, gdzies tam nie mozna wejscjak się potnie otoczenie, etc, ale to nie wazne - jest FUN!

 

bardzo przyjemnie się gra. wiem jedno - nie można doszukiwać się w tym magii MGS-ów. Ja się nastawiłem psychicznie na to, że to jest Vanquish 2 czy cos w ten deseń :)

Odnośnik do komentarza

a nie przypadkiem we wtorek podobnie jak usa?

 

mam wrażenie ze jak kiedyś na coś polowałem w japońskim pss to pojawilo sie okolo północy we wtorek

 

chociaż moge sie mylić

 

 

 

a co do samej gry to ostatnie folmiki dają niezłe wrażenie, może troche jest obaw o samograj i QTE ale mimo wszystko jest też kozacko i ciekawy design, o wiele wieeeeele lepszy wg mnie niż DMC

powiem wiecej - jak patrze na te po(pipi)ane lokacje, jeszcze bardziej po(pipi)anych wrogów i walczącego z nimi emo pedałka to DMC wydaje m i sie naprawde nędznym slasherem w porównaniu z MGR (który ma ciekawszy designs). nie mowie o samym stylu walki bo nie gralem , chociaż ten z MGR też wydaje sie ciekawszy, ale design i cala otoczka wizualna o wiele bardziej mi pasuje w MGR, jednak dmc wszystko jest totalnie od czapy i surrealistyczne, a ja wole twarde podstawy i twarde pole walki, nie zależy mi na walce na odwóconej tęczy albo innych magicznych badzieiwach (a ogolnie to kiedyś lubiłem dmc więc moja ocena nie wynika z hejterstwa tylko raczej z zawodu jakiego doznałem widząc jakiego cudaka wyprodukowali)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja wiem, że to tylko videa gamez, ale no ku rwa to mi popsuje cały dzień, czekalem na to z niecierpliwośćią od tygodnia. mogli chociaz uprzedzic, nie czekac do ostatniej chwili, zebysmy sie sami dowiedzieli. nie, konami, nie kupię waszej gownianej kolekcji przecietnych gierek o robotach tylko dla dema, fuck off. no ja (pipi)e, przeciez to darmowa reklama gry. moze są niepewni jakości? no żałosne po prostu

Odnośnik do komentarza

Dobre i to bo bez demka nie łyknę. DmC po filmikach zapowiadał się na mega szpil, a gdy zassałem demko nawet nie zdołałem go ukończyć...

imho DmC jest wlasnie kozacki w kazdym aspekcie. mimo iz rozprucie dema na Dante Must Die nie jest wcale trudne, tak klimacik jest masakrycznie dobry i system walki tez spoko. imho lepsze niz to co jest tutaj pokazane. (maly ludzik podniosl 10000 tonowego robota, i pokroil go mieczykiem z lego na salami).

 

aha i chcialbys zobaczyc w ktorym miejscu nowy Dante jest emo. 100 razy lepszy niz to:

dmc1-dante2.jpg

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...