Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem,że dorosły facet, a tu małolat. Nie podoba mi się i koszulka i spodnie. Spodnie niczym chłopaki z dyski, a koszulka taka nie bardzo. Nie założyłbym tego, ale jak bym miał wybierac, spodnie czy t-shirt to z dwojga złego wziąłbym koszulkę, bo to, co masz na (pipi)e to porażka.

 

BTW. coś słabo zajechany i dek i kółka, traki nie mają żadnego śladu, żeby w ogóle na jakimś murku były, to samo tyczy się blatu. Przyznaj, kupiłeś deka na podryw? Dek elementa za 250zł, no no, ja zawsze kupowałem tańsze Enjoia. Do tej pory wożę w bagażniku dobrze skompletowany dek, bo czasem mnie nachodzi na parkingu zrobić variala i schować deka na najbliższy miesiąc tam, gdzie jego miejsce :)

Odnośnik do komentarza

hehe, troche mnie rozbawiles :)

kółka nie są takie brudne bo caly czas lał u mnie deszcz a ze jezdzic sie chcialo to p(pipi)lem po dywanie :D

no czlowieku- nowa deska, dlatego jeszcze nie dojechana. Poza tym jesli chodzi czy o cos potrafie to tylko kickflipa, varial i shove-ita , bez zadnych grindów i udziwnien.

a co do zdania o ubiorze to sie czepiac nie bede ;] o to przeciez mi chodzilo

btw. spodnie kupione w skateshopie ;]

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Oj Tori nie pisz jaki jesteś elo bo... Screenshot or it didn't happen. Kolega może zaczyna, a Ty musisz mu od razu nawrzucać. Za deck dał 250zł, ale to jego sprawa. Ma pieniądze więc go stać i chyba z tego powodu nie musi kupować tańszych. A to, że fotka robiona w klatce, a nie akcji to również jego sprawa. Ja sam gó.wno umiem na desce, ale się z tym nie kryję i wiele osób wie, że śmigam. Wiem też, iż nie skończę ze sk8boardingiem prędko bo sprawia mi to dużą przyjemność, nawet najgłupsze ollie na flat'cie.

 

A apropo ubioru ChOomika, nie moje klimaty. Nie preferuję workowatych ciuchów. Jedynie podoba mi się longsleeve, sam czasem noszę.

Odnośnik do komentarza

Tori coś tam smigał, były zdjęcia i gify. Dzięki niemu nauczylem się shove-it'a bo w lol-u był tutorial. Dzięki Ci za to Mateuszu :*

 

Wiem też, iż nie skończę ze sk8boardingiem prędko bo sprawia mi to dużą przyjemność, nawet najgłupsze ollie na flat'cie.

O to to to, kurwa!

Odnośnik do komentarza

No jeździłem jakieś 6 lat, teraz nie śmigam ze względu na pracę i treningi, ale klimat mnie trzyma, wożę od 1,5 roku w bagażniku zawsze deka i często jak na parkingu gdzieś zatrzymuję się na szluga, to powymiatam 15 minut, żeby zasilić trochę tej brakującej energii.

 

Też twierdziłem, że z tym nie skończe, ale w pewnym wieku naprawdę czas bywa upierdliwy, a wiodomo, że na dek zawsze 2 godziny dziennie nie wystarczyły. Ale jak widzicie zajawka trzyma i na bierząco sprawdzam nowe filmiki na necie i oczywiście w empikach zawsze zahaczę o Info (przez rok mnie sponsorowali ;)).

Odnośnik do komentarza

Tori, doceniam. Fajnie, że byłeś [lub jesteś] w tym dobry, bo w sumie nie sponsoruje się byle kogo. Ale nie ma co gadać na kogoś, że jest pozerem. Jakby tak każdy reagował to dzisiaj nie byłoby wielu prosów. Po prostu po pewnym czasie człowiek sam sobie zdaje sprawę, że śmiganie na desce to nie tylko lans, ale także cała otoczka, klimat czy ogólnie zajawka.

 

Jest gdzieś na forum temat o skateboardingu?

 

A teraz wracamy do -:Pokaż jak się nosisz:-

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
(nieaktualna, ale fajna fota)

 

l_1bff18b0f05468a5a525bd4023338c05.jpg

Strasznie choruje na koszulki z oldschoolowym logiem adaska a nie potrafie sie doszukc... :/ Zazdroszcze Ci jej

A ja tak swoja droga w tym sezonie wklrecilem sie w pulowery :P Dajcie wiare albo i nie ale wyzbylem sie wszystkich bluz jakie mialem i nosze teraz tylko je! Przy weeakendzie postaram sie pierdyknac kilka fotek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...