Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

fajna, ale wolałbym sobie sam coś takiego zrobić niż popylać w koszulce Wielkie Joł Warszafski Deszcz :D

 

Daj zarobic tedzikowi bo na gibony nie bedzie mial, czasem mam takie akcje ze patrze za okno a tam deszcz pada i z chmury leci deszcz, jo.

 

IMO bluzalka fajna!

Odnośnik do komentarza

Niektórzy lubią proste koszule bez napisów "I'm sexi" izłotych wstawek. Kupienie prostej koszuli bez nacięć, otarć, kolorowych napisów z dupy graniczy z cudem (chyba, ze kupujesz u wojasa, albo Vistuli, ale z kolei te koszule są do garniturów, a nie jeansów), wiec gratulacje dla niego.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Niektórzy lubią proste koszule bez napisów "I'm sexi" izłotych wstawek. Kupienie prostej koszuli bez nacięć, otarć, kolorowych napisów z dupy graniczy z cudem (chyba, ze kupujesz u wojasa, albo Vistuli, ale z kolei te koszule są do garniturów, a nie jeansów), wiec gratulacje dla niego.

W wojasie to w ogóle kupić ciężko jakąś koszulę, bo to sklep z butami.

A w vistuli można dostać wszelkie ciuchy, i eleganckie, i takie na codzień.

 

Odnośnik do komentarza
W wojasie to w ogóle kupić ciężko jakąś koszulę, bo to sklep z butami.

Prawda, ale u mnie w galerii sprzedają też koszule i krawaty.

 

A w vistuli można dostać wszelkie ciuchy, i eleganckie, i takie na codzień.

U mnie w galerii sprzedają wyłącznie eleganckie ciuchy bez napisów.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Raiga, tszert fajny. Wujka pierwszy tiszer-zaebisty. Z kolei tego drugiego mogłeś nie pokazywać, to byś u nas zaplusował...

 

Czy ty naprawde juz do konca straciles rozeznanie i przyjales alter-ego forumowego znawcy mody? o_O Wrzucilem co kupilem a twoja opinie jak i innych wypowiadajacych sie delikatnie mowiac zlewam.

Odnośnik do komentarza
Ja pociagne mysl dalej i powiem, ze pewnie nawet by tu tego nie wrzucal. Bo niby na chu.j nam to widziec.

 

Zeby niezbyt rozgarniety user z murzynem w avatarze mial zagadke? Super jestescie chlopaki, tori-jama jest jak jacykow, przebiera w forumowych fotkach i ocenia niczym o 17 w TVNie, czesc slawy zagarnia dla siebie forumowy nigga rozkminiajac zamiary userow wrzucajacych foty swoich fatalaszkow, spoko spoko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...