Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to tu sie chyba wszyscy zgadzają. Koszmarny fit. Paskudne buty, okropna czapa, koszula po dziadku, spodnie ze smietnika, a w dodatku nic tu do siebie nie pasuje.

 

Zawiodłem się:(

Odnośnik do komentarza

hmm normalnie ubiór nie wzbudza we mnie emocji ale to co zobaczylem zwaliło mnie z krzesła ;p

 

wyglada jak ślepy żul ktory nawet nie wiedzial co na siebie zakłada i wyjmowal losowo jakies szmaty ze śmietnika :P

 

nic do siebie nie pasuje

 

buty dresiarza z lat 80-90

spodnie żula albo mega nerda z tych samych lat

koszula zwykla, ale nie pasuje do niczego

kurka niewiele widac oprocz tego ze czarna tez nie pasuje (czy to nie jest taka niby skóra stylizowana na używaną kurtke żula?)

twarz jedyny plus ze zasłonięta

czapka za(pipi)ana drwalowi za(pipi)iscie nie pasuje do reszty a sama w sobie też marna (juz koszula drwala byla by lepsza niz czapka;p)

w dodatku tło - wyglada jak żluerska piwnica ;p

 

 

oczywiscie nie uwłaczając , ale serio jest to dosyc pechowy dobór ciuchów :P

 

 

ps moze jakis rózaniec by porpawil efekt?

Odnośnik do komentarza

nie wiem za abrdzo, od czego zaczac, koszula wystajaca z marynarki, marynarka zapieta na dwa guziki, nie , nie tedy droga kumplu ;-)

 

je.banny stylisto foruma. (pipi)a. Marynarka na 2 guziki obowiązuje wtedy kiedy pod spodem nie masz kamizelki. Poza tym 2 guzikowe marynarki sa modniejsze!

Widzisz banny co żeś zrobił? Teraz ludzie będą wygrzebywać posty z 2006 roku, w których pojechałeś ich styl i obok będą wklejać Twoj fit "do_pola_buraki_dziabać"

 

Swoją drogą co jest złego w 2 guzikach w marynarce i wypuszczonej sportwej koszuli do sportowej marynarki? W spodnie wkładałem jak mi mama kazała bo apel w szkole był.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...