Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

o kur'wa od dzisiaj zmieniam ciuchy, absolutnie.

marynarka + rurki + beret i bede w pytke koles!

 

Ej,ej, nie spinaj posladow, naprawde slabo sie ubierasz:) Ale imo rurki + marynarka bo do Ciebie nie pasowaly ;)

 

nie spinam sie

 

 

nie Wam akurat oceniać, czy ja się dobrze ubieram czy nie, a combo, które podałem jest dla mnie porażkowe po prostu i dlatego je podałem :>

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie Wam akurat oceniać

To po chuj tu wrzucasz foty?

 

Napisz jeszcze, że nie takich kozaków już prałeś z foruma

 

 

 

nie wiem po co się spinasz. fot tutaj nie wrzucam, jedną wrzuciłem, z czystej ciekawości - na temat kołnierzyka się nie wypowiem, bo by się flejm wywiązał, ale taki na przykład Bartezoo, czy inne osoby, które mnie kilkanaście razy widziały, wiedzą w jakim celu on na tym zdjęciu występuje.

 

fragment z napier'dalaniem kozaków raczej już bardziej do Ciebie pasuje, to nie ja w stosunku do wszystkiego jestem krytyczny i to nie ja naigrywam się z e-kolegów <tupie nogą>

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Widze ze musze tutaj napisac druga juz Prawde, Daniel. Przypominam, ze pierwsza mowi, ze Adicolory z Allegro to podje.by. Natomiast druga brzmi: owszem, kolnierzyk w polo jest zaprojektowany po to, zeby go stawiac. Ale kur.wa polowki to wyjsciowo byly koszule dla tenisistow, ktorzy mogli sobie w ten sposob oslonic kark przed sloncem na korcie. Noszenie postawionego kolnierzyka jest trendy i kewl, ale chyba u was na wiosce. Identyczna sytuacja jak z noszeniem okularow przeciwslonecznych w cieniu i budynkach.

Odnośnik do komentarza
Widze ze musze tutaj napisac druga juz Prawde, Daniel. Przypominam, ze pierwsza mowi, ze Adicolory z Allegro to podje.by. Natomiast druga brzmi: owszem, kolnierzyk w polo jest zaprojektowany po to, zeby go stawiac. Ale kur.wa polowki to wyjsciowo byly koszule dla tenisistow, ktorzy mogli sobie w ten sposob oslonic kark przed sloncem na korcie. Noszenie postawionego kolnierzyka jest trendy i kewl, ale chyba u was na wiosce. Identyczna sytuacja jak z noszeniem okularow przeciwslonecznych w cieniu i budynkach.

 

 

 

przepraszam kur'wa bardzo - właśnie się spiąłem.

 

 

jeżeli porównujesz noszenie postawionego kołnierzyka w polówce (ale jak już napomniałem, w sumie nie mam się z czego tłumaczyć) do noszenia okularów słonecznych w miejscach, gdzie nie są one potrzebne, to... nie wiem.

 

 

 

poka fote Tomek, wyczaiłem już z Lucjanem za czasów podstawówki, przydałaby się jakaś aktualniejsza, to bym wiedział co założyc, jakie massy itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Kamaz pewnie chodzi w flanelach, glanach i w koszulkach ze szatanami dlatego się wykręcasz. O! <chaos_theory_mode_ON>

 

Hmm, nie:)

 

 

Zostawcie Legiona!! Znam gościa z 10 lat jak nie więcej i 2 raz go widze w postawionym kołnierzyku!! I bez kitu nie wyobrażam sobie żeby zaczął poginać w rurkach, sportowych marynarkach czy innych elo rap szalikach. On sie po prostu nie nadaje do bycia trendy.

 

Nie znam go, ale sie zgadzam;)

Odnośnik do komentarza

Kamaz to dopiero ma odwagę dobierać ciuchy. Przyjdzie czas, to zobaczycie, a Ty majkelek się nie tłumacz za Legiona, bo naprawdę koleś do polówki przywdział skejtowe brandy.

 

A co do rurek, kupiłem wąskie lewisy 3 lata temu, czarne, genialne. Znajdźcie mi podobny model czarny, prosty, bez praktycznie żadnego dodatku, nie podarte, nie pozdzierane. Ozłocę!

Odnośnik do komentarza
znaczy sie sprzedajesz w sklepie z ciuchami? ;) ;) ;)

 

EDIT: Ptysiu :* ;]

 

 

Nie, nie, choc mam znajomego ktory robi w jakims ekskluzywnym butiku w wawie, zazdroszcze mu, same ekspednietki + on :D

 

Zreszta, nie wazne gdzie robie, wazne, ze od dluzszego czasu sie moda interesuje, ciagle przegladam serwisy tematyczne, ba!, nawet ogladam pokazy mody i Faszyn tiwi ;)

 

EDIT: Myszko:* ;)

Edytowane przez _Kamaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...