Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie taki powinien byc, rekawy od koszuli powinny byc dluzsze od rekawow od swetra powinny wystawac 2-5cm za rekawy od swetra, osobiscie sweter mi sie nie podoba nie lubie takich dekoltowanych na guziki wole moje w romby :P ale koszula fajna :)

 

pasek by ci sie przydal :P

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

Może to wina spodni, nie noszę paska, bo są idealnie dopasowane do bioder, stąd przy założeniu paska po prostu mnie to upija, a tak szczerze, to z lenistwa nie chciało mi się przewlekać paska. Jak bym je normalnie założył jak każde portki z paskiem, to cardigan wyglądałby na dłuższy, a tak portki wiszą mi na biodrach i efekt znawcy mody z forum pe od razu dojrzeli :/

 

No nic, XL wyglądał na mnie fatalnie, długością był aż do jajek, poza tym na brzuchu właśnie był bardzo luźny, jakby zrobiony dla typów z oponą. Nie miałem wyjścia, wziąłem Lkę.

 

Niedawno przymierzyłem go do białej koszuli calvina, bardziej wyciągnąłem mankiety i wyglądałem naprawdę nieźle. Aż byłem zdziwiony, że z kilku tak prostych szmat można uzyskać elegancki wygląd.

Odnośnik do komentarza

Sweter jest dobrej dlugosci, nie wiem co wam nie pasi? Fakt, brakuje paska to raz, dwa kolor spodni i kolor swetra jest zbyt podobny, powinna byc wyrazna roznica. Brakuje troche krawata "sledzika". Gernalnie taki styl 'ucznia z dobrej angielskiej uczelni' w ogole mi nie lezy i sweterka z dekoltem bym nie przywdzial, ale fit ogolnie oceniam pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Niestety slabo. Bo:

 

-te nike zbyt jaskrawe, zbyt ju ken dens, zbyt gimbusowskie, to niewazne, ze sa rare czy cos, sa slabe, brakuje, zeby tylko w ciemnosci swiecily;]

-bluza za duza, za dluga, zwlaszcza do rurek, powinna byc do polowy rozporka max, bardziej slim fit, jak dol ciasny, to gora nie powinna byc bagi

-kolor bluzy - ojej:(

-maczing, ok, spoko, ja tego tak do konca nie uznaje, kojarzy mi sie z ciołkami z pfs ('noł maczing, wiec slabo')

 

Generalnie, jestem na nie;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...