Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Prosto to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o ciuchy na rapsach. Niezmiennie ten sam styl. Klasycznie. Mass od czasów likwidacji serii 98 robi gó.wno. Stoprocent od pewnego czasu też jakiś shit dla gimbusów. Ecko zmieniło profil i tak naprawdę prosto to jedyna marka która pozostała taka sama jak na początku produkcji. To się ceni zwłaszcza, że ich ciuchy są najwyższej jakości. Mam ich ciuchy z początków i nigdy w życiu nie miałem tak długoletnich ciuchów. Bawełna miękka jak puch a nie jakiś szorstki shit który się rozciąga po praniu. Ciuchy same są dosyć skromne widać, że nie pod klaunową gimbernię.

 

10 letnia firma która rozpopularyzowała się polskim hip-hopem rofl
Co w tym śmiesznego?

 

I nie rozumiem JJ. Ja wiem, że ty człowiek starej daty i gdy ty śmigałeś na dachach to ja na papę mówiłem tata, ale świat się zmienił. Ludzie kupują samochody, jeansy są w każdym sklepie a nie tylko w pewexie, szczytem luksusu nie jest radyjko szarotka, a cytrusy można kupić także wtedy gdy nie ma świąt. Społeczeństwo się bogaci i teraz naprawdę nie jest szczytem snobizmu chodzić ubranym markowo od dołu do góry. Tyczy się to zwłaszcza facetów. Baby to sobie oblecą kilkadziesiąt sklepów, mają wszystko takie samo, robione na pęczki, ciuchlandy więc i ciuchy są tańsze. Facetowi ciężko jest się solidnie ubrać. Mniejszy wybór, mniejsza ilość sklepów + to, że facetowi starczy 5 koszulek, 2 bluzy i jedne buty powodują, że większość woli wrzucić coś oryginalnego, pewnego.

 

Powiem ci, że większość polskich rapsowych firm, robi naprawdę dobre jakościowo ciuchy. To nie jest tylko wyższa cena na metce bo jakiś raperzyna tak sobie ustalił. Generalnie te bardziej znane marki są pewne jakościowo i warte tych pieniędzy (nie mówię o jakichś koszulkach wypuszczanych okazjonalnie z powodu premiery płyty). Sam o tym nieraz gadałem ze znajomymi i jednogłośnie stwierdzają, że wolą odkładać dłużej na koszulkę prosto i mieć ją na lata niż kupić jakieś tshirty z reala, w których nawet spać się nie da. Zresztą co ja ci mówię. Idź sobie do sklepu weź koszulkę prosto czy stopro do ręki i zobacz, że mam rację.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie rozumiem co jest zabawnego w porownaniu qs do hf- wiadomo ze to dwie inne marki, ale qs u nas w polsce nie jest az tak popularny, co pewnie ma zwiazek z cena. sama jednak marka robi wiele bardzo eleganckich rzeczy, jak swetry, czy koszule w opcji 'smart'. mam niejeden ciuch tej marki, i niejeden ciuch z "wyzszej polki", jak boss, thf i wg mnie do ludzi "mlodych" (20-26) bardziej pasuje wlasnie taki lekko sportowy styl. bluza jak juz, to nie wielka, tylko na miare, minimalistyczna. jeansy tez z reguly fity, moga byc lekko baggy, bo dzisiaj to modne, ale zeby nie mialy szerokich nogawek jak typowe pory dla skejtow.

 

 

asfalt, ale jakoscia nie przyslonisz tutaj kroju ciuchu, ktory kojarzy sie z okresem dojrzewania i sluchania rysia peji...

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

A co jest nie tak z krojem koszulek Prosto? Sam sie w nie nie ubieram, ale kumpel ma i nie zauwazylem niczego dziwnego - ot, tshirt jak tshirt. W ogole co to za teksty o sluchaniu Rysia? Sam slucham hh, glownie tego co wychodzi z WJ i absolutnie nie uwazam zeby bylo w tym cos zlego. Puszczam sobie muzyke z glosnika w tramwaju? Zmuszam kogokolwiek do sluchania tego? Nie, wiec o co cho? Ze nie wypada? A moze w pewnym wieku 'nie wypada' juz pisac na forum o gierkach? A jednak nadal tu jestesmy...

Odnośnik do komentarza

wiek ma to do siebie ze jest wprost odwrotnie proporcjonalny do ilosc napisow na koszulkach

 

Nie.

 

Moda ssie. Niech każdy się ubiera jak chce, niech sobie ktoś będzie istnym billboardem - who cares? Jakiś Mikes przechodzący ten specyficzny okres nastolatka "jestem sarkastyczny, krytykuję wszystko, yeah" to raczej mało ważna przeszkoda. Pewna grupa ludzi lubi taki styl, inna nie. Jeśli lubisz się tak ubierać, czujesz się w tym pewnie i nawet jeżeli przez to czujesz się "markowo" - good for you i ubieraj się tak dalej.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wiek ma to do siebie ze jest wprost odwrotnie proporcjonalny do ilosc napisow na koszulkach

 

Nie.

 

Moda ssie. Niech każdy się ubiera jak chce, niech sobie ktoś będzie istnym billboardem - who cares? Jakiś Mikes przechodzący ten specyficzny okres nastolatka "jestem sarkastyczny, krytykuję wszystko, yeah" to raczej mało ważna przeszkoda. Pewna grupa ludzi lubi taki styl, inna nie. Jeśli lubisz się tak ubierać, czujesz się w tym pewnie i nawet jeżeli przez to czujesz się "markowo" - good for you i ubieraj się tak dalej.

Musisz więcej filmów oglądać bo mało wiesz o świecie :)

 

Wejdź jeszcze do tematu "pokaz swoją twarz" i napisz "wygląd nie jest ważny, niech każdy wygląda jak chce!"

 

I podłączam się pod 2Fasta, ciągle są pojazdy na bannego i każdego innego kto ubiera się tak jak wam się nie podoba, strasznie kłuje was to w waszą "męskość", że ktoś ma jakiekolwiek wyczucie w tej kwestii a nie bierze ze sklepu pierwsze dżinsy, ale jeśli ktoś obrazi wasz "styl" natychmiast zbierają się ludzie piszący 'OCH KAŻDY MA PRAWO UBIERAĆ SIĘ JAK CHCE, MODA NIE JEST WAŻNA, NIE MOŻECIE TAK KRYTYKOWAĆ"

 

To subforum śmierdzi hipokryzją

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najzwyklej na świecie nie wiesz co piszesz.

 

Wejdź jeszcze do tematu "pokaz swoją twarz" i napisz "wygląd nie jest ważny, niech każdy wygląda jak chce!"

 

Może to zrobię. Czy jest ważny, czy nie - to zależne od danej perspektywy człowieka. Poza tym nie wiem co w tym śmiesznego, to każdy ma wyglądać tak jak nie chce?

 

 

I podłączam się pod 2Fasta, ciągle są pojazdy na bannego i każdego innego kto ubiera się tak jak wam się nie podoba, strasznie kłuje was to w waszą "męskość", że ktoś ma jakiekolwiek wyczucie w tej kwestii a nie bierze ze sklepu pierwsze dżinsy, ale jeśli ktoś obrazi wasz "styl" natychmiast zbierają się ludzie piszący 'OCH KAŻDY MA PRAWO UBIERAĆ SIĘ JAK CHCE, MODA NIE JEST WAŻNA, NIE MOŻECIE TAK KRYTYKOWAĆ"

 

Haha. Ja rozumiem, że komuś może się nie podobać styl Soula - np. mnie się nie podoba. Tak samo jak banny'ego. Jedna sprawa powiedzieć, że nie podoba Ci się ten ubiór, a inna wyśmiewać, że ktoś bierze "pierwszy jeans z brzegu" i że ktoś czuje się markowo ubrany.

Odnośnik do komentarza
Najzwyklej na świecie nie wiesz co piszesz.

=(

 

 

a inna wyśmiewać, że ktoś bierze "pierwszy jeans z brzegu" i że ktoś czuje się markowo ubrany.

No patrz, ludzie są dla siebie niemili na forach, co to się dzieje z tym światem?!

 

Ogólnie, to sobie kpisz, poczytaj trochę to subforum bo wygląda to tak, jakbyś zwalił się tutaj w ciągu dwóch ostatnich stron i zaczął się mądrzyć. Przejrzyj ten temat, krytyka jest miejscami dużo ostrzejsza, w tym dużo bardziej personalna niż to co mamy tutaj, Jeśli cię boli, że zarzucam komuś bezguście, to co powiesz na wcześniejsze, jak ktoś nazywa kogoś pedałem? Serce by ci pękło.

 

Albo po prostu chciałeś się przyczepić biednego Mikesa bo ci kiedyś napisał że c(pipi) piszesz

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Albo po prostu chciałeś się przyczepić biednego Mikesa bo ci kiedyś napisał że c(pipi) piszesz

 

 

Rozgryzłeś mój ukryty motyw na piątkę z plusem.

 

W stosunku do Ciebie mierzi mnie fakt, że ktoś kto przekroczy 18tkę i ubiera się w Prosto (i czuje się z tym kul) to dla Ciebie jakiś żart. Mówisz tak jakby były jakieś sądne, ostateczne kryteria, które mówią kiedy dany ubiór staje się niedorzeczny. Czy sporo napisów na koszulce oznacza bycie niedojrzałym? Serio? Z taką "dozą krytyki" możesz się kochać z owczarkiem niemieckim.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię doskonale, ale uwierz mi kiedyś ubierałem się inaczej od jakiegoś czasu zmieniłem firmę/markę na PROSTO na bardziej spokojną, wcześniej był to mass czy ecko, które to był strasznie szalone, wiecznie coś naćkane na tylnej kieszeni spodni albo na bluzach coś tego typu

 

01_tnc.jpg

 

 

PROSTO, przy tym to dość klasyczny styl, nie ma na nich jakiś obrazków, faktycznie co nie które koszulki są przesadzone, ale takie spodnie czy bluzy są bardzo spokojne, delikatne podkreślenie napisem, tak jak na każdej bluzie innej marki, taki styl mi odpowiada i w nim się noszę, quicksilver mi zwyczajnie nie odpowiada, Każda firma marka ma swoje 5 minut, wcześniej ubierałem się w szersze spodnie z jakimiś naćkanymi tematami im więcej tym lepiej, a teraz jest PROSTO, bardziej spokojne i klasyczne a może kiedyś tam będzie quicksilver, po żyjemy zobaczymy.

 

 

Dokładnie. Prosto są to dosyć skromne ubrania. To samo tyczy się SSG. Ja nosze bardziej "nasrane" rzeczy, ale też bez przesady jak np. Ecko, Wrung, Mass Denim, Rocawear i inne. Ale (pipi)a... ktoś napomniał, że wygląd hiphopowca przypomina bananowca.. nigga pliz.. Banan ma 5kg żelu na łbie, pomarańczowa opalenizna, napompowane bajcepsy, od biżuterii ledwo chodzi, białe adidaski itd., więc jak masz pier.dolić głupoty to lepiej nic nie pisz.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Prosto są to dosyć skromne ubrania. To samo tyczy się SSG. Ja nosze bardziej "nasrane" rzeczy, ale też bez przesady jak np. Ecko, Wrung, Mass Denim, Rocawear i inne. Ale (pipi)a... ktoś napomniał, że wygląd hiphopowca przypomina bananowca.. nigga pliz.. Banan ma 5kg żelu na łbie, pomarańczowa opalenizna, napompowane bajcepsy, od biżuterii ledwo chodzi, białe adidaski itd., więc jak masz pier.dolić głupoty to lepiej nic nie pisz.

 

Nie no, z ciebie jest widze taki znawca bananow, ze sobie wstaw do avatara:

 

8890db10b86c794342041ae76906edc6_big.jpg

 

:good:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...