Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

<H&M 4 LIFE dziffkyyy>

 

śmiać mi sie chce, jak ktoś stara się mi udowodnić ,ze lepsza jakość od hm maja ciuchy z Croppa/reserved/House/new Yorker itp itd

jedynie Zara moze powalczyc, ale imo za drogie tam ciuchy są.

 

Popieram Cię Banny. Mam kilka ciuchów z Croppa i Housa i po kilku praniach bluzki straciły swój kolor. Zaś tiszerty z HM nie. I to już jest dla mnie argument.

Odnośnik do komentarza

H&M jest ok. Ten supermarket ciuchowy odmienił polskie ulice i ludzie ubierają się coraz ładniej dla oka. Sam mam rurki stamtąd i jeden zimowy sweter (faktura taka jak te z Norwegii) i te rzeczy co były projektowane "for H&M". Wszystko w porządku. Chyba nawet od Zary wolę. Rezerwat, C&A, Cropp, New Yorker to gówno. Nawet mnie tam nie zobaczycie.

Odnośnik do komentarza

pieprze diverse - takie ceny a ciagle to samo tam jest :o

sklep dla flegmatyków

 

W moim rankingu "sklepow, do ktorych nie zachodze" powinien byc tez diverse i house.

 

 

Zamierzam nabyc trencz i sweter Lagerfelda z wielkim napisem Lagerfeld. To bedzie sol w oku hejterow. Oczywiscie najpierw musze uciulac pieniazki.

Odnośnik do komentarza
W moim rankingu "sklepow, do ktorych nie zachodze" powinien byc tez diverse i house.

 

Wpis. Zawsze spluwam jak tamtędy przechodzę.

 

p1040017.jpg

 

Troche uje.bana.

kupiłem taką na początku lipca a Carry za 27 zł, pochodziłem z dwa dni aż się zrobiła brudna, bo praniu babcia mi zje.bała ten wzór przy prasowaniu, no (pipi). teraz mam połowę tego wzorku blado-czarnego. ty też dałeś za to 27 zł?

Odnośnik do komentarza

Nie dałem stówe, a teraz zje.bałeś mi dzień. Umrzyj.

 

Nie no dobra też jakoś tak dałem, ale jeszcze jej nie wkładałem. Zawsze wolę poprosić wcześniej o opinie na forum czy mogę wyjść na miasto. Ale spoko nie mam babci, więc wszystko powinno być <ok>.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...