Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem kiedyś to wrzucam, zeby nie było, ze tylko krytykuje a nie pokazuje jak chodze

 

 

Nie widac bajerow (a te uwielbiam), butów, zegarka, paska, okularów, brasoletki, ale nie o to w tych chodzi.

 

http://img718.imageshack.us/i/dscn0479i.jpg/

 

 

Bluza reserved

spodnie Wrangler

koszulka h&m

 

buty?

 

ogolnei moze byc. troche jak chev chelios xD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda ze calości nie widac. Spodnie wydają sie nieco za duze w pasie albo to tylko takie ujęcie. Bluza fajna, koszulki dopatrzec sie nie moge za cholere. Kolorystycznie nic szczegolnego. Jakieś ciekawe buty by mogly poprawić ogolny odbior tego mrocznego ubioru ;D no i jak napisales szkoda tez ze nie widac bajerów bo nadałyby smaczku

Odnośnik do komentarza

Wczoraj postanowiłem nowe spodnie przymierzyć (na pewno nie są za duże w pasie, bo do pasa nawet nie dosiegają - to biodrówki) to zrobiłem fote, a nie bede przecież szukał specjalnie sciany i ubierał wszystkich gadzetów, ktore na codzien noszę, a te troche rozjaśniają image (np. brązowa skórzana torba, szara czapka, czy ciekawe buty. Jak bedzie mi sie chciało to kiedyś coś wstawie na poważnie

 

Kolorystycznie, hm. Lubie czarny :blush:

Odnośnik do komentarza

Obiecałem kiedyś to wrzucam, zeby nie było, ze tylko krytykuje a nie pokazuje jak chodze

 

 

Nie widac bajerow (a te uwielbiam), butów, zegarka, paska, okularów, brasoletki, ale nie o to w tych chodzi.

 

http://img718.imageshack.us/i/dscn0479i.jpg/

 

 

Bluza reserved

spodnie Wrangler

koszulka h&m

tyle się tu udzielasz, że aż się spodziewałem czegoś naprawdę dobrego. mogłeś włożyć te wszystkie dodatki, bo z combo czarna bluza + czarne spodnie + koszulka o nieładnym zielonkawym odcieniu naprawdę nie poszalałeś. wszystko oprócz tej brązowej torby, bo na 100pro dupnie będzie wyglądać do takiego czarnego zestawu

Odnośnik do komentarza

Przeciez pisze, ze nie chciałem cynic tylko raczej może nowe spodnie pokazać. Zwykły kazualnowy stroj na miasto. Jutro wrzuce fotke, UWAGA, z rozpiętą bluzą

 

 

stej tuned

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

 

do du.py wsadź <_<

 

 

 

Rozi masz o kilkanaście rozmiarów za duże spodnie. Chyba, że kupiłeś je jak ważyłeś 157kg, po czym ładnie schudłeś i chcesz się pochwalić przed forumową bracią swoimi osiągami. Jeśli tak nie jest, to fail

Niestety, ale mylisz się. Te spodnie to był jednorazowy wybryk i pomyłka. Zamawiałem mniejsze, ale okazały się bardzo wielkie.

Odnośnik do komentarza

Przeciez pisze, ze nie chciałem cynic tylko raczej może nowe spodnie pokazać.

 

 

 

Jasne...

...jesteś nikim...

 

czym miałem cycnic? czarną bluzą?

 

 

 

stona: wranglery za 140

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...