Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

 

jeszcze jak 2razyjot na zywo jest takim samym cwaniaczkiem jak na forum, to w ogole w obecnosci takiego typa chyba bym sie turlał ze smiechu, ale raczej z zażenowania niż z beki

 

Ale tego juz sie nie dowiemy bo w internecie kazdy jest kim chce, kurtyna, swiatla off, koniec emisji, bzzzzzzzzz.

 

Zapraszam do WARSZAWY dach mi zrobisz

 

Dawaj metraz, co sie dzieje i ile masz na to $$$.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

widziałem kiedyś w autobusie gościa z taką koszulkę, miałem z niego bekę z kolegą, bo miał do tego jeszcze wielką czapkę z daszkiem i o kilka rozmiarów za duże spodnie ;)

 

To sie u nas hiphopowiec czy inny skate nazywa, sam nosze szerokie ciuchy i mi tak pasuje. Jak kogos smieszy - jego wola.

Odnośnik do komentarza

Grubasy, albo ludzie z jakimiś wadami typu garb, cyce czy tłuste nogi przeważnie noszą takie szerokie ciuchy.

 

Wpi/e/r/dol dostales kiedys za begi i bluze z kapturem pewnie za malolata, od tego czasu ubierasz sie na metro 2010 w pe.d.a.l.skiej rozowej polowce z postawionym kolnierzykiem nawet w deszczowy dzien i teraz nienawidzisz pokolenie w loose fit.

 

Koszulka zaje.bista. Sam się od dłuższego czasu zastanawiam nad czymś od El Polako, ale dotychczas zawsze coś z PLNY'ów odciągało moją uwagę. Niemniej widząc typa w takiej koszulce na ulicy chętnie zbiłbym z nim piątkę bo widać, że koleś ma dystans.

 

PLNy tez maja fajne rzeczy, teraz jakas bluze musze wciagnac. Jakiegos klasyka w szarym kolorze zebym biala koszulke mogl pod spod wlozyc bo ja najbardziej na bialo sie ubierac lubie. A el polako jest jeszcze kilka fajnych wzorow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wujek u mnie na ulicy niedawno otworzyli dobry sklep tylko z polską szeroką odzieżą. jeszcze nie byłem, więc podejdź i obadaj temat, od dge powinno też coś być. labirynt jest, zDolnyśląsk i stopro bo widziałem przez okno.

 

Bylem ostatnio w rynku, jak sie sklep nazywal to ja nie pamietam ale ceny bluz tam masakrowaly, stoprocent ch.u.j.owe byly w sumie a 220 zl minimum krzyczeli. 2 paki to ja moge dac ale ja szukam prostego wzoru dobrze uszytego badz czegos naprawde mocnego to moge zabulic a ta ich kolekcje to ja sie nie ubiore, nie puszczam z telefonu piosenek eminema i rihanny wiec nie pasuje do ich fitu. Bez kitu.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

tu masz klasyk w szarym kolorze

http://www.odziezowyszok.pl/?219,bluza-prosto-st-hoody-athletic-heather-grey

a tutaj bluza w akcji, bo zdjęcia w necie bywają mylące

 

Ja nie wiem, ale oczo.j.e.b.ny napis "PROSTO"? Nie no, slabo. Szukam czegos innego.

Odnośnik do komentarza

lepsze PROSTO niż

 

PIER

DOL

SIĘ!

 

chociaż w sumie nie wiem. tiszerty takiego ryzyka czy pichu.ja (pihszou) to całkiem niezłej jakości są i chyba po 89zł chodzą. ogólnie polscy raperzy się ogarnęli i trzepią dobre hajsy za ciuchy w ślad za wojtkiem sokołem i jackiem gronieckim.

 

Wolalbym juz Krzywo bluze jednak ale nie ma fajnych zbiorow.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Wujaszek, w Pulsie Biznesu jak byl wywiad z Pedzikiem na temat PLNY to mowil, ze niedlugo bedzie wchodzila nowa linia ciuchow, takich bardziej stonowanych, z malo widocznym logo - ogolnie dla ludzi, ktorzy nie lubia krzykliwych wzorow z (pipi)itnym logo, jak na tej bluzie. Ja sie tym jaram i czekam kiedy to pokaza.

Odnośnik do komentarza

Grubasy, albo ludzie z jakimiś wadami typu garb, cyce czy tłuste nogi przeważnie noszą takie szerokie ciuchy.

 

Wpi/e/r/dol dostales kiedys za begi i bluze z kapturem pewnie za malolata, od tego czasu ubierasz sie na metro 2010 w pe.d.a.l.skiej rozowej polowce z postawionym kolnierzykiem nawet w deszczowy dzien i teraz nienawidzisz pokolenie w loose fit.

 

Użyłem słowa przeważnie, więc gdybyś nie podchodził pod jedną z tych kategorii to byś miał wyj.eba.ne i nie pisał takich głupot.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Grubasy, albo ludzie z jakimiś wadami typu garb, cyce czy tłuste nogi przeważnie noszą takie szerokie ciuchy.

 

Wpi/e/r/dol dostales kiedys za begi i bluze z kapturem pewnie za malolata, od tego czasu ubierasz sie na metro 2010 w pe.d.a.l.skiej rozowej polowce z postawionym kolnierzykiem nawet w deszczowy dzien i teraz nienawidzisz pokolenie w loose fit.

 

Użyłem słowa przeważnie, więc gdybyś nie podchodził pod jedną z tych kategorii to byś miał wyj.eba.ne i nie pisał takich głupot.

 

Aha, ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...