Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zamierzam nabyć te okulary, i nie ma pewności czy warto to raz i czy są oryginalne to dwa, czy cena jest dobra czy może znajdę gdzieś taniej? i czy miał ktoś z was ray bany i może mi powiedzieć o jakości, nie rysują się? wytrzymałe?

 

ray ban 1

ray ban 2

 

chce taki krój avaitorów właśnie, może polecicie coś innej firmy? bo 200zl na bryle szkoda mi wydawać ale jak nie znajdę nic lepszego to łyknę je.

 

 

co do stroju powyżej to na zdjęciu wygląda super, ale załóż marynarkę i koszule i spróbuj pochodzić z tak po podwijanymi rękawami dłużej niż 5 min, będą ci się zsuwać, poza tym marynarka się od tego gniecie, to zdjęcie jest pozowane wiec nie ma czym się tutaj zachwycać, no i ten dół wygląda według mnie tragicznie.

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza

ślepy jesteś? to nie są halówki, jak według ciebie te buty to halówki to nie wiem co ty robisz w tym temacie.

3401-800x600.JPG

 

jeszcze na wiosne zakupilem sobie takie:

http://allegro.pl/item616139476_buty_nike_...sport_44_5.html

 

w ogóle wszystkie te wysokie dunki, air maxy, czy air jordany którymi się tu wszyscy jarają jakoś do mnie nie trafiają, może gdybym chodził do gimnazjum lub liceum jeszcze to na takie bym się skusił, ale są dla mnie zbyt młodzieżowe.

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza

mówi to człowiek który zachwyca się różową/fioletowa/czerwona/itd oczo (pipi)ną łyżwą na dunkach i innych łyżwach za kostkę hehehe :)

 

koniec eota :) jakoś tutaj te buty się podobały http://www.psxextreme.info/index.php?showt...8298&st=100 :)

 

wracając do tematu Brylów, szukam jakiś w miarę dobrych do 200zl więcej za okulary nie dam :/ poleci ktoś coś? wygląd jak te podróbki rayban aviator takich szukam.

 

 

@qra: bron boże nie spinam się :) podchodzę do wszystkiego bardzo na luzie i uważam ze każdy ma swoje zdanie które powinno się szanować w tym wypadku zgadzam się z tobą w 100%

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza

ok, nie spinaj się tak.

te najki są ok, tylko bardzo mało oryginalne, czyt. popularne jak sam ch.uj, tak jak i capri, które też możesz spotkać wszędzie.

tak jak i teraz dzieje się z dunkami czy af1 - jakiś czas temu były łał nowością, teraz połowa polski zaopatrzyła się na allegro i straciły część swojego uroku.

a w tym gadaniu o retro kolorowych butach i o tym, jak to fajne one nie są i ponad wszystkie inne, więcej jest chyba trendy pieprzenia pseudo sneaker freaków, niż faktycznego uwielbienia.

sam mam te najki czarne, z czerwoną podeszwą i capri brązowe, nie czuję się wcale źle z tego powodu, dla równowagi mam też af1 i też z próżnego szczęścia nie skaczę.

dystans, kolego

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza

Ja się jeszcze odniosę do tej koszulki United :)

 

Kupiłem ją właśnie po to, żeby grać na szkolnym i nie będzie mi to przeszkadzało, że ktoś się w niej pocił. W końcu będzie wyprana. Zresztą tutaj jest podobnie w przypadku banny'ego, który nosi czasami ciuchy z lumpa. W takich szmatach też się ludzie pewnie pocili, ale trzeba z tym żyć :(

 

Co do noszenia na codzień - zdarza mi się nosić meczówkę United. Kocham ten klub i uj ;)

Odnośnik do komentarza

Od razu pomyslalem o tym poceniu, bo z tego co sie domyslam, to raczej w takich koszulkach wlasnie gra sie w futbol na boisku, sila rzeczy sie pocac. Mysle ze niewiele osob nosi je jako zwykle ubranie. A ciuchy, ktore kupuje m.in. Bunny, byly chyba uzywane "na codzien", nie w sporcie. Ale oczywiscie jak chcesz, skoro tobie to nie przeszkadza, to przeciez ty masz byc zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Ja się jeszcze odniosę do tej koszulki United :)

 

Kupiłem ją właśnie po to, żeby grać na szkolnym i nie będzie mi to przeszkadzało, że ktoś się w niej pocił. W końcu będzie wyprana. Zresztą tutaj jest podobnie w przypadku banny'ego, który nosi czasami ciuchy z lumpa. W takich szmatach też się ludzie pewnie pocili, ale trzeba z tym żyć :(

 

Co do noszenia na codzień - zdarza mi się nosić meczówkę United. Kocham ten klub i uj ;)

 

w sumie fakt, sam mam koszulkę bullsow z 23 jordanem kupiona n bazarku za 25zl tylko po to żeby mieć w czym grac w kosza :)

 

a właśnie jest to fejk taki bazarowy co kupiłeś? bo widzę ze ten koleś ma spodenki nike/adidas krótkie a potrzebuje coś na boisko nie drogiego a nie mam czasu się na ryneczek przejść.

 

edit: ale jest tez różnica w smaku między noszeniem właśnie takiej bazarówki na co dzień a oryginalnej koszulki klubowej, jedno mówi "jestem dresem" a drugie mówi "patrzcie mam oryginalna koszulkę i kocham ten klub"

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza
a właśnie jest to fejk taki bazarowy co kupiłeś? bo widzę ze ten koleś ma spodenki nike/adidas krótkie a potrzebuje coś na boisko nie drogiego a nie mam czasu się na ryneczek przejść.

 

To jest, że tak powiem, "oryginalna podróba", tzn. niby jest to Nike, ale nie ma tak dobrej jakości materiału jak oryginał wart 250-300zł. Spotkałem się z określeniem "autentyczna replika". Nie wiem jak to dokładniej opisać :P A jeśli chcesz spodenki tylko na boisko, to myślę, że możesz śmiało brać.

 

edit: ale jest tez różnica w smaku między noszeniem właśnie takiej bazarówki na co dzień a oryginalnej koszulki klubowej, jedno mówi "jestem dresem" a drugie mówi "patrzcie mam oryginalna koszulkę i kocham ten klub"

 

Zdarza mi się wyjść na miasto w meczówce United po zaje.bistym meczu, z podjarania wożę się, pokazując kto rządzi :D Ale głównie służy ona do wypadów do pubu na oglądanie meczu ze znajomymi. Ofc mam też inne ciuchy z herbem United i w takich częściej wychodzę. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...