Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Beka Wnusiu
Problemem kompletów banny'ego i podobnych, który niszczy cały efekt i ogólnie obrzydzaja wygląd, są spodnie. Według mnie przynajmniej połowa jego "fitów" by wyglądała ok, gdyby nie te wąziutkie spodnie. Powstaje troszkę karykaturalny kształt, a jak się do tego walnie jęzory butów na wierzch, to już koniec. Tu nie chodzi o gust, czysta estetyka.

 

Wąskie spodnie sa ok

 

Hrubaz, niestety do tego co zalozyles trzeba miec cialo, a nie ta watla klatke, barki i chudziutkie raczki ktore ty prezentujesz, bo naprawde wyglada to jakbys wrocil wlasnie z parady. Zrob z soba cos albo zacznij nosic szersze ciuchy, przynajmniej na gore.

 

Moim zdaniem dla osoby bardzo szczuplej lepiej pasuja, mniejsze, odrobine obcisle ubrania niz szerokie szmaty, wiem po sobie

Odnośnik do komentarza

Bo ja Wam powiem jak to z Hrubazem jest. Zobaczył chłopak na forum parę fitów, przerzucił dziadkowi szafę, wygrzebał trochę swoich ciuchów i tak: cardigan od dziadka, koszulka z targu za 5zł (3szt w cenie 1dnej), trampki z targu za 9zł, spodnie sprzed 5 lat, jak jeszcze miał 150cm (teraz ma 156cm). I powstał fit, który widzimy.

 

Hrubaz, komu byś nie pojechał po avatarze i tak ten fit będzie tragiczny (chociaż podejrzewam, że Bannemu się spodoba ;))

Odnośnik do komentarza

Jak pierwszy raz zobaczyłem te zdjęcie to pomyślałem, że koleś specjalnie dla żartów zrobił tą fotkę i wrzucił tu by zrobić bekę, a on na serio chodzi w takim czymś oO Nie dość, że sweterek we wsi szyty, to w dodatku śmiesznie pozapinany oraz źle się kontrastuje z kolorem koszulki.

Odnośnik do komentarza
223018.jpg

 

Ostatnio chodze w skórze i hawajce naraz, bo nie wiadomo czy jest cieplo czy zimno, takie połaczenie cinkciarza z miami z paserem z warszawskiej pragi. Na tshircie orzeł z avatara, czyli Flava from Poland by Cybe (http://www.break.pl/images/news/813.jpg) Przekozak.

 

 

Normalnie ;d jak człowiek nie ma żadnych pedalskich dodatków

Odnośnik do komentarza

W ogole jaki cwaniak, zdjecie zrobil z kolezanka i nawija w poscie o ubraniu :>

 

Rada dla was obojga: UMYJCIE BUTY, BO SA STRASZNE, OKROPNE

 

EDIT Ide na dol po jakas pare butow, musicie zobaczyc jak wygladaja buty o ktore sie dba, zaraz wracam

 

EDIT2 Silwuple wlala (reklama Meglio)

dsc01056m.jpg

Te buty kupilem dokladnie rok temu. Przechodzily lato, jesien i wiosne, zime przezimowaly w szafie. I przejda jeszcze to lato i nastepne. Oprocz troche pogietego toeboxa (za duzy rozmiar) i naturalnego zzolkniecia midsole'a sa po prostu jak nowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...