Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogłbym zasmiac ci sie w twarz.

 

 

wgl ostatnio jechałem skm i patrzę na tych wszystkich ubranych na szaro czarno ludzi to się też przykro robi, luz

Trzeba było spojrzeć w lewo to byś zobaczysz drugą grupkę w bluzach w (pipi)kowate napisy i w adidaskach na rzepy. Serio od groma u mnie młodzieży podobnie lata ubrana. Druga połowa ubiera się w h&m, ale jest to zdecydowanie milsze dla oka

Odnośnik do komentarza

Ja tez wole nowe rzeczy. Kiepsko bym sie czuł majac na sobie ubranie, ktore łacznie za cały fit ksoztowało z 3 złote

 

 

 

i jest o połowe tansze od jednej skarpetki

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

To pewnie dlatego, że dorastasz.Też Cie ostatnio przestaje kumać

 

 

żartowałem, sam mam kilka używanych ciuchów, ale zdecydowanie wole przepłacić i mieć coś nowego, bardziej zadbanego, mnie zużytego, włąsnego, nie po kimś

Odnośnik do komentarza

To pewnie dlatego, że dorastasz.Też Cie ostatnio przestaje kumać

 

 

żartowałem, sam mam kilka używanych ciuchów, ale zdecydowanie wole przepłacić i mieć coś nowego, bardziej zadbanego, mnie zużytego, włąsnego, nie po kimś

Nie no, sam również kupuję niektóre ciuchy normalnie w sklepie, ale w lumpach można naprawdę spoko szmaty wyhaczyć w jeszcze bardziej spoko cenie.

Odnośnik do komentarza

Offtopic :

 

Lumpy są spoko, tylko trzeba znaleźć dobrą szmatę, w dobrym stanie, za dobrą cenę. Jak wcześniej mówiłem - u mnie ciężko z lumpami i rzadko można cokolwiek dobrego wyrwać. No ale ja mieszkam w mordorze :/

 

 

 

Ontopic:

 

Wczoraj byłem w Fashion House i sobie kupiłem:

- czarne jeansy Big Star

- szarą koszulę z krótkimi rękawkami Oxide

- białą meczówkę reprezentacji Portugalii Nike (tak, przepocona)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłem w lumpie sportowego long sleeva (na piłke i do biegania) na 8 zł i long sleeva z guzikami za... 1 zł. A poza tym puzzle (1000 części za 12 zł), Małą Brytanie (pierwszy sezon za 4 zł), Polaroida (4 zł) i winyla za złotówkę.

 

Ogólnie tam gdzie kupiłem longsleeva za złotówke są fajne promocje:

poniedziałek -50 proc

wtorek- wszystko w sklepie za 1 zł

środa- nowa dostawa

czwartek- nowy towar co godzine

piatek -20 proc

sobota -30 proc

i ogólnie masa taniego towaru, np marynarki po 3 zł oO

 

Byłem raz w środę, 2h po otwarciu (nowa dostawa). Ogólnie masakra. Masa ludzi (kobiety o średniej wieku 50 lat, łącznie ze mną było trzech facetów), tłum niewyobrażalny, kolejki za sklep i szybkie przebieranie ciuchów. Ludzie wychodzili z wielkimi workami ciuchów, ale ja nic nie znalazłem. Za to dziewczyna kupiła koszulke z H&M;a za 3 zł i long sleeva za 5.

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...