Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

snieg w pelnym sloncu niezle daje po oczach i okulary przeciwsloneczne sa jak najbardziej wskazane u kno'

 

powiedz mi kiedy mielismy w polsce taki snieg zeby razil po oczach? ja rozumiem alpy ale nie tu, pozaty okulary zima = debil

 

Jestes niemądry, w zimie przez mroz powietrze jest czystsze, i jak juz wyjdzie slonce, to nawet bez sniegu potrafi tak walic po oczach, ze sie nie da wytrzymac. W takim warunkach ciezko jest proawdzic samochod bez okularow przeciwslonecznych.

 

nie no wiesz jak chcesz nosic to nos :) ale jak cie w nich zobacze gdzies zima to pomysle ze jestes debil :P jeszcze mnie nigdy snieg tak nie razil zebym musial okluary zakladac :) ale widac to pokolenie jakies delikatniejsze jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Mam ochote kupić w niedalekiej przyszłości kilka rzeczy. Chcicałbym Ray-bany albo okulary toma forda takie okrągłe ((pipi) tylko ile one kosztują , pół wypłaty :cierpienie: ) , trampki converse , muszkę comme des garcons albo fular (foulard). Do tego na wiosnę garnitur Ossoliński dla Bytom na obronę pracy ;] Tak poza tym wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Troche nie rozumiem np. Ciebie Maciek najpierw jedziesz tamte okulary, a teraz że fajna bluza bo oldskul.

 

 

w którym miejscy jadę tamte okulary? wyśmiewam jedynie pomysł chodzenia w okularach przeciwsłonecznych w zimie, totalna głupota imo. poza tym co ma jedno z drugim wspólnego?

 

kamaz, najeżdżam jedynie na wasze buty, to już nie jest kwestia własnego gustu ale całkowitego jego braku ;]

Odnośnik do komentarza

Ale słońce wali także i w zime to raz, dwa kto powiedział, że będzie je teraz nosił może je kupi i poczekają do wakacji. xD

 

 

Nabyłem wczoraj

 

1.jpg

1.jpg

 

obie za 49zł oraz fajną koszule z długimi rękawami w kratke za 39,90 a kosztowała 89 w smogu i long sleeva z house za 34. Taki jestem gimber i biegacz po wyprzedażach.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Macienko, ale o gustach sie nie dyskutuje :-) A i niestety wyrocznią nie jestes, nie raczej nikt nie bedzie sie liczyl z tym, ze mowisz ze ktos gustu nie ma, a Ty w swoim mniemaniu go posiadasz :-)

 

 

spoko, tyle że nie tylko ja uważam te "buty" za pomyłkę, tu udziela się może z 5-6 osób, pokaż te buty na szerszym forum ;] no ale racja, o gustach się nie dyskutuje ;]

Odnośnik do komentarza

Bartoszu/Bartłomieju - świetnie te koszulki Etnies'a. Sam bym jakąś wyhaczył, ale brak funduszy. Odkładam na spodnie. W ogóle jak ktoś chce wyku.rwiste rurki to polecam firmę Kr3w. W Polsce co prawda nie dostaniemy, ale za granicą bez przeszkód. Za(pipi)ista jakość i styl. Napaliłem się na nie, ale póki co brak ok 200zł żeby sprowadzić (same dżinsy to ok 50$, ale przesyłka ok 18$ :/).

Odnośnik do komentarza

tez nabylem ta koszulke etnies co bartezo (ta z zoltoczerwonym napisem) tez za 49 zlotych. byla genialna koszulka dc ale (pipi)a rozmiar M ;/

 

oprocz tego za ta same cene koszule w reserved.

 

a okularki to zakup przyszlosciowy, ale tez nie do konca. bo w koncu pewnie spadnie snieg a duzo jeszcze samochodem, wiec sie przydadza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...