Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i ludzie mogą się z nas śmiać, bo bluza pasuje do jakiegoś bohatera Final Fantasy, a nie do przeciętnego chłopaczka z Polski.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

szału nie ma :P

 

gdybym sie ubeirał w innym stylu, szarpnalbym sie na taka kurtke zimowa:

 

acg.jpg

nike acg

 

przymierzałem w fashion house tą po lewej i normalnie mistrzoska - leciutka, doslownie jakbym mial jakis ortalionek ,a przy tym ciepla, doskonale wykonczona itp itd.

 

w granicach 400 zł bym raczej znalazl :>

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

caly ten temat mozna tak strescic

ktos stawia foto, a pozostali przescigaja sie w postach, wymyslajac najrozmaitsze porownania i bluzgi :)

 

tylko ciekawe, ze wszyscy Ci co sie tak spinaja, nie wklejaja zadnych zdjec, ani nic, swoja role ograniczaja tylko do zlosliwych docinek,

kozaczki :>

 

kupione

 

CM%20Tight%205222422231136_Denim_m1.jpg

 

cheap monday

 

kurde ale lespzej foty nie znalazlem ,sry.

Odnośnik do komentarza

caly ten temat mozna tak strescic

ktos stawia foto, a pozostali przescigaja sie w postach, wymyslajac najrozmaitsze porownania i bluzgi :)

 

tylko ciekawe, ze wszyscy Ci co sie tak spinaja, nie wklejaja zadnych zdjec, ani nic, swoja role ograniczaja tylko do zlosliwych docinek,

kozaczki :>

 

 

Spójrz dwie strony wcześniej :thumbsup:

Inna sprawa, że ty masz odmienny styl niż reszta tutaj zgromadzonych i poprostu podoba Ci się taki kicz jak te kurtki na przykład.

Ale i tak fajnie, że jesteś bo jest o czym czytać. ^_^

Edytowane przez TheKolumb
Odnośnik do komentarza
aly ten temat mozna tak strescic

ktos stawia foto, a pozostali przescigaja sie w postach, wymyslajac najrozmaitsze porownania i bluzgi

Wiesz, że to nieprawda, bo kiedyś Cie pochwaliłem, za ładne buty zimowe i cośtam jeszcze. Te spodnie też spoczko, ale z kolei kurtka przeobrzydliwa.

Odnośnik do komentarza

ok

 

 

 

 

 

 

/

co jak co mam parcie na ramoneske

no ku;rwa

 

niestety w sklepach odiezowych nei widzalem ,takze zostaja lumpy.

 

gallery_main-robert-pattinson-us-weekly-outtakes-photos-07212009-22.jpg

Na ibeju poszukaj, ja tam kupiłem i jeszcze dostalem szlugi i dwa dolary gratis bo koles zapomnial wyciagnac C: Jeszcze pod to zakładam koszulkę ze zdjęciem wszystkich "braci" Ramone i jest gites.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...